2019. gada 26. aprīlis
Alīna, Rūsiņš, Sandris

   

Nedēļas nogalē izstāde "Atpūta un sports 2014"2014.gada 27. marts

No 28. līdz 30. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un sports 2014”, kas ik gadu pulcē veselīga dzīvesveida piekritējus – ceļotājus, atpūtniekus, velobraucējus, ekstrēmās atpūtas piekritējus, visus, kam aktīvā atpūta un sports ir būtiskas dzīves sastāvdaļas. Izstādē piedāvās aktuālāko informāciju par aktīvai atpūtai, sportam un tūrismam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, atpūtas un ceļojumu iespējām, dažādiem sporta veidiem un speciālistu konsultācijas, uz vietas varēs vērot sporta sacensības un dažādus paraugdemonstrējumus.

Latvijas Galda tenisa federācija un Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” aicina visus mazās raketes cienītājus uz neparastām aktivitātēm. Izstādes laikā apmeklētājus sagaida krāsains piedzīvojums - iespēja klātienē vērot spēli, vienlaicīgi spēlējot ar divām bumbiņām un redzēt pārsteigumus uz pavisam maza galdiņa… Būs aizraujoši, tas ir jāredz!

Interesentiem būs iespēja uzzināt sporta veida jaunumus, kā arī pārbaudīt savu meistarību gan dažādās rotaļās, spēlēs un uzdevumos ar galda tenisa elementiem, gan Zibensturnīrā “Pārsteiguma sets”. Uz tikšanos!

Programma 28., 29. un 30.martā

11.00 Paraugdemonstrējumi  

13.00 Uzdevumi, spēles, rotaļas ar galda tenisa elementiem  

14.00 Paraugdemonstrējumi  

16.00 Zibensturnīrs „Pārsteiguma sets”

 

Papildus informācija: //www.bt1.lv/sports/index.php?link=00100000