2018. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma

Beigušās Latvijas XXIX Universiādes sacensības galda tenisā2018.gada 12. decembris

 

   Sestdien, 8.decembrī norisinājās Latvijas XXIX Universiādes sacensības galda tenisā. Pirmo reizi sacensību vēsturē par uzvarētājiem vīriešu komandu konkurencē kļuva LSPA komanda (Aleksandrs Šutka, Vadims Berežkovs). Vīriešiem par čempionu kļuva Aleksandrs Šutka (LSPA), bet sievietēm pirmajā vietā RTU studente Viktorija Majorova. Vīriešu dubultspēlēs labākie Aleksandrs Šutka/Vadims Berežkovs (LSPA), bet sieviešu dubultspēlēs Viktorija Majorova/Liāna Zeltiņa (RTU). Liels paldies to augstskolu studentiem, kuri piedalījās Latvijas XXIX Universiādes sacensībās galda tenisā. Tiekamies nākamgad – jubilejas Latvijas XXX Universiādē!  Vairāk šeit.

Par Latvijas 2018.-2019. gadu sezonas komandu čempionātu galda tenisā2018.gada 11. decembris

 

       Čempionāta 2. posms Jēkabpilī noslēzies! Ir publicēti 2.posma kopvērtējuma un individuālie rezultāti. Tiekamies 3. posmā Rīgā, 26.-27. janvārī!

      Skatiet arī Čempionāta video tiešraižu atkārtojumus un fotogaleriju. Un sekojiet Čempionāta jaunumiem sociālajos tīklos: 
YouTubeFacebookTwitterFlickrLivestream un Draugiem.lv
Komentējiet, dalieties (Share), spiediet (Like). Sociālajos tīklos lietojiet Hashtag (tēmturis, mirkļbirka) 
#GaldaTeniss #LatKomCemp2018-2019 #Jekabpils #LGTF #Galdatenisslv. Popularizēsim galda tenisu kopā!

 Vairāk šeit.

Čempionāta fotogaleriju skatiet   FOTOGALERIJA  

(Fotogalerija papildināta 10.10.2018.)

 

 

 

 

SKATIETIES VIDEO TIEŠRAIDES

 LGTF LiveStream     Galdateniss.lv LiveStream  

  Galdateniss.lv YouTube kanāls  

Par Rīgas pilsētas 2018.g. čempionāta un Rīgas Jaunatnes meistarsacīkšu rezultātiem2018.gada 24. novembris

 

   Latvijas 100.gadadienas svētku laikā, 17. un 18. novembrī Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē norisinājās Rīgas pilsētas 2018. gada atklātais čempionāts un Rīgas Jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā. Par Rīgas čempionu vīriešim kļuva Emīls Lutinskis, bet sievietēm čempiones titulu ieguva Baiba Bogdanova. Savukārt Jaunatnes meistarsacīkstēs 2005.g. dzimušiem un jaunākiem zēniem 1.v. ieguva Artūrs Spalis, un meitenēm 1.v. Adele Annija Vīnerte. Bet 2000.-2002.g.dz. jauniešiem 1.v. Daniels Kogans, un jaunietēm 1.v. Sabina Musajeva. Apsveicam visus uzvarētājus!   Vairāk šeit.

24. novembrī notiks seminārs galda tenisa treneriem2018.gada 4. novembris

 

   Latvijas Galda tenisa federācija informē, ka 2018.gada 24.novembrī plkst.10:00 sadarbībā ar SIA Baltijas Fizioterapija rīko semināru galda tenisa treneriem.  Semināra tēma: "Stājas izmaiņas, raksturīgākās traumas bērniem un jauniešiem galda tenisā. Profilaktiskie ieteikumi treneriem".   Vairāk šeit.

Jēkabpils sporta skola aicina darbā galda tenisa treneri2018.gada 22. novembris

 

  Jēkabpils sporta skola aicina darbā galda tenisa treneri darbam uz nenoteiktu laiku.

 

  CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz E-pastu: jekabpilssportaskola@inbox.lv, Tālrunis uzziņām: 29175659.  Vairāk šeit.

Latvijas sportistēm teicami rezultāti Estonian Junior & Cadets Open 20182018.gada 11. novembris

 

No 9.-11.novembrim Igaunijas pilsētā Hāpsalā norisinājās prestižas starptautiskas jauniešu galda tenisa sacensības - Estonian Junior & Cadets Open 2018, kurās ar teicamiem panākumiem startēja mūsu Latvijas sportistes. Mūsu meiteņu mini kadetu komanda izcīnīja zelta medaļas, bet meiteņu junioru komanda ieguva bronzas medaļas, piekāpjoties tikai zelta medaļu ieguvējām Krievijas komandai! Savukārt individuālajā konkurencē mini kadetiem meitenēm 3.v. ieguva Adele Anija Vīnerte, bet mini kadetiem zēniem 3.v. Haralds Fjodorovs. Vēl kadetiem zēniem 2.v. Daniels Kogans, un junioriem meitenēm 3.v. Sabina Musajeva.  Vairāk šeit.

Par Latvijas 2018. gada junioru meistarsacīkšu rezultātiem2018.gada 6. novembris

 

   Salaspilī 3.-4. novembrī noritēja Latvijas 2018. gada junioru meistarsacīkstes, kurās sacentās Latvijas labākie jaunie galda tenisisti. Par čempioni meitenēm kļuva Diāna Afanasjeva, kura finālspēlē ar rezultātu 4:2 šoreiz pieveica pagājušā gada uzvarētāju Viktoriju Majorovu. Savukārt zēniem par čempionu atkārtoti kļuva Andrejs Čemirtans, kurš spraigā cīņā ar 4:3 pieveicot Eduardu Spāģi, aizstāvēja savu čempiona titulu. Apsveicam visus uzvarētājus!   Vairāk šeit.

No 22 lidz 26.oktobrim Salaspils Olimpiskajā centrā notika LGTF rīkotā treniņnometne2018.gada 29. oktobris

 

   No 22 lidz 26.oktobrim Salaspils Olimpiskajā centrā notika LGTF rikotā treniņnometne, ko vadīja pieaicināts treneris no Horvātijas - Roman Plese. Liels paldies par palīdzību mūsu treneriem: Baibai Bogdanovai, Viktoram Tolkačevam, Kalvim Siljānim, Rolandam Bergholcam un Artūram Reinholdam, ka arī atbildīgajiem par organizatoriskajiem jautājumiem Vadimam Berežkovam un Borisam Koganam.  Vairāk šeit.

Dobelē uzvar viesis no Lietuvas2018.gada 28. oktobris

 

   Viļa Gūtmaņa piemiņas turnīrā, kas notika Dobelē, piedalījās galda tenisisti no Rīgas, Cēsīm, Tukuma, Jelgavas, Lietuvas. Par čempionu kļuva viesis no Akmenes Gintautas Adomaitis, kurš visus oponentus pārspēja ar rezultātu 3:0. Veiksmīgi spēlēja arī Juris Siliņš, kurš galotnē piekāpās vien uzvarētājam. Dobelnieks Guntis Krivods izcīnīja  3.vietu.   Vairāk šeit.

Noslēgusies Latvijas 2018/2019 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību I kārta2018.gada 21. oktobris

 

   20. oktobrī Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2018./2019.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas I kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem, kuras šoreiz bija apvienotas ar Rīgas 3.BJSS Draudzības kausa izcīņu. Sacensībās kopā piedalījās 142 jaunie galda tenisisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Uzbekistānas. Sportisti sacentās par firmas  "STIGA" dāvātām balvām.

  Vecuma grupā (2001-2006.dz.g.) šoreiz labākie Uzbekistānas sportisti, zēniem 1.vietu ieguva Maksud Nurpulatov, bet meitenēm 1.vietā Sugdiyona Madalieva. Savukārt jaunākajā grupā (2007.dz.g. un jaunāki) šoreiz labākie sportisti no Lietuvas, zēniem 1. vietu ieguva Jegor Larkov, bet meitenēm 1.vietā Smilte Morkūnaite.   Vairāk šeit.

  Paldies visiem, kuri atbrauca un piedalījās! Tiekamies Sacensību II kārtā, kas notiks 23. decembrī, Aizkrauklē.

Latvijas Galda tenisa federācija informē, ka skolēnu brīvlaikā no 22.-26.oktobrim notiks divi pasākumi treneriem un sportistiem2018.gada 10. oktobris

 

   Latvijas Galda tenisa federācija informē, ka skolēnu brīvlaikā no 22.-26.oktobrim notiks divi pasākumi treneriem un sportistiem.

1. Treniņnometne LR junioru un kadetu izlases dalībniekiem. Nometne tiks sarīkota Salaspilī, Salaspils sporta namā, Smilšu ielā 1. Nometni vadīs galvenais treneris Roman Plese (Horvātija), piedalīsies arī vairāki mūsu valsts treneri. Nometne domāta LR izlašu spēlētājiem un uzaicinātiem sportistiem.

2. Treneris Viktors Tolkačevs sadarbībā ar Latvijas Galda tenisa federāciju aicina trenerus uz galda tenisa semināru 26.-27.oktobrī Nīcas vidusskolas sporta zālē.  Vairāk šeit.

Piesakieties Eiropas veterānu čempionātam Budapeštā2018.gada 26. septembris

 

 EVC 2019 BUDAPEST 

 

   Latvijas Galda tenisa federācija atgādina ka reģistrēties Eiropas veterānu čempionātam, kas notiks no 2019.gada 29.jūnija līdz 6.jūlijam Ungārijas pilsētā Budapeštā var šeit: 

https://www.ttm.co.at/evc2019/shop/shops/wizard/people

   Līdz 2018.gada 15.decembrim dalības maksa sastāda 150.00 EUR spēlētājam un 50.00 EUR pavadošām personām. Sākot ar 2018.gada 16.decembri līdz 2019.gada 31.martam dalības maksa būs attiecīgi 190.00 EUR un 50.00 EUR, bet sākot ar 2019.gada 1.aprīli dalības maksa sastādīs 240.00 EUR spēlētājam un 50.00 EUR pavadošām personām. Interese par šo turnīru ir liela, bet vietu skaits ir limitēts.  Vairāk šeit.

Par SSB Jūrmala balvu izcīņu galda tenisa senioriem 20182018.gada 4. septembris

 

   Jauno galda tenisa sacensību sezonu atklāja SSB Jūrmala tradicionālās sacensības senioriem, kuras notika mājīgajā Lapmežciema sporta hallē. Piedalījās gandrīz visi labākie Latvijas galda tenisa seniori, kopskaitā 81 sacensību dalībnieks. Vecāko kungu konkurencē 70+ grupā šoreiz uzvarēja Ilgonis Aželis, 60+ grupā par uzvarētāju jau trešo reizi kļuva Guntis Šēnhofs, bet 50+ grupā uzvarēja Ivars Šuvalovs. Savukārt 40+ grupā labākais Uldis Kapellers. Vēl jāatzīmē, ka bronzu šajā grupā izcīnīja LGTF prezidente Ina Jozepsone. Sveicam visus godalgoto vietu ieguvējus!  Vairāk šeit.

Latvijas sportisti aicina atbalstīt iniciatīvu “Es atbalstu sportu!”2018.gada 25. augusts

 

  Latvijas sports šobrīd ir ļoti sarežģītā situācijā. Tāpēc aicinām Jūs pievienoties un atbalstīt daudzu Latvijas sportistu un sporta organizāciju iniciatīvu “Es atbalstu sportu!” Paraksti atbalsta vēstuli, atbalsti iniciatīvu, pievienojies akcijai!   ESATBALSTUSPORTU.LV  Vairāk  šeit.

No 22.-24.oktobrim Parīzē notiks ikgadējā ETTU/ITTF treneru konference 20182018.gada 15. augusts

 

   No 22.-24.oktobrim Parīzē notiks ikgadējā ETTU/ITTF treneru konference 2018. Konferences tēmas: Jauna pieeja galda tenisa tehnikai un taktikai, Pamatnostādnes spēlētāju treniņiem vecumā no 14 līdz 18 gadiem, Neirofizioloģiskie faktori galda tenisā. Ja vēlaties piedalīties, lūdzu reģistrējieties pa E-pastu: latgtf@latnet.lv līdz 10. septembrim.  Vairāk šeit.

Latvijas delegācija piedalās galda tenisa treniņnometnē Ķīnā2018.gada 11. augusts

 

   No 5. jūlija līdz 2. septembrim. Ķīnā, Handžou, notiek galda tenisa treniņnometne, kurā piedalās Latvijas delegācija 8 cilvēku sastāvā, Oļegs Kartuzovs, Maksims Lisovs, Aleksandrs Pahomovs, Pēteris Ēriks Sudrabiņš, Viktorija Majorova, Andrejs Čemirtāns, Diāna Afanasjeva, un delegācijas vadītājs Anatolijs Isajevs.

  Kopumā treniņnometnē piedalās 77 dalībnieki, 48 spēlētāji un 29 treneri no 17 valstīm. Nometnē pārstāvētas arī tādu valstu delegācijas kā Surinama, Antigva un Barbuda, Palestīna, Dienvidkoreja, Ruanda, Kongo, Togo, Dienvidāfrikas republika un citas Āfrikas valstis.  Vairāk šeit.

Latvijas izlase piedalās Eiropas jaunatnes čempionātā 20182018.gada 16. jūlijs

 

   Latvijas izlase sākusi dalību Eiropas jaunatnes čempionātā 2018, kas no 15.-24.jūlijam norisinās Rumānijas pilsētā, Kluža-Napoka. Latvijas izlases sastāvā meitenēm ir Latvijas individuālā čempionāta sieviešu vienspēļu čempione Sabina Musajeva, kā arī Rēzija Meļķe. Bet zēniem Latviju pārstāv mūsu jaunie talanti, Daniels Kogans un Deniss Vasiļjevs. Viņus pavada pieredzējušie treneri Olga Kartuzova un Vadims Berežkovs.  ►Latvijas izlases spēļu video ieraksti   Vairāk šeit.

Par Baltijas jaunatnes TOP 10 - 20182018.gada 4. jūlijs

 

   Sestdien, 30. jūnijā, Salaspils sporta namā norisinājās Baltijas jaunatnes TOP10 sacensības, noskaidrojot labākos galda tenisistus Baltijā, dzimušus 2000. gadā vai jaunākus. Latviju zēnu sacensībās pārstāvēja Eduards Spāģis, Daniels Kogans, Deniss Vasiļjevs un Aleksandrs Pahomovs, bet meiteņu sacensībās Sabina Musajeva, Diāna Afanasjeva, Rēzija Meļķe un Sanija Kibelko. 

   Labākie gan zēnu, gan meiteņu konkurencē izrādījās Igaunijas jaunie galda tenisisti. Par uzvarētājiem kļuva Anastassia Melnikova (EST) un Maksim Vuhka (EST). Otrās vietas izcīnīja Auguste Melaikaite (LTU) un Agnius Kacerauskas (LTU), bet bronzas medaļas ieguva Kornelija Sciglaite (LTU) un Stanislav Strogov (EST). Labākā no Latvijas meiteņu konkurencē bija Sabina Musajeva, ierindojoties 5. vietā, bet zēniem 7. vieta Eduardam Spāģim.  Vairāk šeit.

Latvijas jaunajiem galda tenisistiem labi panākumi Lietuvas 2018.gada kadetu un mini kadetu atklātajās sacensībās2018.gada 20. jūnijs

 

   No 15.-17.jūnijam Viļņā, norisinājās Lietuvas 2018.gada kadetu un mini kadetu atklātās sacensības, kurās piedalījās sportisti no daudzām valstīm. Ar labiem panākumiem tajās startēja arī mūsu jaunie galda tenisisti. Meiteņu konkurencē mūsu Sabina Musajeva izcīnīja 3-4 vietu, bet zēniem, Daniels Kogans labākais gandarījuma turnīrā. Jāatzīmē arī, ka mūsu sportisti pirmo reizi spēlēja STAG firmas jaunajos Latvijas izlases formas tērpos!   Vairāk šeit.

Noslēgušās sacensības "Baltais" Latvijas TOP 10 2018.gada 1. jūnijs

 

   09.-10.06.2018. Rīgā norisinājās prestižas galda tenisa sacensības BALTAIS Latvijas TOP 10, kurās piedalījās labākie Latvijas galda tenisisti. Sacensības notika O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē, Skrindu ielā 1. Vienu sacensību laikā varēja redzēt kā visi labākie Latvijas spēlētāji pārbauda viens otru. Vīriešiem bez pārsteigumiem 1.v. Artūrs Reinholds, 2.v. Igors Sidorovs, bet 3.v. Oļegs Kartuzovs. Sievietēm 1.v. nedaudz negaidīti ieguva Viktorija Majorova, 2.v. Baiba Bogdanova, bet 3.v. Diana Rusinova. Jauniešiem 1.v. Deniss Vasiļjevs, 2.v. Aleksandrs Pahomovs, 3.v. Pēteris Ēriks Sudrabiņš. Vairāk šeit.

 

 Sacensību rezultāti 

 

 Sacensību video ieraksti YouTube kanālā Galdatenisslv2010 

GTK “Namejs” panākumi2018.gada 31. maijs

 

   Rīgas O.Kalpaka Tautas daiļamata pamatskolā noskaidroti “D” grupas (2007.g. un jaunāki) meistarsacīkšu godalgoto vietu ieguvēji. Pēc vairāku gadu pārtraukuma zēnu konkurencē stabilu sniegumu rādīja GTK “Namejs” censoņi, kuri izcīnīja 4  zelta medaļas. Spēles noraudzījās un savējos atbalstīja treneru korpuss Jānis Cīrulis, Kalvis Siljānis un Kirils Jahontovs. Aktīvu dalību ņēma arī ši kluba vecāki, tāpēc arī tas vainagojās ar pārliecinošu sniegumu.   Vairāk šeit.

Latvijas galda tenisistiem labi rezultāti Pasaules kompāniju spēlēs Francijā2018.gada 30. maijs

 

 

 Latvijas Galda tenisa federācijas spēlētāji ar labiem panākumiem piedalījās Pasaules kompāniju spēlēs Francijā, kas notika 24.-27.maijā Francijas pilsētā La Baule. Labākie rezultāti, Jauktajām komandām grupā 40 + 1.vieta - Sandijs Vasiļjevs / Ina Jozepsone / Irina Sakova, kā arī Jauktajām komandām grupā Open (bez vecuma ierobežojuma) 1.vieta - Sandijs Vasiļjevs / Ina Jozepsone / Irina Sakova.  Vairāk šeit.

Latvijas Republikas veterānu veiksmīgs starts Otrā starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada 20182018.gada 30. maijs

 

   Latvijas Republikas veterāni veiksmīgi startēja Otrā starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada, kas notika 18.-21.maijā Spānijas pilsētā Salou.Šogad Latviju pārstāvēja tikai Daina Ročāne un Ina Jozepsone. Abas uzvarēja savās vecuma grupās. Ina Jozepsone atkārtoja panākumu arī sieviešu dubultspēlēs kopā ar Svetlanu Skobkinu no Krievijas, kas pārstāv Spānijas klubu Vermouth Miró Reus. Daina Ročāne kopā ar spānieti Romero de Avila izcīnīja bronzas medaļas.  Vairāk šeit.

Salaspils GTK Līgo kauss 20182018.gada 24. maijs

Salaspils GTK aicina šī gada 16. jūnijā uz "Salaspils GTK Līgo kauss 2018". Sacensības notiks Salaspils sporta namā, Smilšu ielā 1, Salaspilī. Sacensībām iespējams pieteikties iepriekš elektroniski līdz 14. jūnija 23:59 sūtot pieteikumu uz salaspilsgtk@gmail.com (informācija par pareiza pieteikuma nosūtīšanu nolikumā). Tiem, kas pieteiksies līdz norādītajam datumam elektroniski, būs mazāka dalības maksa. Lūgums iepazīties ar sacensību nolikumu https://goo.gl/Vmpe2e . Jautājumu gadījumā rakstīt Salaspils GTK facebook lapā, vai kontaktēties ar Jāni vai Vadimu uz nolikumā norādītajiem telefona numuriem.

Ar cieņu,
"Salaspils GTK Līgo kauss 2018" organizatori

GTK Namejs sacesnību kalendārā izmaiņas2018.gada 21. maijs

GTK Namejs sacensību kalendārā veiktas izmaiņas gan datumos, gan samazināts grupu skaits.

Nākošās sacensības 26.maijs

Drīz tiks publicēta informācija par GTK Namejs nometni, kura notiks 30.jūlijā līdz 12.augusts

Ar cieņu ,

GTK Namejs

 

Beigusies Latvijas 2017/2018 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību VI noslēdzošā kārta2018.gada 21. maijs

 

   19. maijā Rīgā,  O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas Sporta Hallē norisinājās Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas VI kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Vecuma grupā 2000-2002.dz.g. zēniem atkārtoti  labākais Eduards Spāģis (Liepājas KSS), un meitenēm 1.vietā arī atkārtoti Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS).Vecuma grupā 2003-2005.dz.g. zēniem šoreiz labākais  Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS), bet meitenēm 1.vietā  Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS). Vecuma grupā 2006. gads un jaunāki zēniem labākais Ervinas Uzialo (Lietuva), bet meitenēm Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva). Pievienots sacensību kopvērtērjums uz 19.05.2018.!  Vairāk šeit.

LGTF Padomes Kopsapulce notiks svētdien 2018.gada 3.jūnijā2018.gada 16. maijs

 

 

    Informējam Jūs, ka LGTF Padomes Kopsapulce notiks svētdien 2018.gada 3.jūnijā, plkst.12.00. Rīgā, Grostonas ielā 6b (Olimpiskā centra konferenču zālē II stāvā). Lūdzu nodrošināt Jūsu delegāta piedalīšanos šajā Kopsapulcē.  Vairāk šeit.

LGTF Prezidente I.Jozepsone un LGTF valdes loceklis E.Puriņš tikās ar Ķīnas vēstniecības Latvijā tirdzniecības padomnieku Shen Xiaokai k-gu2018.gada 16. maijs

 

   LGTF Prezidente Ina Jozepsone un LGTF valdes loceklis Egils Puriņš pirmdien, 14.maijā Elektrum Olimpiskā centra telpās tikās ar Ķīnas vēstniecības Latvijā tirdzniecības padomnieku Shen Xiaokai k-gu (Mr. Shen Xiaokai, the Commercial Counsellor of Embassy of P.R.China). Tikšanās laikā tika apspriestas sadarbības iespējas.  Vairāk šeit.

Par Latvijas 2017.-2018. gadu sezonas komandu čempionātu galda tenisā2018.gada 20. maijs

   

   Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2017./2018.g. sezona noslēgusies. Par augstākās līgas čempioniem vīriešiem kļuvusi komanda GTK Baltais! Otrā vietā ierindojās GTK Namejs-Pingpongshop.lv, 3.vietā Aloja M, bet 4.vietā Jēkabpils SC komanda. 

   Savukārt  par sieviešu augstākās līgas čempionēm kļuvusi komanda - Latvijas „Universitātes Sports”, 2.vietu izcīnīja Kuldīgas NSS komanda, 3. vietu ieguva SSB Jūrmala, bet 4.vietā ierindojās komanda Latgale. Apsveicam!   Vairāk šeit.

 

 

 FOTO ALBUMS 
(Fotogrāfijas publicētas Flickr soc. kanālā)  

 

 

Video publicēti Youtube soc. kanālā  GALDATENISSLV2010  

Seminārs galda tenisa treneriem2018.gada 16. aprīlis

Latvijas Galda tenisa federācija aicina trenerus uz galda tenisa semināru 29. - 30. aprīlī Birzgales pamatskolas sporta zālē. Būs iespēja apgūt praktiskās un teorētiskās zināšanas galda tenisā, kā arī ir iespēja pieteikt audzēkņus treniņiem. Praktiskie treniņi paredzēti divas reizes dienā kopā 4 treniņi.

Galvenais treneris - Viktors Tolkačevs

Varāk šeit

 

 

Preiļos norisinājās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā A grupā2018.gada 17. aprīlis

 

   14.-15. aprīlī Preiļos norisinājās Latvijas 2018. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā vecākajā „A” grupā. Jaunietēm par čempioni kļuva Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS), bet jauniešiem čempiona titulu ieguva Eduards Spāģis (Liepājas KSS). Dubultspēlēs jaunietēm par čempionēm kļuva Afanasjeva (Preiļu BJSS) un Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS), bet jauniešiem Markuss Sīlis (Kuldīgas SS) un Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS), savukārt jauktajās dubultspēlēs čempionu titulu ieguva Valērija Naumova (Jēkabpils SS) un Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS). Apsveicam uzvarētājus!   Vairāk šeit.

Par LU lielturnīru galda tenisā, veltītu darba svētkiem 20182018.gada 5. maijs


   Neskatoties uz labajiem laika apstākļiem sacensības veltītas darba svētkiem izdevās. Šajā turnīrā piedalījās abi republikas čempioni – Artūrs Reinholds un Sabina Musajeva. Artūrs Reinholds kļuva par šī turnīra uzvarētāju finālspēlē pieveicot Daini Reinholdu. Spēlē par 3.vietu Gints Eihmans uzvarēja Māri Ķudu, bet pēlē par 5.vietu Daniels Kogans skaistā spēlē pārspēja Sabinu Musajevu. Uzslavu pelna arī Aleksandrs Pahomovs, kurš šajā konkurencē izcīnīja 7.vietu.  Vairāk šeit.

Zināma Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkšu galda tenisā vecākās ("A") grupas apakšgrupu izloze2018.gada 12. aprīlis

 

   Zināma Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkšu galda tenisā vecākās ("A") grupas apakšgrupu izloze!  Sacensības notiks 2018.gada 14.-15.aprīlī, Preiļos, Preiļu BJSS sporta zālē, Aglonas ielā 24. 

Noslēgusies sporta centra MĒMELE balvas izcīņas 4. kārta2018.gada 11. aprīlis

 

   Noslēgusies sporta centra "Mēmele" balvas izcīņas 4. kārta. Cīņā par kausiem un naudas balvām piedalījās 152 dalībnieki. Pirmo gadu sacensības notika nevis Bauskā, bet Uzvaras vidusskolas sporta zālē.

  Kopvērtējumā tika vērtētas 3 labākās kārtas. Vairākās grupās viss izšķīrās tikai pēdējā - 4.kārtā. Paldies visiem spēlētājiem, kas piedalījās un arī treneriem,kuri ziedoja laiku, lai atvestu audzēkņus. Paldies arī sporta centram "Mēmele" par skaistajiem kausiem un balvām. Uz tikšanos rudenī.  Vairāk šeit.

Noslēgusies Latvijas 2017/2018 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību V kārta2018.gada 5. aprīlis

 

   31. martā Liepājā, Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas V kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Vecuma grupā 2000-2002.dz.g. zēniem atkārtoti  labākais Eduards Spāģis (Liepājas KSS), bet meitenēm 1.vietā atkārtoti Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS). Vecuma grupā 2003-2005.dz.g. zēniem labākais Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS), bet meitenēm 1.vietā šoreiz Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva). Vecuma grupā 2006. gads un jaunāki zēniem labākais Vilius Danielius (Lietuva), bet meitenēm Franciska Liniņa (Preiļu BJSS). Paldies visiem, kas atbrauca un piedalījās!  Vairāk šeit.

   Sacensību VI.kārta – 19.05.2018., Rīgā, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1. 

Noslēgušās GTK BIRZGALE IV kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem2018.gada 5. aprīlis

 

   24. martā Ķeguma novada Birzgales pamatskolas sporta zālē norisinājās GTK BIRZGALE IV kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem, uz kurām ieradās pavisam 59 dalībnieki. 1. grupā zēniem labākais Gustavs Zelčs (Laimīte), bet meitenēm 1.vietā Terēza Tabea Druviņa (Dartija). 2. grupā zēniem labākais Maksims Staševskis (Salaspils GTK), bet meitenēm 1.vietā Una Jaunbrūna (Laimīte).   Vairāk šeit.

Rīgas 19.vidusskolā galda tenisa aktivitātes2018.gada 4. aprīlis

 

   29.martā, saulainā pēcpudienā, Rīgas 19.vidusskolas (Bolderāja) 8.un 9.klašu skolēnus, sporta stundu ietvaros, iepazīstinājām ar galda tenisu. Patīkami pārsteidza bērnu un jauniešu zināšanas, kā arī viņu vēlme uzzināt ko vairāk. Skolā nav galda tenisa pulciņš, bet ir lielas iespējas to attīstīt, jo ir četri galdi un jaunā sporta skolotāja ir ļoti ieinteresēta iekustināt arī šo virzienu. Vēlēsim viņai veiksmi un izdošanos!  Vairāk šeit.

Latvijas Galda tenisa federācija piedalījās izstādē Ķīpsalā2018.gada 28. marts

 

   Pēc divu gadu pārtraukuma, lieliska zvana iespaidā, izlēmām ņemt dalību izstādē "Atpūta un sports 2018", kas norisinājās Ķīpsalā no 23.-25.martam un uz to ieradās 21 906 interesenti.


   Sirsnīgās un emocionālās sarunās, par agrāk piedzīvoto galda tenisā, dalījās vairāki šī sporta veida cienītāji. Dažādi atmiņu stāsti, aizraujoši klausīties. Vairākiem interesentiem ir vēlme atjaunot saikni ar iemīļoto sporta veidu. Tāpat arī daudzus interesēja inventāra nianses, latviešu sportistu sasniegumi un iespējas vienkārši uzspēlēt. Vairāk šeit.

 

Noslēgusies Latvijas 2017/2018 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību IV kārta2018.gada 27. marts

 

   Sestdien, 27. janvārī, Salaspils Sporta Namā norisinājās Latvijas 2017./2018. gada sezonas jaunatnes STIGA kausa IV posms galda tenisā. Vecuma grupā 2000.g. un jaun. zēniem šoreiz labākais Eduards Spāģis (Liepājas KSS), bet meitenēm 1.vietā Aurika Pučkovska (GTK Namejs). Vecuma grupā 2003-2005.dz.g. zēniem labākais Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS), bet meitenēm 1.vietā atkārtoti Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS). Vecuma grupā 2006. gads un jaunāki zēniem arī labākais Ervinas Uzialo (Lietuva), bet meitenēm labākā Lukrecija Juchnaite (Lietuva). Vairāk šeit.

Notikušas Dobeles novada sporta spēles galda tenisā 20182018.gada 26. marts

 

   24.martā Dobeles Sporta skolas sporta zālē notika Dobeles novada sporta spēles galda tenisā, kurās piedalījās  arī viesi  no Jelgavas, Jelgavas novada  un Jūrmalas. Vispirms visi dalībnieki izspēlēja  grupu turnīru, pēc tam 1. un 2.vietas ieguvēji no katras grupas cīnījās finālā.

   

   Par turnīra uzvarētāju kļuva Nikolajs Golubevs. Savukārt sievietēm labākās spēlētājas  balvu saņēma Skaidrīte Zāģere. Gandarījuma  balvas izcīņā uzvarēja Harijs Krūmiņš no Jelgavas. Vairāk šeit.

Noslēgušās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā B grupā2018.gada 13. marts

 


   10.-11.martā, Rīgas 37.vidusskolā norisinājās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā "B" grupā (2003.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par sacensību absolūtiem uzvarētājiem kļuva Sabina Musajeva un Daniels Kogans no Rīgas 3.BJSS. Apsveicam visus sacensību uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus! Vairāk šeit.

 

Par Latvijas 2018.gada individuālo čempionātu galda tenisā2018.gada 4. marts

 

    Latvijas individuālais čempionāts 2018 noslēdzies. Finālsacensības šoreiz pēc ilgāka pārtraukuma notika Rīgā, 3.-4.martā, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1. Par lielo skatītāju interesi liecināja pilnībā piepildītās tribīnes. Par Latvijas čempioni sieviešu vienspēlēs, priekš daudziem negaidīti kļuva talantīgā, četrpatsmitgadīgā Sabina Musajeva, kura finālā, ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 4:3 (11:9, 12:10, 6:11, 7:11,11:3, 11:13, 13:11) uzvarēja Baibu Bogdanovu. Gribam atgādināt, ka nopietnu pieteikumu uz labu rezultātu šī gada čempionātā Sabina jau veica Rīgas domes kausa izcīņas sacensībās jauniešiem 2018, kurās savā vecuma grupā izcīnīja čempiones titulu. Vīriešu vienspēlēs par čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva Artūrs Reinholds, kurš finālā ar rezultātu 4:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:9, 11:6) pieveica Oļegu Kartuzovu. Lielākā šī čempionāta vilšanās šoreiz bija daudzkārtējais Latvijas čempions Sandijs Vasiļjevs, kurš netika labāko astotniekā un traumas dēļ bija spiests izstāties no sacensībām. Vairāk šeit.

  REZULTĀTI    FOTO ALBUMS     VIDEO TIEŠRAIŽU IERAKSTI 

 

 

*Skatieties čempionāta video tiešraižu ierakstus Youtube kanālā   ► GALDATENISSLV2010 

 

Par Engures novada atklāto čempionātu galda tenisā2018.gada 10. marts

 

   Engures novada atklātais čempionāts galda tenisā mājīgajā Lapmežciema sporta hallē 3.martā pulcēja 54 dalībniekus, kuri sacentās trīs meistarības grupās. Sacensības noritēja ar novada domes un lapmežciemnieka Andra Žūriņa atbalstu, bet uzvarētājus priecēja SIA Liedags un SIA Playtables dāvātās balvas. 3.grupā ar LGTF reitingu 400+  uzvarēja Kaspars Jaunītis (Lapmežciems). 2.grupā sacentās dalībnieki ar retingu 200+. Šinī grupā pirmo vietu izcīnīja Māris Putnieks (Tukuma GTK). Bet 1. grupā  grupā, kur sacentās dalībnieki ar reitingu 1+, par Engures novada atklātā čempionāta uzvarētāju pārliecinoši, uzvarot visus pretiniekus ar 3:0,  kļuva Rolands Tuls (Salaspils GTK). Vairāk šeit.

Aizvadīts pirmais Salaspils GTK 2017/2018 čempionāta posms2018.gada 28. februāris

 

   Sestdien, 24. februārī tika aizvadīts pirmais no diviem Salaspils GTK 2017/2018 čempionāta galda tenisā posmiem. Pavisam sacensībās piedalījās 62 dalībnieki, kuri cīnījās par ievērojamu naudas balvu. Par uzvarētāju kļuva pašreizējais Latvijas čempions Artūrs Reinholds. Labākās sievietes balvu izcīnīja Baiba Bogdanova, Labākais veterāns (40+ gadi) jau iepriekš pieminētais Antti Luigemaa no Igaunijas, labākais jaunietis/-te (2002. gads vai jaunāks) Alina Jagnenkova no Igaunijas, labākais 200+ reitinga grupā Aleksandrs Ivanovs (Salaspils GTK) un labākais 400+ reitinga grupā Jevgenijs Gorjačko.

Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 20182018.gada 28. februāris

 

   Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem “Rīgas domes kausa izcīņa” 2018, kas noritēja O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē no 23.-25.02.2018, ir noslēgušās. Lielāko panākumu šajās startauptiskajās jauniešu sacensībās izcīnīja mūsu Sabīne Musajeva, kura 24. februārī kļuva par uzvarētāju meitenēm, dz. 2003.g. un jaunākas. Jāatzīmē, ka līdz ar šo, pirmo reizi kausu izcīnīja sportiste no Latvijas. Apsveicam!

 

VISI SACENSĪBU REZULTĀTI

 

 Rezultāti - 3. diena, 25.02.2018. 

 Rezultāti - 2. diena, 24.02.2018. 

 Rezultāti - 1. diena, 23.02.2018. 

 

SACENSĪBU FOTOGRĀFIJAS
(bildes publicētas Flickr soc. kanālā)

 

SACENSĪBU VIDEO IERAKSTI
(Video publicēti Youtube soc. kanālā)

Noslēgusies X Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, priekšpēdējā, IV kārta2018.gada 09. februāris

 

   Sestdien, 3.februārī Alojā norisinājās X Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, priekšpēdējā, IV kārta. 35 spēlētāji ar visai spēcīgu dalībnieku sastāvu, kuru papildināja Preiļu un Pērnavas galda tenisisti, padarot turnīru interesantu un spraigām spēlēm bagātu. Šoreiz meistarīgāki izrādījās mūsējie. Par uzvarētāju kļuva Reinis Kasparāns, 2. vietā Gints Eihmans, bet 3. vietā ierindojās Antti Luigemaa. Vairāk šeit.

Jēkabpils čempionāts audzis meistarībā2018.gada 24. janvāris

 

   Nedēļas nogalē risinājās 46. Jēkabpils atklātais čempionāts galda tenisā, kurā piedalījās rekordliels spēlētāju skaits – 82 no dažādām Latvijas pilsētām, novadiem un sporta klubiem. Augstā meistarība veicināja spraigu, skaistu spēļu norisi un vairoja veselīgu konkurenci. spēlēs, objektīvi izkristalizējās katra dalībnieka šī brīža spēles prasme. Par 2018. gada pilsētas čempionu pirmo reizi kļuva rīdzinieks Igors Sidorovs no GTK "Baltais", Sīvu pretestību viņam izrādīja Reinis Kasparāns no GTK Salaspils, izcīnot 2. vietu, bet 3. vietu ieguva pieredzējušai Jānis Cīrulis GTK "Namejs", Rīga. Sieviešu konkurencē čempiones titulu ieguva lietuviete Sniegina Lapinske (Utena). Vairāk šeit.

Par Latvijas 2018.g. jaunatnes meistarsacīkstēm galda tenisā "C" grupā2018.gada 19. janvāris

 

   13.janvārī Rīgas 37.vidusskolā norisinājās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā "C" grupā (2005.gadā dzimušiem un jaunākiem). Par sacensību absolūto uzvarētāju kļuva Jūlija Kirevičeva no Rīgas 3.BJSS. Zēnu vienspēlēs uzvarēja Romāns Streļčuks no Preiļu BJSS. Apsveicam visus sacensību uzvarētājus un godalgoto vietu ieguvējus! Vairāk šeit.

Noslēgusies X Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, III kārta2018.gada 16. janvāris

 

   Alojā jau 10.sezonu aizrit sacensības ar nosaukumu Mazās Balvas izcīņa. 3.kārtas turnīrā piedalījās 42 dalībnieki, tradicionāli arī viesi no Igaunijas. Kaut arī turnīrā bija daudz aizraujošu un intriģējošu spēļu, šoreiz savu favorīta statusu apstiprināja Igors Sidorovs, pusfinālā ar 3:0 pārspējot Urmasu Kingu no Pērnavas. Otrajā pusfinālā Antti Luigemaa ar 3:2 pārspēja Andreju Čemirtānu. Finālā Igors bija pārāks ar 3:1. Spēle par 3.vietu bija daudz sīvāka, tikai 5.setā Andrejs Čemirtans spēja  salauzt Urmasa Kinga pretestību un uzvarēt ar 3:2. Vairāk šeit.

Paziņojums pa Licencēm2018.gada 6. janvāris

 

   Licences jāiegādājas ir katram spēlētājam piedaloties federācijas apstiprinātās vai rīkotās sacensībās. Bez licencēm sākot no 2018 gada  1. janvāra  sacensībās piedalīties nevarēs.

   Licences cena 10 eiro. Licence derīga gadu no tās dienas, kad licence tikusi aktivizēta.

   Sporta skolām un pašvaldībām, un citām organizācijām, kuras veic pārskaitījumus, lūgums veidot sarakstus ar dalībniekiem, par  kuriem licences tiks maksātas un atsūtīt tos uz epastiem latgtf@latnet.lv un lgtfreitings@gmail.com.

   Visiem citiem dalībniekiem licences jāmaksā sacensību vietā, vai jāveic pārskaitījums uz federācijas norēķinu kontu , norādot vārdu un uzvārdu, datumu, kad licence tiek aktivizēta un personas kodu.

Par SIA Nord līzings un LU atklātajām Ziemassvētku reitinga sacensībām2018.gada 4. janvāris

 

   Pēdējos gados reti pašmāju sacensības pulcina tik spēcīgu spēlētāju sastāvu, it īpaši tās, kurās sacensības notiek reitinga grupās. Pateicoties SIA Nord līzings valdes loceklim Jurijam Ņefedovam sacensības izcēlās arī ar savu balvu fondu. Reitinga grupā 1+++ ar rezultātu 3:2 finālspēlē Oļegs Kartuzovs pieveica Artūru Reinholdu, bet spēlē par trešo vietu arī ar rez. 3:2 Andrejs Čemirtans uzvarēja Reini Kasparānu. Labākais veterāns - Andris Krūmiņš, sievietēm labākā Sabina Musajeva, savukārt gandarījuma turnīra uzvarētājs – Romāns Kozarezovs. Vairāk šeit.

Par Latvijas XXVIII Universiādi galda tenisā2017.gada 22. decembris

 

   Pirmo reizi komandu ieskaitē vīriešiem uzvarēja Daugavpils Universitāte, 2.vietā 25 kārtējie šo sacensību uzvarētāji Latvijas Universitātes sportisti un tikai par vienu punktu mazāk 3.vietu izcīnīja Latvijas Lauksaimniecības Universitāte. Sievietēm pārliecinoši 1.vietu izcīnīja RTU, atstājot 2.vietā – LU, bet 3.vietā – LLU. Diemžēl, šogad nestartēja pagājušā gada uzvarētājas – LSPA komanda.

Noslēgusies Latvijas 2017/2018 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību III kārta2017.gada 20. decembris

 

   16. decembrī Alojā, Ausekļa vidusskolas sporta zālē, norisinājās Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas III kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Vecuma grupā 2000-2002.dz.g. zēniem šoreiz labākais Markuss Sīlis (Kuldīgas SS), bet meitenēm 1.vietā Diāna Afanasjeva (Preiļu BJSS). Vecuma grupā 2003-2005.dz.g. zēniem labākais Ervinas Uzialo (Lietuva), bet meitenēm 1.vietā atkārtoti Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS). Vecuma grupā 2006. gads un jaunāki zēniem arī labākais Ervinas Uzialo (Lietuva), bet meitenēm atkārtoti Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva). Publicēts STIGA kausa izcīņas sacensības - Kopvērtējums (uz 16.12.2017.).

Latvijas galda tenisisti ar labiem panākumiem startējuši Baltkrievijā, 49-ajās Taņas Karpinskas memoriāla sacensībās2017.gada 13. decembris

 

   Baltkrievijas pilsētā Mogiļevā 3.-6.decembrī Latvijas spēlētāji piedalījās tradicionālajā 49-ajā Taņas Karpinskas memoriāla sacensībās. Šogad sacensībās piedalījās komandas no Ukrainas, Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas. Sacentās zēnu un meiteņu komandas, kā arī trīs vecuma grupās notika vienspēļu turnīrs. Labāko rezultātu uzrādija Daniels Kogans, kurš 2003.gadā dzimušo zēnu grupā izcīnīja 2.vietu. Apsveicam!

Par Rēzeknes pilsētas 2017. gada atklāto komandu čempionātu galda tenisā2017.gada 12. decembris

 

 Šī gada 2. decembrī Rēzeknē Valsts robežsardzes koledžas sporta zālē notika Rēzeknes pilsētas atklātais komandu čempionāts. Piedalījās 12 komandas no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem. Komandas tika sadalītas divās līgās: augstākā un 1.līgā. Augstākā līgā 1.vietu izcīnīja Ainārs Mūrnieks, Voldemārs Limans / Preiļi, bet 1. līgā 1.vietu ieguva Sergejs Kritenko, Andrejs Buļs / Rēzekne. Paldies visiem par aktivitāti un atsaucību. Cerēsim, ka nākamgad dalībnieku skaits būs vel kuplāks.

LSVS gadskārtējā 20. Sporta veterānu salidojumā apbalvoti galda tenisisti2017.gada 8. decembris

 

   2017.gada 3.decembrī plkst. 15:00 Lielajā Ģildē Amatu ielā 6, Rīgā notika gadskārtējais 20.Sporta veterānu salidojums. Par sasniegumiem sacensībās ar LSVS Sporta laureāta nozīmīti tika apbalvoti LGTF izvirzītie veterāni: Ina Jozepsone, Daina Ročāne, Sandijs Vasiļjevs, kā arī pašvaldību izvirzītie veterāni - Jānis Zicāns, Lidija Kalniņa, Irina Paščenko, Ernests Skopāns, Juris Siliņš. Goda zīmi par nopelniem saņēma Vera Janševica. Apsveicam visus mūsu veterānus ar panākumiem 2017.gadā un vēlam veiksmi arī turpmākajos gados!

Pirmo reizi notika Ķekavas novada sacensības galda tenisā2017.gada 29. novembris

 

   25.novembrī, Ķekavas sporta klubā, norisinājās galda tenisa sacensības, kuras kopumā pulcēja 35 dalībniekus. Sacensībās piedalījās ne tikai Ķekavas novada iedzīvotāji, bet arī vairāki viesi no Mārupes novada, Baldones, Salaspils un Rīgas. Tas ir ļoti labs sākums kam jaunam un nebijušam.

Par Latvijas 2017. gada Junioru meistarsacīkšu absolūtajiem uzvarētājiem kļuvuši "GTK NAMEJS" pārstāvji2017.gada 24. novembris

 

   2017.gada 20.novembrī par Latvijas 2017.gada Junioru meisatrsacīkšu absolūtajiem uzvarētājiem kļuva GTK "Namejs" pārstāvji Viktorija Majorova un Andrejs Čemirtans. Latvijas Galda tenisa federācija pateicas Autoskolai "Credo Autoprieks" par sagādātām balvām.

2017.gada 21. novembrī Latvijas Sporta muzejā notika CSIT World Sports Games 2017 June 13-18, Riga, Latvia grāmatas prezentācija2017.gada 23. novembris

 

   2017.gada 21. novembrī Latvijas Sporta muzejā notika CSIT World Sports Games 2017 June 13-18, Riga, Latvia grāmatas prezentācija. Grāmata ir veltīta Pasaules Strādājošo un amatieru sporta spēlēm Rīgā 2017.gada 13.-18.jūnijā. Grāmatas izdevējs - Latvijas Tautas sporta asociācija. Latvijas Galda tenisa federācijas pārstāvjiem grāmatas parakstīja LTSA Valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

12. novembrī norisinājās Rīgas pilsētas 2017. gada čempionāts un Jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā2017.gada 22. novembris

 

  12.novembrī Rīgā norisinājās Rīgas pilsētas 2017. gada čempionāts un Jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā. Par šī gada Rīgas pilsētas čempioniem vienspēlēs kļuva Oļegs Kartuzovs un Viktorija Majorova. Bet Jaunatnes meistarsacīkstēs vecākajā grupā par čempioniem kļuva Andrejs Čemirtāns / GTK Namejs un Sabina Musajeva / Rīgas 3.BJSS.

Jaunizveidotā Latvijas klubu izlase pievienojas Krievijas galda tenisa federācijas kontinentālajam čempionātam2017.gada 21. novembris

 

   Jaunizveidotā Latvijas klubu izlase ir pievienojusies Krievijas galda tenisa federācijas kontinentālajam čempionātam. Pirmā sacensību kārta notika 22. oktobrī, Sanktpēterburgā, Latvijas klubu izlasi vīriešiem pārstāvēja Leonīds Maslovs, Andrejs Čemirtans un Aleksejs Kuzņecovs, treneris Kirils Jahontovs. Sieviešu klubu izlase - Sabina Musajeva, Viktorija Majorova, Diāna Afanasjeva, Sanija Kibelko. Mūsu komandas cīnās Augstākās līgas A divīzijā. Latvijas sieviešu un vīriešu klubu izlases 2.kārtā spēlēs 21.-24. decembrī! Sekojam līdzi un turam īkšķus par mūsējiem!

Galda tenisa sacensību "Mārupes kauss 2017" rezultāti2017.gada 17. novembris

 

   Jau trešo gadu pēc kārtas, novembrī, Tīraines sporta kompleksā Dienas centrs "Švarcenieki" sadarbībā  ar  www.PlayTables.lv un Bērnu un jauniešu centru "Laimīte" rīko sacensības vietējiem bērniem un jauniešiem. Šīs sacensības paredzētas tiem sporta draugiem, kuri nav aktīvi Latvijas Galda tenisa federācijas reitinga sacensību dalībnieki.

Latvijas Galda tenisa federācija sveic Viktoriju Majorovu, kura saņēma LSFP Sporta stipendiju 2017./2018. studiju gadam2017.gada 15. novembris

 

   14.novembrī tika pasniegtas Latvijas Sporta federāciju padomes - LSFP Sporta stipendijas 2017./2018. studiju gadam. Latvijas Galda tenisa federācija - LGTF sveic LR sieviešu izlases dalībnieci, RTU 2.kursa studenti Viktoriju Majorovu, kura saņēma 500.00 EUR LSFP Sporta stipendiju 2017./2018. studiju gadam. Apsveicam arī galda tenisistu Sergeju Kuceba, kura dēls, paukotājs Vitālijs Kuceba, saņēma 800.00 EUR Sporta stipendiju.

Noslēgusies Latvijas 2017/2018 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību II kārta2017.gada 23. oktobris

 

   21. oktobrī Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas II kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem. Vecuma grupā 2000-2002.dz.g. zēniem arī šoreiz labākais Eduards Spāģis (Liepājas KSS), bet meitenēm 1.vietā Valērija  Naumova (Jēkabpils SS). Vecuma grupā 2003-2005.dz.g. zēniem atkal labākais Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS), bet meitenēm 1.vietā atkārtoti Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS). Vecuma grupā 2006. gads un jaunāki zēniem labākais Ervinas Uzialo (Lietuva), bet meitenēm Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva). Iesācēju grupā 1.v. Ruslans Koršonovs (Rīgas 3. BJSS). Pievienots  Latvijas 2017./2018.g. sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības - Kopvērtējums uz 21.10.2017. 

Noslēgusies Ķeguma novada atklātā čempionāta jauniešiem 2017/2018, I kārta2017.gada 09. oktobris

 

   7. oktobrī Ķeguma novada Birzgales pamatskolas sporta zālē norisinājās Ķeguma novada I kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem, uz kurām ieradās pavisam 58 dalībnieki. 1. grupā zēniem labākais Gustavs Zelčs (Laimīte), bet meitenēm 1.vietā Ance Šastakoviča (Bauskas BJSS). 2. grupā zēniem labākais Daniels Milovs (Jūrmala), bet meitenēm 1.vietā Daniela Kučinska (Bauskas BJSS).

Noslēgusies Latvijas 2017/2018 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību I kārta2017.gada 6. oktobris

   

   30. septembrī Ķeguma novada Birzgales pamatskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas I kārtas sacensības galda tenisā jauniešiem uz kurām ieradās pavisam 77 dalībnieki.Vecuma grupā 2000-2002.dz.g. zēniem šoreiz labākais Eduards Spāģis (Liepājas KSS), bet meitenēm 1.vietā Sabīna Musajeva. Vecuma grupā 2003-2005.dz.g. zēniem labākais Deniss Vasiļjevs (Preiļu BJSS), bet meitenēm 1.vietā Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS). Vecuma grupā 2006. gads un jaunāki zēniem labākais Ģirts Gainis (Rīgas 3 BJSS),bet meitenēm Franciska Liniņa (Preiļu BJSS). Iesācēju grupā 1.v. Henrihs Kokins (GTK BIRZGALE). Pievienots novērtējums uz 30.09.2017.!

Utenā norisinājās starptautisks galda tenisa turnīrs jauniešiem, kurā ar labiem panākumiem piedalījās Latvijas sportisti2017.gada 3. oktobris

 

   Lietuvā, Utenas daudzfunkcionālajā sporta centrā norisinājās starptautisks galda tenisa turnīrs jauniešiem, kurā Latviju ar labiem panākumiem pārstāvēja Iecavas novada sporta skola "Dartija", Preiļu BJSS un Rēzeknes BJSS audzēkņi. Franciska Liniņa 1.vieta (2006.g.dz. un jaunākas, Preiļu BJSS), Haralds Fjodorovs 1.vieta (2006.g.dz. un jaunāki, Rēzeknes BJSS), Rēzija Meļķe 3.vieta (2003.g.dz.un jaunākas, „Dārtija“) un Raimonds Mūrnieks 1.vieta (2003.g.dz.un jaunāki, Preiļu BJSS).

Noslēdzies Andra Priedīša piemiņai veltīts 2017.gada galda tenisa turnīrs veterāniem2017.gada 1. oktobris

 

   30.septembrī, Rīgā, Aspazijas bulvārī 5, LU Ekonomikas fakultātes sporta zālē norisinājās Andra Priedīša piemiņai veltīts 2017.gada galda tenisa turnīrs veterāniem, kurā pulcējās 61 galda tenisists. Vecuma grupā 40-55.g. otro gadu pēc kārtas 1.v. izcīnīja Ivars Šuvalovs (GTK Hercogs), vecuma grupā 56 – 69.g. 1.v. Juris Siliņš (Basketbola Akadēmija "Rīga"), bet grupā 70 gadi un vecāki, otro gadu pēc kārtas 1.v. Andrejam Rešetņikovam (Rebirs sports). Sievietes šoreiz spēlēja kopā ar vīriem, labākā jaunākajā grupā Aldona Homiča (Jēkabpils SC), bet vecākajā grupā labākā Ludmila Bulaha ( Dartija ).

Par Viļa Gūtmaņa piemiņas turnīra 2017 rezultātiem2017.gada 27. septembris

 

   24.septembrī Dobelē norisinājās V.Gūtmaņa piemiņas turnīrs, kurā piedalījās galda tenisisti no Rīgas, Jelgavas, Iecavas, Tukuma, Jūrmalas, Dobeles. Turnīrā uzvarēja Juris Siliņš, kas finālā pārspēja otrās vietas ieguvēju Inu Jozepsoni. Savukārt “Duelī “ par trešo vietu Nikolajs Golubevs pieveica Gunti Šēnhofu.

30.septembrī sākas Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības2017.gada 25. septembris

   30.septembrī sākas Latvijas 2017./2018.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības. 

   Lūdzam ievērot, ka Latvijas 2017./2018.gadu sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas I kārtas sacensībām Birzgalē pieteikumu termiņš ir 2017.gada 27.septembris. Lūgums līdz minētam termiņam atsūtīt arī pieteikumus iesācēju grupai.

   Lūdzam rēķināties ar to, ka spēlētāji bez iepriekšējā pieteikuma VISĀS GRUPĀS pie sacensībām netiks pielaisti. Gadījumā, ja iesācēju grupā būs liels dalībnieku skaits, tad spēļu skaits tajā var tikt samazināts līdz minimumam, lai neiekavētu pārējo grupu spēļu grafikus.

Piesakieties Pasaules veterānu čempionātam Lasvegasā2017.gada 22. septembris

 

   Aicinām reģistrēties Pasaules veterānu čempionātam, kas notiks no 2018.gada 18.jūnija līdz 24.jūnijam ASV pilsētā Las Vegasā. Interese par šo turnīru ir ļoti liela, bet vietu skaits ir limitēts – 5000 dalībnieku. Tadēļ, ja jūs vēlaties, lai LGTF jūs reģistrē un pārskaita organizatoriem dalības maksu, lūgums darīt to zināmu pa tālruni 29138476 līdz 2017.gada 1.decembrim (ieskaitot).

Noslēgušās SSB Jūrmala atklātās sacensības galda tenisā senioriem 20172017.gada 15. septembris

 

   Noslēgušās  SSB Jūrmala atklātās sacensības galda tenisā senioriem 2017 Divas dienas Lapmežciema sporta hallē un Kauguru vidusskolas sporta zālē notika ikkgadējās Jūrmalas atklātās senioru sacensības galda tenisā, kas  četrās vecuma grupās pulcēja 67 dalībniekus. 40+ vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Viktors Tolkačovs. 50+ grupā pirmo vietu ieguva Juris Siliņš, Sergejs Čugunovs pirmais 60+ grupā, bet vecākajā 70+ grupā pirmais Ilgonis Aželis. Apsveicam uzvarētājus!

Baltais 2017 Baltic Table Tennis Championships2017.gada 1. septembris

    Final Results      Photo Gallery       Video review  

   Latvijas Galda tenisa federācija ar tiesībām, ko piešķīrusi Baltijas galda tenisa savienība, organizēs "Baltais" Baltijas valstu galda tenisa čempionātu 2017. Čempionāts norisināsies Birzgales sporta hallē 09.-10.09.2017. Birzgalē, Ķeguma novadā. Čempionāts sāksies 9. septembrī, plkst.12.00 ar vīriešu un sieviešu komandu sacensībām.

   Table Tennis Federation of Latvia, under the authority granted by the Baltic Table Tennis Union, will organize Baltais 2017 Baltic Table Tennis Championships. The Championships will be held in Birzgale on 09.-10.09.2017., in the Sport Hall Birzgale, Skolas street 1, Birzgale, Keguma district, Latvia. Baltais 2017 Baltic Table Tennis Championships will start 9th September 2017, 12.00pm with Men’s and Women’s Team events.

 

Par Salaspils novada 2017.g. Vasaras kauss galda tenisā - 2. kārtas rezultātiem2017.gada 20. augusts

 

   19. augustā, modernajā Salaspils Sporta namā norisinājās Salaspils novada 2017. gada Vasaras kauss galda tenisā - 2. kārta, kurā piedalījās divas reizes vairāk spēlētāju nekā 1. kārtā, vairāk nekā 50 galda tenisisti no dažādām Latvijas pilsētām. Par turnīra uzvarētāju kļuva Ina Jozepsone, kura spraigā finālspēlē ar rezultātu 3:1 pieveica pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošo Raivi Krastiņu. Savukārt bronzas medaļu ieguva pieredzējušais kuldīdznieks Ivars Šuvalovs, kurš spēlē par 3. vietu ar rezultātu 3:2 pieveica Māri Cīruli. Bet spēlē par 5. vietu veiksmīgāks izrādījās Aleksejs Larkovs, kurš ar rezultātu 3:1 uzvarēja Aleksandru Motorinu. 

Par Salaspils novada 2017.g. Vasaras kauss galda tenisā - 1. kārtas rezultātiem2017.gada 23. jūlijs

 

   22. jūlijā, modernajā Salaspils Sporta Namā norisinājās Salaspils novada 2017. gada Vasaras kauss galda tenisā - 1. kārta. Par šī turnīra uzvarētāju kļuva Anrijs Bergs, kurš finālspēlē ar rezultātu 3:2 pieveica Raivi Krastiņu. Savukārt bronzas medaļu ieguva Rolands Tuls, kurš izšķirošajā spēlē uzvarēja Robertu Mirzojanu. Tiekamies atkal Salaspils Sporta Namā, jau 19. augustā!

No 14.-23.jūlijam Portugālē norisinājās Eiropas jaunatnes čempionāts galda tenisā 20172017.gada 23. jūlijs

 

   No 14.-23.jūlijam Portugāles pilsētā Guimarães norisinājās Eiropas jaunatnes čempionāts galda tenisā 2017. Šajās sacensībās piedalījās arī Latvijas jaunie galda tenisisti. Kadeti - Daniels Kogans, Valērijs Farbtuhs, kadetes - Sabina Musajeva, Viktorija Poriņa, juniores - Diāna Afanasjeva, Tereza Tabea Druviņa, Darina Piskunova.

 

 BATISTA Ines (POR) - MUSAJEVA Sabina (LAT)  - Video Review 

 

 SANTOS Silvia (POR) - MUSAJEVA Sabina (LAT) - Video Review 

 

 BATISTA Ines (POR) - PORINA Viktorija (LAT) Video Review 

 

 SANTOS / MATOS (POR) - MUSAJEVA / PORINA (LAT) - Video Review 

Noslēgusies Galda tenisa asociācijas "VIENUOLIKA" Galda tenisa kausa izcīņa 20172017.gada 19. jūlijs

   No 15.-16. jūlijam Nelielā Lietuvas pilsētā Prienai, modernā sporta hallē norisinājās Galda tenisa asociācijas "VIENUOLIKA" Galda tenisa kausa izcīņa 2017. Tājā piedalījās galda tenisisti no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, un Norvēģijas, kopskaitā vairāk nekā 100 dalībnkieku. No Latvijas šoreiz piedalījās 19 sportisti no kuriem labākie rezultāti Sergejam Čugunovam - sudrabs veterāniem grupā 60.-69., Inai Jozepsonei - bronza sievietēm grupā 40+, un Jurim Siliņam - bronza grupā 60.-69.

Latvijas galda tenisa junioru izlase piedalījās X Baltijas Jūras jaunatnes spēlēs2017.gada 12. jūlijs

  

   Latvijas galda tenisa junioru izlase no 7.-9.jūlijam piedalījās X Baltijas Jūras jaunatnes spēlēs, kas noritēja Baltkrievijā, Brestā. Galda tenisa sacensības tika iekļautas Baltijas Jūras jaunatnes spēļu programmā pirmo reizi to vēsturē. Savukārt Latvijas galda tenisa komandas sportisti, kas pārstāvēja Latviju šajās spēlēs, pirmo reizi piedalījās starptautiskajās sacensībās.

 

7.-8.jūlijā, Cēsīs notika Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības galda tenisā2017.gada 8. jūlijs

 

    7.-8.jūlijā, Cēsu sporta namā norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības galda tenisā. 8.jūlijā norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes 2017 Vienspēļu sacensības, kurās zēniem par čempionu kļuva Andrejs Čemirtans, un meitenēm čempiones laurus plūca Liāna Zeltiņa (Rēzeknes novads). Bet 7. jūlijā notika Komandu sacensības, kurās Jauniešiem zelta medaļas izcīnīja Liepājas komanda (Markuss Ozols, Eduards Spāģis), bet Jaunietēm zelta medaļas ieguva Preiļu novada komanda (Diāna Afanasjeva, Darina Piskunova).

 

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2017 - Galda teniss - Rezultāti

 

VIDEO TIEŠRAIŽU ierakstus var skatīt LGTF LIVESTREAM | GALDATENISS.LV LIVESTREAM |

No 26.-28.jūnijam Hāpsalā norisinājās Ziemeļvalstu jaunatnes čempionāts - NETU YOUTH 20172017.gada 4. jūlijs

 

   No 26.-28.jūnijam Hāpsalā, Igaunijā norisinājās Ziemeļvalstu jaunatnes čempionāts - NETU YOUTH 2017, kurā piedalījās arī Latvijas jaunie galda tenisisti.

No 23.-25.jūnijam Lietuvā norisinājās B.Balaišenes piemiņai veltītais Lietuvas atklātais čempionāts kadetiem un mini-kadetiem2017.gada 3. jūlijs

 

   No 23.-25.jūnijam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās B.Balaišenes piemiņai veltītais Lietuvas atklātais čempionāts kadetiem un mini-kadetiem, kurā piedalījās arī mūsu jaunie galda tenisisti.

Aizraujošs treneru izglītības kurss Igaunijā Ferenc Karsai vadībā2017.gada 2. jūlijs

    

   No 28.-30.jūnijam Igaunijas pilsētā Hāpsalā notika treneru izglītības kurss, kuru vadīja ļoti augsta līmeņa speciālists, viens no labākajiem treneriem Eiropā - Ferenc Karsai. Viņš aizrautīgi dalījās savā pieredzē, kursa programmā iekļaudams gan teorētiskas, gan arī praktiskas nodarbības par dažādām tēmām (galda tenisa attīstība, uzdevumu veidi, servju uzņemšana, treniņu plāns utt.). No Latvijas piedalījās Olga un Oļegs Kartuzovi, Rasma Freiberga, Ieva Lepse un Laura Pavāre.

Latvijas galda tenisisti no 26.06.-01.07.2017. piedalījās XII Eiropas veterānu čempionātā2017.gada 1. jūlijs

   

   Latvijas galda tenisisti  no 26.06.-01.07.2017. ar labiem rezultātiem piedalījās XII Eiropas veterānu čempionātā Helsingborgā, Ziedrijā. Sieviešu dubultspēlēs pārī ar Sylvia Messer no Vācijas, mūsu Ina Jozepsone izcīnīja bronzas medaļu! Latvijas sportistu rezultātus var skatīt šeit - Izloze un Rezultāti.

No 14.-17.jūnijam, Rīgā norisinājās 5. Pasaules Strādājošo un Amatieru Sporta Spēļu Galda Tenisa Sacensības2017.gada 25. jūnijs

   

   No 14.-17.jūnijam, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1 norisinājās 5. Pasaules Strādājošo un Amatieru Sporta Spēļu Galda Tenisa Sacensības.

   Pasaules Strādājošo Sporta Spēles – WSG ir starptautisks pasākums, kas notiek reizi divos gados - sports, sports visiem, kultūras un izklaides pasākumi. Šīs spēles noteikti nav Multispēles TOP sportistiem, bet gan visiem strādājošajiem, gan amatieriem no dažādām valstīm un kultūrām visā pasaulē. Ne tikai sacensības ir galvenais, bet gan organizēt milzīgu sporta festivālu ar mērķi savākt pēc iespējas vairāk sporta draugus vienuviet, kā vienu lielu pasaules ģimeni, kas sekmē draudzību, informācijas un pieredzes apmaiņu.

Galda tenisa aktivitātes Baložos2017.gada 19. jūnijs

 

   Ķekavas novada Baložu vidusskolā, dažādu nometņu un pasākumu ietvaros, aktīvi sporto un iepazīst dažādus sporta veidus, tādējādi radot interesi uzsākt nodarboties ar kādu no tiem, veicina veselīgu dzīves veidu, kā arī rada iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku vasarā. 27.maijā, rīkojām galda tenisa sacensības, kuras Baložos nav bijušas ļoti, ļoti sen. Un 9.jūnijā Dienas nometnes "Esi aktīvs – nesēdi mājās!" dalībniekus iepazīstināja ar galda tenisu.

Pirmo reizi LGTF vēsturē par prezidenti ievēlēta sieviete – Ina Jozepsone2017.gada 12. jūnijs

   

   Svētdien, 11. Jūnijā,  Latvijas Galda tenisa federācijas (LGTF) kopsapulcē, kas notika Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, pirmo reizi LGTF vēsturē par prezidenti ievēlēta sieviete – Ina Jozepsone.

Noslēdzies XIV Baltijas valstu veterānu čempionāts galda tenisā2017.gada 28. maijs

   

    27.-28. maijā Preiļos notika XIV Baltijas valstu veterānu čempionāts galda tenisā, kurš pulcēja dalībnieku rekordskaitu šo sacensību vesturē. Kopskaitā piedalījās 152 sportisti, tai skaitā 125 vīrieši un 27 sievietes. Latvijai zelta medaļas vīriešu dubultspēlēs ieguva Guntis Šēnhofs – Juris Siliņš (vecuma grupa 60-69), vīriešu vienspēlēs zelta medaļas Gunāram Jēkabsonam (vecuma grupa 75-79), un Aivaram Kamolam (vecuma grupa 80-85), savukārt  sieviešu vienspēlēs zelts Ludmilai Bulahai (vecuma grupa 70-74). Sveicam visus uzvarētājus!

Noslēgusies Latvijas 2016/2017 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību V kārta2017.gada 5. aprīlis

 

  2.aprīlī, Kuldīgā norisinājās Latvijas 2016/2017 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību V kārta. Divās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm tika sadalītas sponsoru sarūpētās balvas. Kā parasti priecēja Lietuvas dalībnieku piedalīšanās. Vecuma grupā 2002.-2004.dz.g. zēniem šoreiz labākais Daniels Kogans (Rīga), bet meitenēm 1.vietā Viktorija Poriņa (Kuldīgas SS). Savukārt vecuma grupā 2005.dz.g. zēniem labākais Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS), bet meitenēm 1.vietā Jorune Kožemiakinaitė (Lietuva).

 

Beigusies Latvijas 2016/2017 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību VI noslēdzošā kārta2017.gada 26. maijs

   

   Sestdien, 20.maijā Rīgā beidzās tradicionālās "STIGA" jauniešu un bērnu galda tenisa turnīra noslēdzošās VI kārtas sacensības, kur labākie Latvijas jaunie galda tenisisti sacentās par firmas "STIGA" dāvātajām balvām. Kopvērtējumā: meitenēm 2002.-2004.gados dzimušo grupā uzvarēja Sabina Musajeva (Rīgas 3. BJSS), bet zēniem pirmās vietas ieguvējs Valērijs Farbtuhs (GTK Namejs). 2005.gadā dzimušo un jaunāku grupā meitenēm uzvarēja Medeinė Stankevičiūtė (Lietuva), bet zēniem šajā grupā labākais Romāns Streļčuks (Preiļu BJSS).

Noslēgusies Mazās Balvas 9 sezona2017.gada 4. aprīlis

   

   Sestdien, 1.aprīlī, Alojā ar 5.posma sacensībām noslēdzās tradicionālā turnīra Mazās Balvas izcīņa 9 sezonas sacensības galda tenisā. Priekšpēdējā kārtā trešajā vietā Andrejs Čemirtans, kurš ar 3:1 pārspēja Reini Kasparānu, bet finālā Gints Eihmans ar 3:1 uzvarēja Rūdolfu Bergmani. Pēdējā, 5.kārtā par trešo vietu Andrejs Čemirtans uzvarēja Viktoriju Majorovu, tādējādi nodrošinot 1.vietu sezonas kopvērtējumā. Finālā Aleksandrs Maskaļonoks ar 3:1 pieveica Jāni Svīķi.

Noslēgušās Latvijas 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā "D" grupā2017.gada 23. maijs

 

   13.maijā norisinājās Latvijas 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā "D" grupā (2006.gadā dzimušiem un jaunākiem), kas pirmo reizi notika O.Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolā. Meiteņu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Nellija Afanasjeva no Preiļu BJSS, bet Zēniem par uzvarētāju kļuva Rīgas 3.BJSS audzēknis Ģirts Gainis. Meiteņu dubultspēlēs par uzvarētājām kļuva N.Afanasjeva ar F.Liniņu, bet zēnu - G.Gainis ar A.Spali. Jauktajās dubultspēlēs par čempioniem kļuva H.Fjodoors ar N.Afanasjevu.

Jēkabpilī jaunie tenisisti sadala medaļas2017.gada 20. marts

   

   Divas dienas nedēļas nogalē Jēkabpils sporta namu pieskandināja bērnu čalas, mazo bumbiņu atsitieni, gaviles un aplausi, jo šeit risinājās Latvijas 2017. gada meistarsacīkstes galda tenisā vidējā vecuma grupā. Par dažāda kaluma medaļām cīnījās 11 meitenes un 28 zēni no 15 gadu vecuma un jaunāki. Zēnu vienspēlēs nepārspēts palika rīdzinieks Valērijs Farbtuhs, bet vienspēlēs meitenēm par šī gada valsts čempioni kļuva kuldīdzniece Viktorija Poriņa. Meiteņu dubultspēlēs uzvaru izcīnīja Viktorijas Poriņas un Sanijas Kibelko duets. Savukārt zēnu dubultspēlēs par uzvarētājiem kļuva Deniss Vasiļjevs pārī ar Markusu Sīli. Jauktajās dubultspēlēs labākie Daniels Kogans / Viktorija Poriņa.

No 19.-20.maijam notika XXXIII SELL studentu spēles - Galda teniss2017.gada 21. maijs

   

   No 19.05. - 21.05.2017. Latvijā, Rīgā norisinājās XXXIII SELL studentu spēles. Sacensības norisinājās 15 dažādos sporta veidos - Vieglatlētika, Basketbols, Regbijs 7, Florbols, Mini futbols, Volejbols, Pludmales Volejbols, Peldēšana, Spēka trīscīņa, Džudo, Badmintons, Orientēšanās, Cīņa (Brīvā cīņa un Grieķu – Romiešu cīņa), Svarcelšana, un Galda teniss. Galda tenisa sacensības notika 2017. gada 20.-21. maijā, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē, Skrindu ielā 1.

 

 Galda tenisa sacensību rezultāti       Table Tennis Competition Results  

 

 

Latvijas Republikas veterānu izlasei veiksmīgs starts Starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada 20172017.gada 10. maijs

 

   Latvijas Republikas veterānu izlase veiksmīgi startēja Starptautiskajā galda tenisa turnīrā Costa Daurada 2017, kas notika 2.-7.maijā Spānijas pilsētā Reusā. Čempiona titulu vīriešu vienspēlēs vecuma grupā 60+ izcīnīja Juris Siļiņš (Smiltene), vēlāk atkārtojot panākumu arī vīriešu dubultspēlēs šajā vecuma grupā pārī ar Gunti Šēnhofu (Rīga). Sudraba medaļas savās vecuma grupās Dainai Ročānei (Cēsis) un Aldonai Homičai (Jēkabpils), bet bronzas Inai Jozepsonei un Verai Eriksonei (Dobele).

Šodien liela diena - Egilam Puriņam 70 gadu jubileja!2017.gada 28. februāris

 

   Šodien liela diena visiem galda tenisa cienītājiem, 2017.gada 28.februārī mūsu Egilam Puriņam 70 gadu jubileja! Sirsnīgi sveicam viņu šajos svētkos! Novēlam vēl daudz, daudz enerģijas turpināt mums veidot galda tenisa svētkus!

Noslēgušās Kriminālistikas pārvaldes sacensības galda tenisā 20172017.gada 09. maijs

 

    28.aprīlī, Valsts policijas koledžas sporta zālē, norisinājās ikgadējā tradīcija -  Kriminālistikas pārvaldes sacensības galda tenisā. Komandu cīņā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Latgales ekspertu nodaļa, 2.vietā Rīgas I ekspertu nodaļa un 3.vietu sīvā cīņā icīnīja Rīgas II ekspertu nodaļa. Individuālajās sacensībās, uzrādot ļoti stabilu sniegumu jau vairākus gadus, 1.vietu izcīnīja Evgenijs Golubevs (Latgales EN), 2.vietu Arvīds Sinevičs (Latgales EN), 3.vietu Mareks Eglītis (Rīgas I EN).

Pasaules 2017. gada galda tenisa diena uzņēmusi apgriezienus2017.gada 8. maijs

 

   Visā pasaulē 6.aprīlis, Pasaules galda tenisa diena, ir ļoti īpaša, kas izvērtusies par spilgtu un interesantu tradīciju. Kopumā šo dienu un svētkus atzīmēja 93 valstis ar 450 dažādiem pasākumiem. Visaktīvākās starp tām bija Rumānija, Indija, Etiopija un Amerika. Plašāka informācija par Pasaules galda tenisa dienu un notikumiem visā pasaulē atrodama www.tt4all.com

No 10.-12.02.2017. Rīgā norisinājās Rīgas Domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem 20172017.gada 12. februāris

   No 10.-12.02.2017. Rīgas O.Kalpaka tautas daiļamatniecības pamatskolas sporta kompleksā, Skrindu ielā 1 norisinājās Rīgas Domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem 2017.  Šajās sacensībās piedalījās jaunieši no 8 valstīm, Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Anglijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, un Uzbekistānas. 10.februārī spēlēja 2005.gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes, 11.februārī spēlēja 2002.-2004.gadā dzimušie zēni un meitenes, bet 12.februārī savukārt spēlēja 1999.-2001.gadā dzimušie zēni un meitenes. Skatiet sacensību video apskatu!

VISI REZULTĀTI | ALL RESULTS | 12.02.2017.

SACENSĪBU FOTOGRĀFIJAS:

Nepieciešama reģistrācija FACEBOOK)

Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2016./2017. gada sezona ir noslēgusies2017.gada 18. aprīlis

 

   Uz vienu Cēsis dienu ķluva par Latvijas galda tenisa galvaspilsētu, 15.aprīlī Cēsu sporta kompleksā norisinājās Latvijas komandu čemponāta galda tenisā 2016./2017. gada sezonas IV, noslēdzošais sabraukums, kurā tika noskaidrotas labākās komandas visās līgās. Jāsaka, ka šie lielie galda tenisa svētki, ar tik daudz galda tenisa spēlētājiem vienuviet, noteikti ieies Latvijas sporta vēsturē! Augstākajā līgā sievietēm par čempionēm tika kronēta Jēkabpils SC komanda, un augstākā līgā vīriešiem čempionu titulu ieguva GTK Baltais. Vīriešiem 1. līgā čempioni - GTK Hercogs, 2. līgā - GTK Daniela, 3. līgā - Preiļi-1, 1. Tautas līgā - Nīcas novads, un 2. Tautas līgā par čempioniem kļuva Alūksnes SK Lagūna komanda. Apsveicam visus uzvarētājus! (Lasīt visu rakstu).

     VIDEO - Vīriešu augstākās līgas komandu finālspēle: GTK Baltais vs. Salaspils GTK-1. (sportacentrs.com).

Par Galda tenisa sacensību par Lapmežciema balvām 2017 rezultātiem2017.gada 11. februāris

   Sacensības par Lapmežciema balvām notka jau trešo gadu un divās dienās pulcēja 64 dalībniekus. Balvas bija gādājuši Engures novada dome, SIA Liedags un PlayTables. Sacensības notika trijās meistarības grupās un visi varēja izspēlēties no sirds. 1+ uzvarēja Ivars Šuvalovs – Kuldīga, 100+ grupā labākais Aleksei Larkov - Rīga, bet 300+ grupā - 1.vieta - Genadijs Kiviļevs – Jūrmala, savukārt dubultspēlēs labākie Uldis Kapellers / Ramuns Mineikis. Viesmīlīgie saimnieki atkal gaidīs galda tenisa entuziastus nākošgad.

Galda tenisisti iespēlē Lieldienas2017.gada 14. aprīlis

   

   8.aprīlī, ar sniegpulksteņu un vizbuļu ziediem, ar gājputnu dziesmām pienāca gadskārtējais, nu jau 41. Jēkabpils atklātais Lieldienu turnīrs galda tenisā. Vislielākā konkurence, kā vienmēr, bija vīriešu grupā (48 dalībnieki). Nezaudējot nevienu spēli uzvarētēja titulu otro reizi ieguva Reinis Kasparāns (Salaspils). Senioru konkurencē 1. vietu izcīnīja rīdzinieks Guntis Šēnhofs, atkārtojot pagājušā gada sniegumu. Savukārt desmit dalībnieku sāncensībā starp spēlētājiem riteņkrēslos uzvaras laurus plūca Egīls Turlajs (Rēzekne). Sieviešu grupā balvas ieguva Margita Kanopka (Tukums) un Marina Bivainīte (Aizkraukle). Meiteņu grupā pārliecinoši uzvarēja jēkabpiliete Jūlija Zarkeviča.

Par Latvijas 2017. gada jaunatnes meistarsacīkšu A grupas rezultātiem2017.gada 11. aprīlis

   

   Preiļos noslēgušās Latvijas 2017.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā "A" grupā. Meiteņu vienspēlēs čempiones titulu ieguva Sabina Musajeva, bet zēnu vienspēlēs par čempionu kļuva Andrejs Čemirtans. Meiteņu dubultspēlēs par čempionēm tika kronētas Sabina Musajeva un Diāna Afanasjeva, bet zēnu dubultspēlēs zeltu ieguva Aleksejs Kuzņecovs un Rūdolfs Bergmanis, savukārt jauktajās dubultspēlēs par čempioniem, tāpat kā kā pagājušā gadā, kļuva Andrejs Čemirtans un Aurika Pučkovska. Apsveicam visus uzvarētājus!

Ķeguma novada atklātais čempionāts galda tenisā jauniešiem2017.gada 09. februāris

4. februārī  Ķeguma novada Birzgales pamatskolas sporta zālē norisinājās Ķeguma novada atklātais čempionāts galda tenisā jauniešiem I kārtas sacensības, uz kurām ieradās 49 dalībnieki -36 zēni un 13 meitenes no Rīgas, Salaspils, Bauskas, Uzvaras, Rundāles, Skaistkalnes, Preiļiem un Alojas, kuri tika sadalīti divās vecuma un meistarības grupās. Meitenes un zēni spēlēja kopā, bet apbalvoti tika atsevišķi

Šajās brīvdienās notiks Jēkabpils 41. atklātais Lieldienu turnīrs galda tenisā2017.gada 8. aprīlis

   

   Jau šajās brīvdienās, 8.aprīlī, Jēkabpils sporta namā, Brīvības ielā 2j norisināsies Jēkabpils 41. atklātais Lieldienu turnīrs galda tenisā. Sasensību sākums plkst. 10:00. Dalība turnīrā jāpiesaka iepriekš līdz 7.aprīlim, plkst. 12:00 uz e-pastu, zvanot uz tālr.26391609, vai arī sacensību dienā līdz plkst.9:30.

Par Valsts policijas 2017.g. Spartakiādes galda tenisa sacensību rezultātiem2017.gada 7. februāris

  

   Piektdien, 3.februārī Valsts policijas koledžas sporta zālē notika Valsts policijas 2017.gada Spartakiādes sacensības galda tenisā. Sacensības notika trīs grupās: sievietēm, vīriešiem un veterāniem. Sievietēm nepārspēta bija Valsts policijas koledžas sporta katedras docente Aldona Homiča. Vīriešiem pirmajā vietā Valsts policijas koledžas absolvents Mārtiņš Ribakovs. Veterāniem uzvarētāja laurus plūca VP Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona 11.rotas jaunākais inspektors Vladislavs Grebeško. Komandu vērtējumā pirmā vieta Valsts policijas koledžai, otrā -​ Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldei un trešā - Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldei.

6. aprīlis - Pasaules Galda tenisa diena2017.gada 6. aprīlis

 

   Pasaules galda tenisa diena ir svētki, kuros priecājas par spēli kā izklaidi un lielāka nozīme ir cilvēku kopā būšanai un jautrībai, nevis sacensībām. Katru gadu, 6.aprīlī, galda tenisa entuziasti visā pasaulē rāda, ka galda teniss ir paredzēts visiem un to var spēlēt jebkurā vietā un laikā.

Šajās brīvdienās Iecavā norisinās LSVS 54.sporta spēļu finālsacensības galda tenisā!2017.gada 3. februāris

 

   Šajās brīvdienās Iecavā, 04.-05.02.2017. norisinās LSVS 54.sporta spēļu finālsacensības galda tenisā, ir zināmi spēļu laiki pa vecuma grupām!

- Sacensību fotogrāfijas.

 

- LSVS 54.sporta spēļu finālsacensības galda tenisā - Komandvērtējums.

Noslēgusies Latvijas 2016/2017 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību IV kārta2017.gada 31. janvāris

   28.janvārī, Salaspilī norisinājās Latvijas 2016/2017 sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensību IV kārta. Divās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm tika sadalītas sponsoru sarūpētās balvas. Kā parasti priecēja Lietuvas dalībnieku piedalīšanās. Vecuma grupā 2002.-2004.dz.g. zēniem bez pārmaiņām labākais Valērijs Farbtuhs (GTK Namejs), bet meitenēm 1.vietā Sabīna Musajeva (Rīgas 3.BJSS). Savukārt vecuma grupā 2005.dz.g. zēniem šoreiz labākais - Haralds Fjodorovs (Rebirs sports), bet meitenēm 1.vietā Medeine Stankevičiute (Lietuva).

Jēkabpils čempionāta popularitāte aug2017.gada 25. janvāris

 

   Ar prieku sirdīs, ar smaidu sejās, ar lielu vēlmi uzvarēt uz 45. Jēkabpils atklāto individuālo čempionātu galda tenisā ieradās teju 70 šīs spēles cienītāji no 16 Latvijas pilsētām, novadiem, sporta klubiem. Priecājamies, ka dalībnieku vidū bija arī 5 Lietuvas tenisisti. Sieviešu konkurencē par Jēkabpils čempioni kļuva jēkabpiliete Aldona Homiča, bet vīriešu sāncensībās nepārspēts palika Jānis Svīķis no Mazsalacas.

Noskaidroti Latvijas 2016. gada junioru meistarsacīkšu galda tenisā uzvarētāji2016.gada 23. novembris

  

     18. novembra svētku noskaņās, Rīgā, O.Kalpaka tautas daiļamatu pamatskolas sporta zālē norisinājās Latvijas 2016. gada junioru meistarsacīkstes galda tenisā, uz kurām bija ieradušies labākie jaunie galda tenisisti no visas Latvijas. Par absolūto šo meistarsacīkšu uzvarētāju kļuva Viktorija Majorova, GTK Namejs, savukārt zēniem par vienspēļu čempionu kļuva Andrejs Čemirtans, GTK Namejs. Apsveicam uzvarētājus!

Beidzies Rīgas pilsētas čempionāts galda tenisā 20162016.gada 13. novembris

    

     12. Novembrī, Genādija Kartuzova 70 gadu jubilejas svinību noskaņā, O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas sporta kompleksā, Skrindu ielā 1 norisinājās Rīgas pilsētas čempionāts galda tenisā 2016. Par absolūto 2016. gada Rīgas pilsētas čempionāta uzvarētāju kļuva Genādija Kartuzova dēls, Oļegs Kartuzovs! Vīriešu dubultspēļu uzvarētāji - Oļegs Kartuzovs un Aleksejs Kuzņecovs, bet par jaukto dubultspēļu uzvarētājiem kļuva Oļegs Kartuzovs un Baiba Bogdanova. Savukārt par Rīgas pilsētas čempionāta galda tenisā 2016 uzvarētāju sievietēm visai negaidīti kļuva trispatsmitgadīgā Sabina Musajeva! Apsveicam!

GTK-Birzgale-kausa-izcīņa-5.-kārta2018.gada 4. maijs

Gatavojamies!
6. maijā tieši nedēļu pirms Latvijas komandu čempionāta playoff norisināsies "GTK BIRZGALE" kausa izcīņa 5. noslēguma kārta, kurā noskaidrosim labākos galda tenisistus gan vīru, gan dāmu vērtējumā. Absolūtais kārtas uzvarētājs izcīnīs naudas balvu. Kopvērtējuma uzvarētāji izcīnīs kausus.
Sacensību norise tiks translēta livestream tiešraidē.
Sacensību sākums plkst 10.00
Reģistrēšanās līdz 9.30
Dalības maksa par sacensībām - 6 eiro
Atbalstām, sastāvs solās būt ļoti spēcīgs!

GTK Birzgale kauss2017.gada 4. septembris

Sveicam visus ar 2017/2018 gada galda tenisa  sezonas sākšanos. GTK BIRZGALE uzņem apgriezienus un aicina 16. septembrī plkst. 10:00 Ķeguma novada Birzgales pamatskolas sporta zālē uz GTK BIRZGALE kausa izcīņas pirmās kārtas sacensībām galda tenisā.
Esam aktīvi, piedalāmies!
Dalības maksa 6 eiro
Sacensību koificients 0.5