2019. gada 17. jūlijs
Aleksejs, Aleksis
Sākums turn.nosaukums Pilsēta Valsts Koefic.Atbildīgais
06.04.2019 LR 2019.gada jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (2001.g.dz. un jaunāki) zēni Preiļi LAT 1.00

LATVIJAS GALDA TENISA FEDERĀCIJA

N O L I K U M S

 

Latvijas 2019.gada jaunatnes meistarsacīkstēm galda tenisā vecākajā ("A") grupā

 

1. Vadība.

            Sacensības organizē LGTF un vada LGTF Valdes apstiprināts galvenais tiesnesis.

 

2. Laiks un vieta.

            Sacensības notiks 2019.gada 6.-7.aprīlī, Preiļos, Preiļu BJSS sporta zālē, Aglonas ielā 24. Atlases sacensības (tikai vienspēlēs), kā arī, pēc iespējas, spēles par visām vietām, sestdien, 6.aprīlī, sākums plkst.11.00 zēniem, plkst.15.00 meitenēm. Pēc vienspēlēm notiks sacensības zēnu un meiteņu dubultspēlēs, līdz pusfināliem. Finālsacensības vienspēlēs, dubultspēļu pusfināli un fināli un jauktās dubultspēles svētdien, 7.aprīlī, sākums plkst.10.00. Gadījumā, ja pēc iepriekšējo pieteikumu iesniegšanas dalībnieku skaits būs mazs, LGTF patur tiesības ievēst izmaiņas sacensību kalendārā, par ko tiks atsevišķi paziņots.

 

3. Dalībnieki.

            Sacensībās piedalās pēc 2001.gada 1.janvāra dzimušie spēlētāji, kuri ir LGTF biedri un kuru kolektīvie biedri ir samaksājuši biedru naudas par 2019.gadu. Atlases sacensībās no katra LGTF kolektīvā biedra var startēt sportisti, kuri ir oficiālā LGTF Reitingā uz 01.04.2019. Atsevišķos gadījumos LGTF var apstiprināt arī citu sportistu dalību. Sacensību dalībniekiem ir jābūt spēlētāju licencēm.

 

4. Izcīņas kārtība un noteikumi.

            Atlases sacensībās abās grupās notiek tikai vienspēles. Iespēju robežās tiks noskaidrotas visas vietas.

            Izcīņas kārtība un spēlētāju skaits finālposmā tiks paziņoti pēc pieteikumu saņemšanas, bet nē vēlāk, kā 2019.gada 4.aprīlī. Izloze notiks pēc LGTF reitinga uz 01.04.2019.

Dubultspēles (jauniešiem, jaunietēm un jauktās) notiek pēc vienmīnusa sistēmas, noskaidrojot 1.-4.vietu. Vienspēlēs un dubultspēlēs spēle par 3.-4.vietu nenotiek. Dubultspēlēs var piedalīties visi dalībnieki, kuri piedalījušies vienspēļu atlases un finālsacensībās. Pārējā izcīņas kārtība saskaņā ar galda tenisa sacensību noteikumiem.

 

5. Sacensību inventārs.

Finālsacensības un atlases sacensības notiek uz STIGA galdiem. Oficiālā sacensību bumba – baltā DHS D40+. Spēlētāju rakešu gumijām jābūt no ITTF atļauto gumiju saraksta. Sarakstu var atrast https://www.ittf.com/wp-content/uploads/2018/10/LARC_2018B_03.pdf

 

6. Finansiālie noteikumi.

            Visi izdevumi, kas saistīti ar naktsmītnēm, ēdināšanu, ceļa naudu, uz komandējošo organizāciju vai pašu rēķina. LGTF apmaksā sacensību sarīkošanas izdevumus (zāles īri, apbalvošanas izdevumus, galveno tiesnesi un tiesnešus pie galdiem (tikai 7.aprīlī)). Dalības nauda – 7.00 EUR. Dalības naudu var iemaksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu LGTF norēķinu kontā Nr.LV97PRTT0256016536000 AS„PrivatBank” (kods PRTTLV22). LGTF Nodokļu maksātāju reģistra Nr.40008023618. Dalības naudai ir jābūt nomaksātai līdz izlozes sākumam, nenomaksāšanas gadījumā dalībnieks pie sacensībām netiks pielaists.

 

7. Pieteikumi.

            Vārdiskos pieteikumus jāiesniedz līdz 02.04.2019. ieskaitot, rakstot uz e-pastu . Pieteikumi pēc šī termiņa netiks pieņemti.

 

8. Apbalvošana.

            Meistarsacīkšu uzvarētājus vienspēlēs un dubultspēlēs apbalvo ar diplomiem, medaļām un piemiņas balvām. Otro un trešo-ceturto vietu ieguvējus – ar diplomiem un medaļām.

 

Nolikums elektroniski apstiprināts LGTF valdē.

Nolikums izsūtīts visiem LGTF kolektīvajiem biedriem, kas nodarbojas ar bērnu un jaunatnes galda tenisa grupām.

 

Informācija par Latvijas Galda tenisa federāciju LGTF mājas lapās

www.lgtf.lv un www.galdateniss.lv