2020. gada 27. septembris
Ādolfs, Ilgonis
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2019/2020 6.posms 08.03.2020 0.50 45 192
“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2019/2020 6.posms 08.03.2020 0.50 192

“ROJAS KAUSS” ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS GALDA TENISĀ 2019/2020 6.posms 2020-03-08 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 81415 61421 20
2Šteinerts Raimonds020671Tukuma GTK 81066 51071 15
3Naglis Jānis220455Tukuma GTK 9926 9935 10
4Kārkliņš Aivars (Kuldīga)220455GTK Hercogs 9805 4809 8
5Grebeško Vladislavs211271Tukuma GTK 9700 25725 6
6Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 9912-14898 5
7Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 8507 30537 4
8Dēliņš Uldis071075Tukuma GTK 9598 6604 3
9Krivods Guntis070765Avotiņi 81209-111198
10Bušs Andris161174Skrundas novada pašvaldība 9603 7610
11Šulcs Andris110577BK "Roja" 9389 29418
12Vonda Ilmārs210165GTK Hercogs 8477 12489
13Gribusts Kaspars 150974Tukuma GTK 9394 29423
14Linde Jana030373Skrundas novada pašvaldība 9206-1205
15Vēveris Agris080765Tukuma GTK 8458 1459
16Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 9963-27936
17Lagzdiņš Aigars130970GTK Ugāle 9568 19587
18Buholcs Alvis010372Tukuma GTK 9564-3561
19Blass Ingus250679GTK Ugāle 9387387
20Jakuņins Anatolijs210161Tukuma GTK 9735-15720
21Snore Aigars060565BK "Roja" 846 3581
22Kūla Gundars131064Tukuma GTK 8522-11511
23Jansons Elvijs300386GTK Hercogs 9379 12391
24Klāviņš Jānis221157BK "Roja" 9279-8271
25Paegle Mārtiņš040798BK "Roja" 9277 7284
26Viliņš Raivo280984Skrundas novada pašvaldība 9225 10235
27Dēliņš Andris071075Bez kluba 838 1351
28Siliņš Aivars (Talsi)101154GTK Ugāle 9210 1211
29Ķeizars Andrejs170249GTK Ugāle 9319-8311
30Štamere Dace080654Bez kluba 8491 12503
31Auziņš Matīss (Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 8173-5168
32Eriksone Vera250354Avotiņi 8853-9844
33Vonda Aivars180763GTK Hercogs 7414 1415
34Birzniece Austra181249Tukuma GTK 9513 2515
35Badovskis Gatis280483Skrundas novada pašvaldība 74242
36Bekmanis Ingus190884Bez kluba 715-69
37Šīmane Indra211264Nīcas novada attīstības biedrība 958 462
38Gaiļus Francis140864Bez kluba 918-315
39Grebeško Katrīna150202Tukuma GTK 95 27
40Grebeško Elīza201196Tukuma GTK 918-414
41Grīnbergs Andris160969Bez kluba 80 1010
42Klāviņš Dāvis300685BK "Roja" 80 11
43Gūtmanis Andis251270Bez kluba 90 11
44Krontāls Ivo270685Bez kluba 800
45Otomers Gatis141082Bez kluba 85-50

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta