2020. gada 2. aprīlis
Imgarde, Irmgarde
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2008.g. dz.un jaunākas meitenes 14.02.2020 0.50 46 187
Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2008.g. dz.un jaunākas meitenes 14.02.2020 0.50 187

Rīgas Domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem 2020 | International Youth Table Tennis Competition-Cup of Riga City Council 2020, 2008.g. dz.un jaunākas meitenes 2020-02-14 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Nurmatova Marziyya120708Azerbaidžāna 0
2Morkūnaitė Smiltė 260508Lietuva 0
3Prudnikava Varvara290408Baltkrievija 0
3Reshetina Elizaveta030308Krievija 0
5Asgarova Aylin221208Azerbaidžāna 0
6Minurri Sofia180308Italy 0
7Beliasava Sofiya260408Baltkrievija 0
8Rabets Ulyana140509Baltkrievija 0
9Aslanova Arzu150808Azerbaidžāna 0
10Kučinska Elīza180909Bauskas BJSS 0224224
11Tabarcea Camelia040708Moldova 0
12Sobol Daria100508Krievija 0
13Cicuttini Cecilia161208Italy 0
14Coker Naomi 071008England 0
15Cravcenco Valeria250810Moldova 0
16Blizniak Ekaterina201008Krievija 0
17Liniņa Franciska160308Preiļu BJSS 0343343
18Rymarchyk Milana301208Baltkrievija 0
19Salei Darya080509Baltkrievija 0
19Ahuja Aarna Gauhar131110Indija 0
21Makhmudova Robiya280609Uzbekistāna 0
22Snapko Yaraslava301108Baltkrievija 0
23Valakhovich Safiya140208Baltkrievija 0
24Panas Nadzeya080409Baltkrievija 0
25Kapylova Sofya040608Baltkrievija 0
26Halounikava Yuliya260409Baltkrievija 0
27Lesinscaia Ina031209Moldova 0
27Mačiulskytė Ieva200508Lietuva 0
29Tap Maia260511Moldova 0
29Laidinen Angela040210Estonia 0
31Klimkovich Hanna041209Baltkrievija 0
32Zhidkova Polina080710Krievija 0
33Shulha Tatsiana200809Baltkrievija 0
34Akhaeva Kseniia060211Krievija 0
35Lonski Valerie100609Estonia 0
36Okas Petra110310Estonia 0
37Grigorjeva Darja180508Salaspils GTK 02222
37Rozhkova Polina091008Krievija 0
37Staševska Poļina191009Salaspils GTK 826 531
37Bučinskaitė Ieva260409Lietuva 0
41Kosenko Valērija180708GTK Namejs 8111 6117
42Anspoka Kristiāna050308Bauskas BJSS 75-14
43Türk Elis 110209Estonia 0
44Grigus Marta160610Bauskas BJSS 77-43
45Milzere Monta060509Dartija 781 485
46Krikščūne Rebeka040209Bauskas BJSS 71-10

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta