2020. gada 28. februāris
Justs, Skaidra, Skaidrīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2020.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, vīrieši 08.02.2020 1.50 66 167
LR 2020.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, vīrieši 08.02.2020 1.50 167

LR 2020.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes, vīrieši 2020-02-08 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 1
0Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 1
0Svīķis Jānis020192GTK Aloja 1
0Krastiņš Raivis120583SC Mēmele 1
0Lesničenoks Jānis140588Salaspils GTK 1
0Visockis Roberts011191FloTe 1
0Šutka Aleksandrs101292Bauskas BJSS 1
0Neilands Andris120576GTK Gulbene 1
0Dulbergs Guntis050887SK "Lagūna" 1
0Limanis Kristaps060690Līvānu dome 1
0Golubovs Artis080761GTK Aloja 1
0Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 1
0Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 1
0Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 1
0Koris Agris100762GTK Gulbene 1
0Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 1
0Vovks Maksims071087Latvijas US 1
0Kasparāns Reinis290790Salaspils GTK 1
0Balodis Aivars090553GTK Aloja 1
0Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 1
0Iļjins Oļegs171266SK "Lagūna" 1
0Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 1
0Grauze Ivo060668FloTe 1
0Griezne Edvīns180864SSB Jūrmala 1
0Limans Voldemārs290450Līvānu dome 1
0Rubenis Aigars271267GTK Aloja 1
0Svīķis Ervins031260GTK Aloja 1
0Prilužnijs Valdis030559SK "Lagūna" 1
0Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 1
0Ķuda Māris120783GTK Namejs 1
0Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs 1
0Jučmanis Andris090173GTK Namejs 1
0Žvīgurs Aigars081165GTK Gulbene 1
0Neimanis Uldis201278SC Mēmele 1
0Anševics Mārtiņš110990Bez kluba 1
0Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 1
0Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 1
0Kozarezovs Romāns080389GTK Namejs 1
0Graudiņš Gustavs110306GTK Aloja 1
0Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 1
0Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 1
0Pavlovs Dāvis100602Rēzeknes BJSS 1
0Staševskis Maksims120705Salaspils GTK 1
0Laduss Vladimirs200275Bez kluba 1
0Korovaikovs Olegs240471Salaspils GTK 1
0Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 1
0Gargurnis Andris 271074GTK Gulbene 1
0Gargurnis Andris(jun)260702GTK Gulbene 1
0Gribusts Renārs110277GTK Namejs 1
0Zelčs Gustavs030802Laimīte 1
0Streļčuks Romāns170805Preiļu BJSS 1
0Pavārs Guntars 020175Laimīte 1
0Gedroics Vjačeslavs110394V.G.ALEF 1
0Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 1
0Mera Rolands170694Salaspils GTK 1
0Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 1
0Iļjins Staņislavs110700Rēzeknes BJSS 1
0Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 1
0Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 1
0Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 1
0Fjodorovs Haralds021006Rēzeknes BJSS 1
0Rubīns Andris191147Latvijas US 1
0Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 1
0Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 1
0Meisters Ingus250982SK "Lagūna" 1
0Mednis Aivars270771GTK Gulbene 1

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā
Par papildus vietām finālā