2019. gada 26. jūnijs
Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Salaspils GTK Kauss 2018/2019 sacensībām galda tenisā, 2. posms 15.12.2018 0.50 48 176
Salaspils GTK Kauss 2018/2019 sacensībām galda tenisā, 2. posms 15.12.2018 0.50 176

Salaspils GTK Kauss 2018/2019 sacensībām galda tenisā, 2. posms 2018-12-15 17:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Artūrs 090188Latvijas US 72246 22248 20
2Bernhard Michael030691 0
3Reinholds Dainis220290Salaspils GTK 71873 41877 10
4Eihmans Gints141090Salaspils GTK 71853-31850 8
5Kuceba Sergejs220978Salaspils GTK 71359 71366 6
6Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 81041 201061 5
7Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 81164 11165 4
8Opincāne Anžela021190Jēkabpils SC 012881288 3
9Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 81176 91185
10Afanasjeva Diāna050601Preiļu BJSS 712641264
11Rubenis Aigars271267GTK Aloja 81100 121112
12Rublāns Māris231276GTK Namejs 8741 17758
13Spāģis Eduards201200Liepājas KSS 71696-241672
14Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 8779 7786
15Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 8679 20699
16Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 8885-4881
17Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 71029 71036
18Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs 7762 6768
19Bukains Sergejs280665GTK Namejs 7616 13629
20Kārkliņš Jānis101255FloTe 7634 9643
21Pikšteins Edgars150370GTK Aizkraukle 7600 23623
22Kosopalovs Pāvels220886Salaspils GTK 71014-24990
23Sausnītis Kārlis200258GTK Namejs 7790-15775
24Šiškins Sergejs280163Bez kluba 7925925
25Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 7556 12568
26Goldmanis Aivars300370GTK Namejs 7419 18437
27Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 7662-2660
28Skuja Mintauts080161Bez kluba 7670-12658
29Grīnbergs Aivars170176GTK Aizkraukle 7503 2505
30Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 7360 4364
31Bērzons Erlands101073Latvijas US 7452 3455
32Grauze Ivo060668FloTe 8289 6295
33Grigorjevs Dmitrijs040679Salaspils GTK 8199 27226
34Ivanovs Aleksandrs290152Salaspils GTK 7491-11480
35Ņesterovičs Nikolajs261161GTK Namejs 8170 20190
36Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 8293-12281
37Gorjačko Jevģēnijs200156Bez kluba 8246 2248
38Mazjānis Nauris020888GTK Aizkraukle 8165 3168
39Surikovs Pāvels180350GTK Namejs 8330-8322
40Kucenko Boriss311053Salaspils GTK 8116-2114
41Samoilovs Valērijs301238GTK Namejs 7115 4119
42Aleksejevs Jevgenijs090769Salaspils GTK 77-43
43Grigorjeva Anastasija070503Salaspils GTK 76464
44Kviesis Aigars080477Salaspils GTK 74-31
45Grigorjeva Nadežda100258Bez kluba 745 449
46Smirnova Dana280283Bez kluba 700
47Lakša Edvīns141272GTK Aizkraukle 700
48Grigorjevs Leons241203Bez kluba 700

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1. vieta
3. vieta
5. vieta
7. vieta
9. vieta
11. vieta
13. vieta
15. vieta
17. vieta
19. vieta
21. vieta
23. vieta
25. vieta
27. vieta
29. vieta
31. vieta
33. vieta
35. vieta
37. vieta
39. vieta
41. vieta
43. vieta
45. vieta
47. vieta