2018. gada 20. februāris
Smuidra, Smuidris, Vitauts

2015 gada pasaules čempionāts Suzhou2015.gada 26. aprīlis

Šodien Latvijas izlase uzsākusi startus pasaules čempionātā Suzhou.

Vīriešu izlase-Matīss Burģis, Oļegs Kartuzovs, Sandijs Vasiļjevs, Igors Sidorovs

Sieviešu izlase -Aldona Homiča, Viktorija Majorova, Laura Voldiņa

Šogad pasaules čempionātā spēlē tikai indviduālajās sacensībās un pāros. 

Rezultātiem un ziņām var sekot līdzi šeit

Video tiešraidēm no astoņiem galdiem var sekot līdzi šeit

 

 

Galda tenisa diena Liepājā2015.gada 22. aprīlis

Latvijas 2014./2015.gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņa2015.gada 17. aprīlis

4.posms

Kuldīga 2015.gada 19.aprīlis

Sacensību sākums

11.00

Zēni, vidējā grupa (2000.-2002.dz.g.)

Meitenes, jaunākā grupa (2003.dz.g. un jaunākas)

15.00

Zēni, vecākā grupa (1997.-1999.dz.g.)

Meitenes, vecākā grupa ( 1997.-2002.dz.g.)

Info

Jānis Avdjukevičs   27080482

Leonīds Temjaševs 26836907

4.posma tiesnesis

Jānis Avdjukevičs

Latvijas komandu čempionāts 4.posms tiešraide2015.gada 2. aprīlis

11. aprīli un 12. aprīlī notiks pēdējais posms komandām, 

Vīriešu augstākā līga sākums 10.45 , sieviešu augstākā līga sākums 10.45 un vīriešu pirmā līga sākums 10.00  spēlēs Liepājā 11. aprīlī. 

Vīriešu 2. līga , vīriešu tautas līga spēlēs Alojā 12. aprīlī . Sākums  pl. 10.00

Izstāde "Atpūta un sports 20152015.gada 26. marts

Ķīpsalā no 27.-29.martam notiks izstāde "Atpūta un sports 2015"
 
Latvijas Galda tenisa federācija sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru "Laimīte" aicina apmeklētājus iepazīt aizraujošo sporta veidu – galda tenisu. Visus mazās raketes cienītājus sagaida dažādas aktivitātes izstādes laikā:
• spēlētāju paraugdemonstrējumi;
• lieliska iespēja - uzspēlēt ar pieredzējušiem spēlētājiem;
• uzdevumi, spēles un rotaļas ar galda tenisa elementiem;
• galda tenisa zibensturnīri "Pārsteiguma sets" (neparasti nosacījumi).

Papildus informācija Šeit


 

Stiga kauss 3.kārta2015.gada 23. marts

Stiga kausa izcīņas 3.kārtas sacensības notiks Bauskas stadiona hallē-angārā Pilskalna ielā 26   svētdien .29.martā
Sacensību sākums - 10.00  meitenēm;
                                 14.00  zēniem

 

Uzmanību !GTK Namejs turnīrs sadarbībā ar Jāni Eglīte 22. marts2015.gada 21. marts

Tehnisku iemeslu dēļ GTK Namejs un Jāņa Eglītes turnīrs 22. martā tiek pārcelts no 10.00 uz 18.00

LR 2015.gada jaunatnes meistarsacīkstes B grupā2015.gada 17. marts

Liepājā 7.-8.martā norisinājās LR 2015.gada jaunatnes meistarsacīkstes B grupā (2000.g.dz. un jaunāki).Par čempioniem kļuva Sabīna Musajeva(Rīgas 3.BJSS) un Markuss Ozols (Liepājas KSS).Sabīna kļuva arī par šo sacensību absolūto uzvarētāju izcīnot zelta medaļas meiteņu dubultspēlē kopā ar Viktoriju Poriņu (Kuldīgas novada BJSS) un jauktajās dubultspēlēs ar Danielu Koganu (Rīgas 3.BJSS).

Baiba Bogdanova un Oļegs Kartuzovs 2015.gada Latvijas čempioni2015.gada 1. marts

Noslēdzies 2015.gada Latvijas indviduālais čempionāts. Par Latvijas čempionu pirmo reizi kļuva Oļegs Kartuzovs un ceturto reizi titulu vienspēlēs izcīnija Baiba Bogdanova.

Finālā Baiba Bogdanova uzvarēja Diānu Rusinovu, bet Oļegs Kartuzovs finālā uzvarēja 18. kārtējo Latvijas čempionu vienspēlēs Sandiju Vasiļjevu. 

 

Rezultāti no sacensībām Kuldīgā Šeit

 

Latvijas čempionāts otrās dienas video2015.gada 1. marts

Pirmā kamera

 

Otrā kamera