2019. gada 13. decembris
Lūcija, Veldze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 1.kārta, 1. līga 15.10.2011 0.50 50

Bauskas novada SC "Mēmele" balvu izcīņa, 1.kārta, 1. līga 2011-10-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ikaunieks Dāvis 250495Bez kluba 60-190
2Puriņš Roberts150596Bauskas rajona BJSS 6217-7210
3Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 7180180 10
4Krjukovs Normunds190395Bauskas rajona BJSS 7113 7120 20
5Iļjins Aleksis140195Bez kluba 644 1660 4
6Štelmahers Ivars140669Bez kluba 60-110 3
7Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 600
8Kugrēns Kristofers 130397Bez kluba 60 11
9Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 60-60
10Šumins Elgars 071197Bez kluba 635-629
11Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 666
12Raimonds Mucenieks280757Vecumnieki (bez kluba) 635 1752 6
13Laufmanis Ervīns300693Bez kluba 600 5
14Vitālijs Cukanovs140694Bērnu un jauniešu centrs "Kurzeme" 70 1515 15
15Nungurs Hardijs201097Bez kluba 620-1010
16Goba Arnis230694Bez kluba 733 1447 8
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arnis Goba1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
31
2Ivars Štelmahers0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
22
3Kristofers Kugrēns0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
04
4Meimere Lauma0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
13
2. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Puriņš Roberts0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
13
2Raimonds Mucenieks1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
31
3Aleksis Iļjins1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
22
4Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
3. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Šīmane Beate0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
22
2Vitālijs Cukanovs1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 0
31
3Garaba Maksims 0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
13
4Hardijs Nungurs0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
04
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Krjukovs Normunds1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Ervīns Laufmanis0
1 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
1 (5:3)2
3Elgars Šumins0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1 (3:3)3
4Viktorija Agejeva0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
1 (3:5)4
1. pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arnis Goba1
3 : 2
1
3 : 1
 1*
3 : 0
31
2Krjukovs Normunds0
2 : 3
 1*
3 : 1
1
3 : 0
22
3Ervīns Laufmanis0
1 : 3
 0*
1 : 3
1
3 : 0
13
4Ivars Štelmahers 0*
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
2. pusfināls
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Raimonds Mucenieks0
1 : 3
0
2 : 3
 1*
3 : 0
1 (1)3
2Vitālijs Cukanovs1
3 : 1
 1*
3 : 1
0
1 : 3
2 (1)1
3Šīmane Beate1
3 : 2
 0*
1 : 3
1
3 : 2
2 (0)2
4Aleksis Iļjins 0*
0 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
1 (0)4
par 1. - 4. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Arnis Goba0
2 : 3
0
2 : 3
 1*
3 : 2
1 (0)4
2Vitālijs Cukanovs1
3 : 2
 1*
3 : 1
0
1 : 3
2 (0)2
3Šīmane Beate1
3 : 2
 0*
1 : 3
0
0 : 3
1 (1)3
4Krjukovs Normunds 0*
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
2 (1)1
par 5. - 6. vietu
Raimonds Mucenieks
Raimonds Mucenieks
Ervīns Laufmanis
par 7. - 8. vietu
Ivars Štelmahers
Aleksis Iļjins
Aleksis Iļjins
par 9. - 12. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Meimere Lauma0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
111
2Puriņš Roberts1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
39
3Garaba Maksims 0
2 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
012
4Elgars Šumins1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 1
210
par 13. - 16. vietu
NrDalībnieks1234PunktiVieta
1Kristofers Kugrēns1
3 : 0
1
3 : 0
0
0 : 3
2 (3:3)14
2Dāvis Ikaunieks0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
016
3Hardijs Nungurs0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
2 (3:5)15
4Viktorija Agejeva1
3 : 0
1
3 : 0
0
2 : 3
2 (5:3)13
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Goba Arnis3 1 : 0Štelmahers Ivars-4
 4Goba Arnis3 1 : 01Kugrēns Kristofers-4
Goba Arnis3 1 : 0Meimere Lauma
 5Štelmahers Ivars3 1 : 0Kugrēns Kristofers-5
Štelmahers Ivars3 1 : 01Meimere Lauma
Kugrēns Kristofers1 0 : 13Meimere Lauma
-7Puriņš Roberts2 0 : 13Raimonds Mucenieks 9
-7Puriņš Roberts2 0 : 13Iļjins Aleksis 9
 2Puriņš Roberts3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-2
 5Raimonds Mucenieks3 1 : 0Iļjins Aleksis-5
 4Raimonds Mucenieks3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
 4Iļjins Aleksis3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-4
Šīmane Beate1 0 : 13Vitālijs Cukanovs
Šīmane Beate3 1 : 01Garaba Maksims
Šīmane Beate3 1 : 01Nungurs Hardijs
 5Vitālijs Cukanovs3 1 : 02Garaba Maksims -5
 5Vitālijs Cukanovs3 1 : 0Nungurs Hardijs-5
 5Garaba Maksims 3 1 : 01Nungurs Hardijs-5
 3Krjukovs Normunds3 1 : 01Laufmanis Ervīns-3
 4Krjukovs Normunds3 1 : 0Šumins Elgars-3
Krjukovs Normunds3 1 : 0Agejeva Viktorija
 6Laufmanis Ervīns3 1 : 0Šumins Elgars-5
Laufmanis Ervīns2 0 : 13Agejeva Viktorija
Šumins Elgars3 1 : 0Agejeva Viktorija
 7Goba Arnis3 1 : 02Krjukovs Normunds-6
 4Goba Arnis3 1 : 01Laufmanis Ervīns-4
 3Krjukovs Normunds3 1 : 0Štelmahers Ivars-3
 5Laufmanis Ervīns3 1 : 0Štelmahers Ivars-5
-5Raimonds Mucenieks1 0 : 13Vitālijs Cukanovs 6
Raimonds Mucenieks2 0 : 13Šīmane Beate
-4Vitālijs Cukanovs1 0 : 13Iļjins Aleksis 4
Šīmane Beate3 1 : 02Iļjins Aleksis
-5Goba Arnis2 0 : 13Vitālijs Cukanovs 6
Goba Arnis2 0 : 13Šīmane Beate
-3Vitālijs Cukanovs1 0 : 13Krjukovs Normunds 3
Šīmane Beate 0 : 13Krjukovs Normunds
 4Raimonds Mucenieks3 1 : 0Laufmanis Ervīns-4
-4Štelmahers Ivars2 0 : 13Iļjins Aleksis 4
Meimere Lauma 0 : 13Puriņš Roberts
Meimere Lauma3 1 : 02Garaba Maksims
Meimere Lauma1 0 : 13Šumins Elgars
 2Puriņš Roberts3 1 : 0Garaba Maksims -2
 3Puriņš Roberts3 1 : 02Šumins Elgars-2
-4Garaba Maksims 1 0 : 13Šumins Elgars 4
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Ikaunieks Dāvis-5
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Nungurs Hardijs-5
Kugrēns Kristofers 0 : 13Agejeva Viktorija
-4Ikaunieks Dāvis1 0 : 13Nungurs Hardijs 5
Ikaunieks Dāvis 0 : 13Agejeva Viktorija
Nungurs Hardijs3 1 : 02Agejeva Viktorija