2019. gada 14. decembris
Auseklis, Gaisma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Baltijas valstu čempionāts, vīrieši 18.09.2011 1.50 47

Baltijas valstu čempionāts, vīrieši 2011-09-18 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1VAINULA VallotBez kluba 066
2Smirnovs Aleksandrs010149Krāslava (bez kluba) 077
3SIISPOOL KarliBez kluba 044
4LIBENE ToomasBez kluba 044
5DOMEIKA ArnoldasBez kluba 055
6ZEIMYS KestutisBez kluba 077
7SKUCAS MatasBez kluba 055
8KACERAUSKAS AudriusBez kluba 044
9Reinholds Artūrs090188Laura 04 16121616 1612
10Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 04 14482 1450
11Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 04 14142 1416
12Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 04 10449 1053
13Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 04 898-5 893
14Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 04 912916 912
15Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 04 819823 819
16UDRA AlfredasBez kluba 055
17MARTINKUS ValdasBez kluba 055
18VILKAS MatasBez kluba 066
19GURA PauliusBez kluba 044
20Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 04 847851 847
 
I. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1VAINULA Vallot1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2REINHOLDS Arturs0
1 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
54
3SKUCAS Matas0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
72
4KACERAUSKAS Audrius0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 0
63
5Krivods Guntis0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
II. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Smirnovs Aleksandrs1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (4:4)2
2VILKAS Matas0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (4:3)1
3GURA Paulius1
3 : 1
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (3:4)3
4Ķuda Māris0
1 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
54
5Svīķis Mārtiņš0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
45
III. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1ZEIMYS Kestutis0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
72
2DOMEIKA Arnoldas1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
81
3SIISPOOL Karli0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
4Svīķis Jānis0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
54
5Lutinskis Emīls0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
45
IV. apakšgupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1UDRA Alfredas0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (1)2
2MARTINKUS Valdas1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
7 (2)1
3Maslovs Leonīds0
0 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 0
6 (1)4
4LIBENE Toomas0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
6 (2)3
5Aņisimovs Ņikita0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
par 1. - 2. vietu
VAINULA Vallot
VAINULA Vallot
UDRA Alfredas
Smirnovs Aleksandrs
Smirnovs Aleksandrs
Smirnovs Aleksandrs
DOMEIKA Arnoldas
Smirnovs Aleksandrs
MARTINKUS Valdas
ZEIMYS Kestutis
ZEIMYS Kestutis
ZEIMYS Kestutis
SKUCAS Matas
VILKAS Matas
VILKAS Matas
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
VAINULA Vallot3 1 : 01Reinholds Artūrs
VAINULA Vallot3 1 : 0SKUCAS Matas
VAINULA Vallot3 1 : 0KACERAUSKAS Audrius
VAINULA Vallot3 1 : 0Krivods Guntis
Reinholds Artūrs1 0 : 13SKUCAS Matas
Reinholds Artūrs2 0 : 13KACERAUSKAS Audrius
Reinholds Artūrs3 1 : 0Krivods Guntis
SKUCAS Matas3 1 : 01KACERAUSKAS Audrius
SKUCAS Matas3 1 : 0Krivods Guntis
KACERAUSKAS Audrius3 1 : 0Krivods Guntis
Smirnovs Aleksandrs3 1 : 01VILKAS Matas
Smirnovs Aleksandrs1 0 : 13GURA Paulius
Smirnovs Aleksandrs3 1 : 01Ķuda Māris
Smirnovs Aleksandrs3 1 : 0Svīķis Mārtiņš
VILKAS Matas3 1 : 0GURA Paulius
VILKAS Matas3 1 : 01Ķuda Māris
VILKAS Matas3 1 : 0Svīķis Mārtiņš
GURA Paulius3 1 : 01Ķuda Māris
GURA Paulius3 1 : 0Svīķis Mārtiņš
 2Ķuda Māris3 1 : 01Svīķis Mārtiņš
ZEIMYS Kestutis2 0 : 13DOMEIKA Arnoldas
ZEIMYS Kestutis3 1 : 01SIISPOOL Karli
ZEIMYS Kestutis3 1 : 0Svīķis Jānis
ZEIMYS Kestutis3 1 : 0Lutinskis Emīls
DOMEIKA Arnoldas3 1 : 01SIISPOOL Karli
DOMEIKA Arnoldas3 1 : 0Svīķis Jānis
DOMEIKA Arnoldas3 1 : 01Lutinskis Emīls
SIISPOOL Karli3 1 : 0Svīķis Jānis
SIISPOOL Karli3 1 : 0Lutinskis Emīls
 9Svīķis Jānis3 1 : 01Lutinskis Emīls-5
UDRA Alfredas2 0 : 13MARTINKUS Valdas
UDRA Alfredas3 1 : 0Maslovs Leonīds
UDRA Alfredas3 1 : 01LIBENE Toomas
UDRA Alfredas3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
MARTINKUS Valdas 0 : 13Maslovs Leonīds
MARTINKUS Valdas3 1 : 02LIBENE Toomas
MARTINKUS Valdas3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
Maslovs Leonīds2 0 : 13LIBENE Toomas
 2Maslovs Leonīds3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
LIBENE Toomas3 1 : 0Aņisimovs Ņikita
VAINULA Vallot4 1 : 03UDRA Alfredas
Smirnovs Aleksandrs4 1 : 01DOMEIKA Arnoldas
MARTINKUS Valdas2 0 : 14ZEIMYS Kestutis
SKUCAS Matas1 0 : 14VILKAS Matas
VAINULA Vallot2 0 : 14Smirnovs Aleksandrs
ZEIMYS Kestutis4 1 : 02VILKAS Matas
Smirnovs Aleksandrs4 1 : 03ZEIMYS Kestutis