2019. gada 18. novembris
Aleksandrs, Doloresa
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, jaunietes 02.07.2011 1.50 38

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, jaunietes 2011-07-02 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Makhauri Insana270898Bez kluba 71070 151085 45
2Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 7970970 34
3Pluce Alise170697LSK "Dartija" 7433 17450 18
4Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 7435 13448 23
5Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 6259 38297 14
6Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6252 14266 11
7Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 6173 6179
8Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 6193 24217
9Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 6126 46172
10Gailiša Karīna041198Bez kluba 6141-17124
11Ilva Baltute120797Liepājas rajona Sporta skola 691 192
12Grebeško Elīza201196Jūrmala (bez kluba) 60-180
 
A grupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Insana Makhauri1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Pluce Alise0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
92
3Inga Birzniece0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 2
83
4Navicka Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
74
5Gailiša Karīna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
56
6Ilva Baltute0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
65
B grupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Rusinova Diana1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Frīdenberga Zane0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
8 (2)2
3Kalniņa Una0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
8 (1)3
4Taranda Karīna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
7 (2)4
5Šīmane Beate0
0 : 3
1
3 : 1
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
7 (1)5
6Grebeško Elīza0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
56
par 1. - 2. vietu
Insana Makhauri
Insana Makhauri
Frīdenberga Zane
Insana Makhauri
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Pluce Alise
par 3. - 4. vietu
Frīdenberga Zane
Frīdenberga Zane
Pluce Alise
par 5. - 6. vietu
Inga Birzniece
Inga Birzniece
Kalniņa Una
par 7. - 8. vietu
Navicka Anna
Taranda Karīna
Taranda Karīna
par 9. - 10. vietu
Ilva Baltute
Šīmane Beate
Šīmane Beate
par 11. - 12. vietu
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna
Grebeško Elīza
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Makhauri Insana3 1 : 01Pluce Alise
Makhauri Insana3 1 : 0Inga Birzniece
Makhauri Insana3 1 : 0Navicka Anna
Makhauri Insana3 1 : 0Gailiša Karīna
Makhauri Insana3 1 : 0Ilva Baltute
 8Pluce Alise3 1 : 02Inga Birzniece-4
 6Pluce Alise3 1 : 0Navicka Anna-3
 6Pluce Alise3 1 : 0Gailiša Karīna-3
 5Pluce Alise3 1 : 01Ilva Baltute-2
 11Inga Birzniece3 1 : 01Navicka Anna-6
 9Inga Birzniece3 1 : 0Gailiša Karīna-5
 8Inga Birzniece3 1 : 02Ilva Baltute-4
 12Navicka Anna3 1 : 01Gailiša Karīna-7
 11Navicka Anna3 1 : 0Ilva Baltute-6
-11Gailiša Karīna1 0 : 13Ilva Baltute 20
 2Rusinova Diana3 1 : 0Frīdenberga Zane
 2Rusinova Diana3 1 : 0Kalniņa Una
Rusinova Diana3 1 : 0Taranda Karīna
Rusinova Diana3 1 : 0Šīmane Beate
Rusinova Diana3 1 : 0Grebeško Elīza
 8Frīdenberga Zane3 1 : 0Kalniņa Una-4
 6Frīdenberga Zane3 1 : 0Taranda Karīna-3
-18Frīdenberga Zane1 0 : 13Šīmane Beate 36
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Grebeško Elīza-1
 11Kalniņa Una3 1 : 0Taranda Karīna-6
 9Kalniņa Una3 1 : 01Šīmane Beate-5
 6Kalniņa Una3 1 : 0Grebeško Elīza-3
 11Taranda Karīna3 1 : 01Šīmane Beate-6
 8Taranda Karīna3 1 : 0Grebeško Elīza-4
 9Šīmane Beate3 1 : 01Grebeško Elīza-5
 2Makhauri Insana3 1 : 0Frīdenberga Zane
 2Rusinova Diana3 1 : 0Pluce Alise
 11Makhauri Insana3 1 : 02Rusinova Diana-6
 14Frīdenberga Zane3 1 : 02Pluce Alise-8
 14Inga Birzniece3 1 : 0Kalniņa Una-8
-8Navicka Anna 0 : 13Taranda Karīna 14
-7Ilva Baltute 0 : 13Šīmane Beate 12
 9Gailiša Karīna3 1 : 0Grebeško Elīza-5