2019. gada 13. decembris
Lūcija, Veldze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1993.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 30.04.2011 1.00 43

LR jaunatnes meistarsacīkstes "A" grupā (1993.g.dz. un jaunāki), priekšsacīkstes meitenes 2011-04-30 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Pluce Alise170697LSK "Dartija" 3395 10405
2Černauska Lauma270493Bauskas rajona BJSS 3515-17498
3Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 3425 8433
4Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 3243 16259
5Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 6185-11174
6Zariņa Amanda200697Bez kluba 799-594
7Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 7119 7126
8Gailiša Karīna041198Bez kluba 698 43141
9Una Šķipare140495LSK "Dartija" 667 38105
10Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 671 2596
11Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 558-553
12Kataržina Isajenko231093Galda tenisa klubs "Laura" 754 2377
13Solzemniece Agita 010996Bez kluba 625-214
14Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 710-200
15Grundmane Aivija110898Bez kluba 61-310
16Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 50-80
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pluce Alise1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Gailiša Karīna0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Dabra Sintija0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
4Meimere Lauma0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
2. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Černauska Lauma1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
5 (4:3)1
2Šīmane Beate0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
5 (3:4)3
3Una Šķipare1
3 : 1
0
1 : 3
1
3 : 0
5 (4:4)2
4Aivija Grundmane0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
3. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Frīdenberga Zane1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Amanda Zariņa0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
43
3Rabinoviča Maija 0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
4Januševiča Sintija0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
34
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Inga Birzniece1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 0
61
2Taranda Karīna0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
52
3Kataržina Isajenko0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
43
4Agita Solzemniece0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
par 10. - 11. vietu
 
Taranda Karīna ~
Taranda Karīna
Taranda Karīna
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Agita Solzemniece
Gailiša Karīna
Šīmane Beate
Šīmane Beate
Meimere Lauma
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna
Gailiša Karīna ~
 
Gailiša Karīna
 
Una Šķipare ~
Una Šķipare
Una Šķipare
Dabra Sintija
Januševiča Sintija
Januševiča Sintija
Una Šķipare
Kataržina Isajenko
Kataržina Isajenko
Aivija Grundmane
Kataržina Isajenko
Rabinoviča Maija
Rabinoviča Maija  ~
 
par 12. - 13. vietu
Taranda Karīna
Kataržina Isajenko
Kataržina Isajenko
par 14. - 15. vietu
Amanda Zariņa
Šīmane Beate
Šīmane Beate
Rabinoviča Maija
Januševiča Sintija
Rabinoviča Maija
Rabinoviča Maija
par 16. - 17. vietu
Amanda Zariņa
Amanda Zariņa
Januševiča Sintija
par 18. - 19. vietu
Agita Solzemniece
Meimere Lauma
Meimere Lauma
(w) Dabra Sintija
Dabra Sintija
Dabra Sintija
Aivija Grundmane
par 20. - 21. vietu
Agita Solzemniece
Agita Solzemniece
Aivija Grundmane
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Pluce Alise3 1 : 0Gailiša Karīna-3
 3Pluce Alise3 1 : 0Dabra Sintija-2
 3Pluce Alise3 1 : 0Meimere Lauma-2
 8Gailiša Karīna3 1 : 0Dabra Sintija-7
 7Gailiša Karīna3 1 : 0Meimere Lauma-6
 7Dabra Sintija3 1 : 0Meimere Lauma-6
 3Černauska Lauma3 1 : 0Šīmane Beate-2
-21Černauska Lauma1 0 : 13Una Šķipare 28
 1Černauska Lauma3 1 : 0Grundmane Aivija
 7Šīmane Beate3 1 : 01Una Šķipare-6
 6Šīmane Beate3 1 : 0Grundmane Aivija-5
 7Una Šķipare3 1 : 0Grundmane Aivija-6
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Zariņa Amanda-2
 3Frīdenberga Zane3 1 : 0Rabinoviča Maija -2
 2Frīdenberga Zane3 1 : 0Januševiča Sintija-1
-10Zariņa Amanda1 0 : 13Rabinoviča Maija  11
 7Zariņa Amanda3 1 : 01Januševiča Sintija-6
 7Rabinoviča Maija 3 1 : 0Januševiča Sintija-6
 7Inga Birzniece3 1 : 02Taranda Karīna-6
 5Inga Birzniece3 1 : 02Kataržina Isajenko-4
 4Inga Birzniece3 1 : 0Solzemniece Agita-3
 6Taranda Karīna3 1 : 01Kataržina Isajenko-5
 5Taranda Karīna3 1 : 0Solzemniece Agita-4
 8Kataržina Isajenko3 1 : 01Solzemniece Agita-7
 7Zariņa Amanda3 1 : 0Solzemniece Agita-6
 6Šīmane Beate3 1 : 01Meimere Lauma-5
-10Dabra Sintija 0 : 13Januševiča Sintija 11
 7Kataržina Isajenko3 1 : 0Grundmane Aivija-6
 7Taranda Karīna3 1 : 0Zariņa Amanda-6
-9Šīmane Beate1 0 : 13Gailiša Karīna 10
 7Una Šķipare3 1 : 02Januševiča Sintija-6
 10Kataržina Isajenko3 1 : 01Rabinoviča Maija -9
-11Taranda Karīna2 0 : 13Gailiša Karīna 13
 9Una Šķipare3 1 : 02Kataržina Isajenko-8
 8Gailiša Karīna3 1 : 02Una Šķipare-7
-12Taranda Karīna 0 : 13Kataržina Isajenko 15
-8Zariņa Amanda 0 : 13Šīmane Beate 9
-6Januševiča Sintija 0 : 13Rabinoviča Maija  7
-10Šīmane Beate 0 : 13Rabinoviča Maija  11
 7Zariņa Amanda3 1 : 0Januševiča Sintija-6
-10Solzemniece Agita1 0 : 13Meimere Lauma 11
 7Dabra Sintija3 1 : 0Grundmane Aivija-6
 9Solzemniece Agita3 1 : 0Grundmane Aivija-8