2019. gada 13. novembris
Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2.sabraukums, zēni 1998.-1999.g 02.04.2011 1.00 64

LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2.sabraukums, zēni 1998.-1999.g 2011-04-02 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Tumaševics Aleksandrs 030799Bez kluba 41-270
2Vārna Reinis 160499Bez kluba 41-230
3Valters Ceplenieks220898Liepājas rajona Sporta skola 278 1492
4Teležis Andrejs 250798Liepājas rajona Sporta skola 3190 2192
5Rihards Pričins261198Liepājas rajona Sporta skola 389 1099
6Petrēvics Pēteris290698Liepājas raj. bez kluba 4112 13125
7Šķuburs Ģirts 151198Bez kluba 420 2747
8Zagorskis Erlends 200999Bez kluba 49-150
9Iļja Daņilovs250799Preiļu novada BJSS 40-110
10Gebauers Kristaps300999Kuldīgas rajona Sporta skola 4265 17282
11Mārtiņš Kuršinskis010699Kuldīgas rajona Sporta skola 4206 25231
12Silkans Edgars181298Bez kluba 40-120
13Matīss Dergačs100898Kuldīgas rajona Sporta skola 40-110
14Mucenieks Ģirts170498Bez kluba 438 745
15Igaunis Viesturs250298Bauskas rajona BJSS 449 251
16Valts Artūrs 010798Bez kluba 420 323
17Brencis Atis 290398Bez kluba 40 110
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kuldīgas novada sporta skola – I1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Liepājas rajona sporta skola – II0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
3Jēkabpils SS0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4Bauskas novada sporta skola – I0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Liepājas rajona sporta skola – I1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Kuldīgas novada sporta skola – II0
0 : 3
1
3 : 0
0
0 : 3
43
3Preiļu bērnu sporta skola0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
4Bauskas novada sporta skola – II0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
52
par 1. - 2. vietu
Liepājas rajona sporta skola – I
Kuldīgas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada sporta skola – I
par 3. - 4. vietu
Liepājas rajona sporta skola – II
Liepājas rajona sporta skola – II
Bauskas novada sporta skola – II
par 5. - 6. vietu
Bauskas novada sporta skola – I
Bauskas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada sporta skola – II
par 7. - 8. vietu
Jēkabpils SS
Preiļu bērnu sporta skola
Preiļu bērnu sporta skola
Bauskas novada sporta skola – I30Kuldīgas novada sporta skola – II
AMucenieks Ģirts 32Matīss DergačsX
BIgaunis Viesturs31Edgars SilkansY
DSMucenieks Ģirts
Igaunis Viesturs
31Matīss Dergačs
Edgars Silkans
DS
Jēkabpils SS03Preiļu bērnu sporta skola
AAleksandrs Tumaševics03Iļja DaņilovsX
BReinis Vārna03Erlends ZagorskisY
DSAleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
03Iļja Daņilovs
Erlends Zagorskis
DS
Liepājas rajona sporta skola – I03Kuldīgas novada sporta skola – I
ATeležis Andrejs 13Mārtiņš KuršinskisX
BRihards Pričins03Gebauers KristapsY
DSTeležis Andrejs
Rihards Pričins
03Mārtiņš Kuršinskis
Gebauers Kristaps
DS
Liepājas rajona sporta skola – II30Bauskas novada sporta skola – II
APetrēvics Pēteris30Atis BrencisX
BĢirts Šķuburs31Artūrs ValtsY
DSPetrēvics Pēteris
Ģirts Šķuburs
30Atis Brencis
Artūrs Valts
DS
Kuldīgas novada sporta skola – I30Liepājas rajona sporta skola – II
AGebauers Kristaps30Ģirts ŠķubursX
BMārtiņš Kuršinskis32Petrēvics PēterisY
DSMārtiņš Kuršinskis
Gebauers Kristaps
31Petrēvics Pēteris
Ģirts Šķuburs
DS
Jēkabpils SS03Bauskas novada sporta skola – I
AAleksandrs Tumaševics03Mucenieks Ģirts X
BReinis Vārna03Igaunis ViestursY
DSAleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
03Mucenieks Ģirts
Igaunis Viesturs
DS
Kuldīgas novada sporta skola – I30Bauskas novada sporta skola – I
AGebauers Kristaps30Mucenieks Ģirts X
BMārtiņš Kuršinskis30Igaunis ViestursY
DSMārtiņš Kuršinskis
Gebauers Kristaps
31Mucenieks Ģirts
Igaunis Viesturs
DS
Liepājas rajona sporta skola – II30Jēkabpils SS
APetrēvics Pēteris30Reinis VārnaX
BĢirts Šķuburs30Aleksandrs TumaševicsY
DSPetrēvics Pēteris
Ģirts Šķuburs
30Aleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
DS
Kuldīgas novada sporta skola – I30Jēkabpils SS
AGebauers Kristaps30Reinis VārnaX
BMārtiņš Kuršinskis30Aleksandrs TumaševicsY
DSMārtiņš Kuršinskis
Gebauers Kristaps
30Aleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
DS
Liepājas rajona sporta skola – II30Bauskas novada sporta skola – I
APetrēvics Pēteris31Mucenieks Ģirts X
BĢirts Šķuburs30Igaunis ViestursY
DSPetrēvics Pēteris
Ģirts Šķuburs
30Mucenieks Ģirts
Igaunis Viesturs
DS
Liepājas rajona sporta skola – I30Preiļu bērnu sporta skola
ATeležis Andrejs 30Iļja DaņilovsX
BValters Ceplenieks30Erlends ZagorskisY
DSTeležis Andrejs
Valters Ceplenieks
30Iļja Daņilovs
Erlends Zagorskis
DS
Kuldīgas novada sporta skola – II03Bauskas novada sporta skola – II
AEdgars Silkans13Atis BrencisX
BMatīss Dergačs23Artūrs ValtsY
DSMatīss Dergačs
Edgars Silkans
13Atis Brencis
Artūrs Valts
DS
Liepājas rajona sporta skola – I30Kuldīgas novada sporta skola – II
AValters Ceplenieks31Matīss DergačsX
BRihards Pričins30Edgars SilkansY
DSValters Ceplenieks
Rihards Pričins
30Matīss Dergačs
Edgars Silkans
DS
Preiļu bērnu sporta skola03Bauskas novada sporta skola – II
AErlends Zagorskis13Atis BrencisX
BIļja Daņilovs03Artūrs ValtsY
DSIļja Daņilovs
Erlends Zagorskis
03Atis Brencis
Artūrs Valts
DS
Liepājas rajona sporta skola – I30Bauskas novada sporta skola – II
ATeležis Andrejs 30Atis BrencisX
BRihards Pričins30Artūrs ValtsY
DSTeležis Andrejs
Rihards Pričins
30Atis Brencis
Artūrs Valts
DS
Kuldīgas novada sporta skola – II30Preiļu bērnu sporta skola
AEdgars Silkans30Iļja DaņilovsX
BMatīss Dergačs32Erlends ZagorskisY
DSMatīss Dergačs
Edgars Silkans
31Iļja Daņilovs
Erlends Zagorskis
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Kuldīgas novada SS – II3 1 : 0Liepājas rajona sporta skola-II
Kuldīgas novada SS – II3 1 : 0Jēkabpils SS
Kuldīgas novada SS – II3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Jēkabpils SS
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Jēkabpils SS 0 : 13Bauskas novada sporta skola – I
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Kuldīgas novada SS I komanda
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Preiļu bērnu sporta skola- I
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Kuldīgas novada SS I komanda3 1 : 0Preiļu bērnu sporta skola- I
Kuldīgas novada SS I komanda 0 : 13Bauskas novada sporta skola – I
Preiļu bērnu sporta skola- I 0 : 13Bauskas novada sporta skola – I
Liepājas rajona sporta skola-II 0 : 13Kuldīgas novada SS – II
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Bauskas novada sporta skola – I
Bauskas novada sporta skola – I3 1 : 0Kuldīgas novada SS I komanda
Jēkabpils SS 0 : 13Preiļu bērnu sporta skola- I
 8Mucenieks Ģirts3 1 : 02Matīss Dergačs-7
 8Igaunis Viesturs3 1 : 01Silkans Edgars-7
Ģirts Mucenieks
Viesturs Igaunis
3 1 : 01Matīss Dergačs
Edgars Silkans
-9Tumaševics Aleksandrs 0 : 13Iļja Daņilovs 10
-8Vārna Reinis 0 : 13Zagorskis Erlends 9
Aleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
0 : 13Iļja Daņilovs
Erlends Zagorskis
-8Teležis Andrejs 1 0 : 13Mārtiņš Kuršinskis 9
-4Rihards Pričins 0 : 13Gebauers Kristaps 5
Andrejs Teležis
Rihards Pričins
0 : 13Mārtiņš Kuršinskis
Kristaps Gebauers
 6Petrēvics Pēteris3 1 : 0Brencis Atis-5
 10Šķuburs Ģirts3 1 : 01Valts Artūrs-9
Pēteris Petrēvics
Ģirts Šķuburs
3 1 : 0Atis Brencis
Artūrs Valts
 4Gebauers Kristaps3 1 : 0Šķuburs Ģirts-3
 7Mārtiņš Kuršinskis3 1 : 02Petrēvics Pēteris-6
Mārtiņš Kuršinskis
Kristaps Gebauers
3 1 : 01Pēteris Petrēvics
Ģirts Šķuburs
-7Tumaševics Aleksandrs 0 : 13Mucenieks Ģirts 8
-7Vārna Reinis 0 : 13Igaunis Viesturs 8
Aleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
0 : 13Ģirts Mucenieks
Viesturs Igaunis
 4Gebauers Kristaps3 1 : 0Mucenieks Ģirts-3
 5Mārtiņš Kuršinskis3 1 : 0Igaunis Viesturs-4
Mārtiņš Kuršinskis
Kristaps Gebauers
3 1 : 01Ģirts Mucenieks
Viesturs Igaunis
 6Petrēvics Pēteris3 1 : 0Vārna Reinis-5
 9Šķuburs Ģirts3 1 : 0Tumaševics Aleksandrs-8
Pēteris Petrēvics
Ģirts Šķuburs
3 1 : 0Aleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
 4Gebauers Kristaps3 1 : 0Vārna Reinis-3
 4Mārtiņš Kuršinskis3 1 : 0Tumaševics Aleksandrs-3
Mārtiņš Kuršinskis
Kristaps Gebauers
3 1 : 0Aleksandrs Tumaševics
Reinis Vārna
 7Petrēvics Pēteris3 1 : 01Mucenieks Ģirts-6
 11Šķuburs Ģirts3 1 : 0Igaunis Viesturs-10
Pēteris Petrēvics
Ģirts Šķuburs
3 1 : 0Ģirts Mucenieks
Viesturs Igaunis
 5Teležis Andrejs 3 1 : 0Iļja Daņilovs-4
 7Valters Ceplenieks3 1 : 0Zagorskis Erlends-6
Andrejs Teležis
Valters Ceplenieks
3 1 : 0Iļja Daņilovs
Erlends Zagorskis
-9Silkans Edgars1 0 : 13Brencis Atis 10
-8Matīss Dergačs2 0 : 13Valts Artūrs 9
Matīss Dergačs
Edgars Silkans
1 0 : 13Atis Brencis
Artūrs Valts
 7Valters Ceplenieks3 1 : 01Matīss Dergačs-6
 7Rihards Pričins3 1 : 0Silkans Edgars-6
Valters Ceplenieks
Rihards Pričins
3 1 : 0Matīss Dergačs
Edgars Silkans
-9Zagorskis Erlends1 0 : 13Brencis Atis 10
-8Iļja Daņilovs 0 : 13Valts Artūrs 9
Iļja Daņilovs
Erlends Zagorskis
0 : 13Atis Brencis
Artūrs Valts
 5Teležis Andrejs 3 1 : 0Brencis Atis-4
 7Rihards Pričins3 1 : 0Valts Artūrs-6
Andrejs Teležis
Rihards Pričins
3 1 : 0Atis Brencis
Artūrs Valts
 10Silkans Edgars3 1 : 0Iļja Daņilovs-9
 10Matīss Dergačs3 1 : 02Zagorskis Erlends-9
Matīss Dergačs
Edgars Silkans
3 1 : 01Iļja Daņilovs
Erlends Zagorskis