2019. gada 18. novembris
Aleksandrs, Doloresa
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2.sabraukums, meitenes 2000.g. un jaunākas 02.04.2011 1.00 51

LR 2011.gada komandu čempionāts jauniešiem, 2.sabraukums, meitenes 2000.g. un jaunākas 2011-04-02 00:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jasuka Beate280400LSK "Dartija" 3139 18157
2Markova Anna130600Bez kluba 323 2750
3Arta Lauberga Laukenberga130800LSK "Dartija" 547 2471
4Ansone Anna081100LSK "Dartija" 512-57
5Sibilla Salgrāve230301LSK "Dartija" 39-230
6Terēza Druviņa150801LSK "Dartija" 30-230
7Rozenbaha Jolanta270601Bez kluba 521 1334
8Miezīte Luīze 250901Bez kluba 418 2644
9Afanasjeva Diāna050601Preiļu novada BJSS 646-343
10Valērija Mihailova160401Preiļu novada BJSS 526 2854
11Ormane Rasma 151100Bez kluba 322-250
12Zabalujeva Ksenija161101Bez kluba 37-220
13Laura Lapsa181002Rīgas 37.vidusskola 31-30
14Nariškina Anna 300503Bez kluba 31-50
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Iecavas novada sporta skola Dartija – I1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Preiļu bērnu sporta skola- II0
0 : 3
0
0 : 3
23
3Rīgas 37.vidusskola - II0
0 : 3
1
3 : 0
32
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Preiļu bērnu sporta skola- I1
3 : 2
0
1 : 3
1
3 : 0
52
2Iecavas novada sporta skola Dartija – II0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
43
3Liepājas rajona sporta skola1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
4Iecavas novada sporta skola Dartija – III0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
par 1. - 2. vietu
Iecavas novada sporta skola Dartija – I
Iecavas novada sporta skola Dartija – I
Liepājas rajona sporta skola
par 3. - 4. vietu
Preiļu bērnu sporta skola- II
Preiļu bērnu sporta skola- I
Preiļu bērnu sporta skola- I
par 5. - 6. vietu
Rīgas 37.vidusskola - II
Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Iecavas novada sporta skola Dartija – II
Iecavas novada sporta skola Dartija – I30Liepājas rajona sporta skola
ABeāte Jašuka31Luīze MiezīteX
BMarkova Anna30Jolanta RozenbahaY
DSBeāte Jašuka
Markova Anna
31Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
DS
Preiļu bērnu sporta skola- II03Preiļu bērnu sporta skola- I
AOrmane Rasma13Diāna AfanasjevaX
BKsenija Zabalujeva13Valērija MihailovaY
DSOrmane Rasma
Ksenija Zabalujeva
13Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
DS
Rīgas 37.vidusskola - II03Iecavas novada sporta skola Dartija – II
AAnna Nariškina03Arta Lauberga LaukenbergaX
BLaura Lapsa03Ansone AnnaY
DSAnna Nariškina
Laura Lapsa
03Arta Lauberga Laukenberga
Ansone Anna
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – I30Preiļu bērnu sporta skola- II
ABeāte Jašuka30Ksenija ZabalujevaX
BMarkova Anna31Ormane RasmaY
DSBeāte Jašuka
Markova Anna
30Ormane Rasma
Ksenija Zabalujeva
DS
Preiļu bērnu sporta skola- II03Rīgas 37.vidusskola - II
AKsenija Zabalujeva03Laura LapsaX
BOrmane Rasma13Anna NariškinaY
DSOrmane Rasma
Ksenija Zabalujeva
03Anna Nariškina
Laura Lapsa
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – I30Rīgas 37.vidusskola - II
ABeāte Jašuka30Laura LapsaX
BMarkova Anna30Anna NariškinaY
DSBeāte Jašuka
Markova Anna
30Anna Nariškina
Laura Lapsa
DS
Preiļu bērnu sporta skola- I32Iecavas novada sporta skola Dartija – II
ADiāna Afanasjeva31Ansone AnnaX
BValērija Mihailova13Arta Lauberga LaukenbergaY
DSDiāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
32Arta Lauberga Laukenberga
Ansone Anna
DS
ADiāna Afanasjeva23Arta Lauberga LaukenbergaY
BValērija Mihailova32Ansone AnnaX
Liepājas rajona sporta skola30Iecavas novada sporta skola Dartija – III
ALuīze Miezīte30Sibilla SalgrāveX
BJolanta Rozenbaha30Terēza DruviņaY
DSLuīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
31Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
DS
Preiļu bērnu sporta skola- I30Iecavas novada sporta skola Dartija – III
ADiāna Afanasjeva30Terēza DruviņaX
BValērija Mihailova32Sibilla SalgrāveY
DSDiāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
31Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
DS
Iecavas novada sporta skola Dartija – II03Liepājas rajona sporta skola
AArta Lauberga Laukenberga13Luīze MiezīteX
BAnsone Anna03Jolanta RozenbahaY
DSArta Lauberga Laukenberga
Ansone Anna
03Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
DS
Preiļu bērnu sporta skola- I13Liepājas rajona sporta skola
ADiāna Afanasjeva13Luīze MiezīteY
BValērija Mihailova31Jolanta RozenbahaX
CDiāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
23Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
Z
ADiāna Afanasjeva03Jolanta RozenbahaX
Iecavas novada sporta skola Dartija – II30Iecavas novada sporta skola Dartija – III
AArta Lauberga Laukenberga32Sibilla SalgrāveX
BAnsone Anna32Terēza DruviņaY
DSArta Lauberga Laukenberga
Ansone Anna
30Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
DS
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 6Jasuka Beate3 1 : 0Zabalujeva Ksenija-5
 9Markova Anna3 1 : 01Ormane Rasma-8
Beāte Jašuka
Anna Markova
3 1 : 0Rasma Ormane
Ksenija Zabalujeva
-9Zabalujeva Ksenija 0 : 13Laura Lapsa 10
-9Ormane Rasma1 0 : 13Nariškina Anna 10
Rasma Ormane
Ksenija Zabalujeva
0 : 13Anna Nariškina
Laura Lapsa
 6Jasuka Beate3 1 : 0Laura Lapsa-5
 9Markova Anna3 1 : 0Nariškina Anna-8
Beāte Jašuka
Anna Markova
3 1 : 0Anna Nariškina
Laura Lapsa
 8Afanasjeva Diāna3 1 : 01Ansone Anna-7
-8Valērija Mihailova1 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 9
Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
3 1 : 02Arta Lauberga Laukenberga
Anna Ansone
-8Afanasjeva Diāna2 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 9
 9Valērija Mihailova3 1 : 02Ansone Anna-8
 9Miezīte Luīze3 1 : 0Sibilla Salgrāve-8
 9Rozenbaha Jolanta3 1 : 0Terēza Druviņa-8
Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
3 1 : 01Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
 8Afanasjeva Diāna3 1 : 0Terēza Druviņa-7
 9Valērija Mihailova3 1 : 02Sibilla Salgrāve-8
Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
3 1 : 01Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
-10Arta Lauberga Laukenberga1 0 : 13Miezīte Luīze 11
-8Ansone Anna 0 : 13Rozenbaha Jolanta 9
Arta Lauberga Laukenberga
Anna Ansone
0 : 13Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
-10Afanasjeva Diāna1 0 : 13Miezīte Luīze 11
 9Valērija Mihailova3 1 : 01Rozenbaha Jolanta-8
Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
2 0 : 13Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
-10Afanasjeva Diāna 0 : 13Rozenbaha Jolanta 11
 8Arta Lauberga Laukenberga3 1 : 02Sibilla Salgrāve-7
 9Ansone Anna3 1 : 02Terēza Druviņa-8
Arta Lauberga Laukenberga
Anna Ansone
3 1 : 0Sibilla Salgrāve
Terēza Druviņa
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Preiļu bērnu sporta skola- II
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
Preiļu bērnu sporta skola- II 0 : 13Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96
Preiļu bērnu sporta skola- II3 1 : 02Iecavas novada SS Dartija – III
Preiļu bērnu sporta skola- II1 0 : 13Liepājas rajona sporta skola-II
Preiļu bērnu sporta skola- II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Iecavas novada SS Dartija – III 0 : 13Liepājas rajona sporta skola-II
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Liepājas rajona sporta skola-II3 1 : 0Iecavas novada SS Dartija – III
Iecavas novada SS Dartija – III3 1 : 0Liepājas rajona sporta skola-II
Preiļu bērnu sporta skola- II 0 : 13Preiļu bērnu sporta skola- II
Rīgas 37.vidusskola zēni 95-96 0 : 13Iecavas novada SS Dartija – III
 6Jasuka Beate3 1 : 01Miezīte Luīze-5
 9Markova Anna3 1 : 0Rozenbaha Jolanta-8
Beāte Jašuka
Anna Markova
3 1 : 01Luīze Miezīte
Jolanta Rozenbaha
-8Ormane Rasma1 0 : 13Afanasjeva Diāna 9
-8Zabalujeva Ksenija1 0 : 13Valērija Mihailova 9
Rasma Ormane
Ksenija Zabalujeva
1 0 : 13Diāna Afanasjeva
Valērija Mihailova
-7Nariškina Anna 0 : 13Arta Lauberga Laukenberga 8
-8Laura Lapsa 0 : 13Ansone Anna 9
Anna Nariškina
Laura Lapsa
0 : 13Arta Lauberga Laukenberga
Anna Ansone