2019. gada 18. novembris
Aleksandrs, Doloresa
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, III kārta, 2. līga 15.01.2011 0.50 56

Bauskas novada sporta centra „Mēmele” balvu izcīņa galda tenisā, III kārta, 2. līga 2011-01-15 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Māris Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 857 1774 20
2Mareks Eņģelis200100Bauskas rajona BJSS 765 1277 15
3Kugrēns Kristofers 130397Bez kluba 722 729 10
4Gailiša Karīna041198Bez kluba 834 1448 8
5Šumins Elgars 071197Bez kluba 67 411 6
6Zariņa Amanda200697Bez kluba 623-419 5
7Mucenieks Ģirts170498Bez kluba 640-535 4
8 622 224 3
9Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 62 57
10Valts Artūrs 010798Bez kluba 72 68
11Silga Ose060396Bauskas rajona BJSS 61-40
12Mārtiņš Bergmanis210301Bauskas rajona BJSS 70-30
13Solzemniece Agita 010996Bez kluba 72727
14Artūrs Jankovičs291000Bauskas rajona BJSS 60-30
15Brencis Atis 290398Bez kluba 66-70
16Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 71-160
17Veņikova Linda010698Bez kluba 61-80
 
1. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Kristofers Kugrēns0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
2Mareks Eņģelis1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
31
3Viktorija Agejeva0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
04
4Atis Brencis0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
13
2. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Amanda Zariņa1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2{{3372}}0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
22
3Mārtiņš Bergmanis0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
04
4Artūrs Valts0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
13
3. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Māris Eņģelis1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Gailiša Karīna0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
32
3Agita Solzemniece0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
23
4Garaba Maksims 0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
14
5Linda Veņikova0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
4. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Mucenieks Ģirts 0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
22
2Elgars Šumins1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
31
3Silga Ose0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
13
4Artūrs Jankovičs0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
04
1. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Mareks Eņģelis 1*
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
31
2Kristofers Kugrēns 0*
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
22
3Elgars Šumins0
0 : 3
0
2 : 3
 1*
3 : 1
13
4Mucenieks Ģirts 0
1 : 3
0
0 : 3
 0*
1 : 3
04
2. pusfināls (1.-8.v.)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Amanda Zariņa0
2 : 3
0
1 : 3
 1*
3 : 1
13
2Māris Eņģelis1
3 : 2
 1*
3 : 1
1
3 : 0
31
3Gailiša Karīna1
3 : 1
 0*
1 : 3
1
3 : 1
22
4{{3372}} 0*
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
04
par 1. - 2. vietu
Mareks Eņģelis
Mareks Eņģelis
Gailiša Karīna
Māris Eņģelis
Māris Eņģelis
Māris Eņģelis
Kristofers Kugrēns
par 3. - 4. vietu
Gailiša Karīna
Kristofers Kugrēns
Kristofers Kugrēns
par 5. - 6. vietu
Elgars Šumins
Elgars Šumins
Amanda Zariņa
par 7. - 8. vietu
Mucenieks Ģirts
Mucenieks Ģirts
{{3372}}
1. apakšgrupa (9.-16.vieta)
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Atis Brencis0
1 : 3
0
2 : 3
 1*
3 : 2
1 (0)4
2Silga Ose1
3 : 1
 1*
3 : 2
0
1 : 3
2 (0)2
3Artūrs Jankovičs1
3 : 2
 0*
2 : 3
0
0 : 3
1 (1)3
4Viktorija Agejeva 0*
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
2 (1)1
2. apakšgrupa (9.-16.vieta)
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Artūrs Valts1
3 : 0
1
3 : 0
 1*
3 : 0
1
3 : 0
41
2Agita Solzemniece0
0 : 3
 1*
3 : 2
0
2 : 3
 1*
3 : 0
23
3Garaba Maksims 0
0 : 3
 0*
2 : 3
0
2 : 3
 1*
3 : 0
14
4Mārtiņš Bergmanis 0*
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 0
32
5Linda Veņikova0
0 : 3
 0*
0 : 3
 0*
0 : 3
0
0 : 3
05
par 9. - 10. vietu
Viktorija Agejeva
Viktorija Agejeva
Artūrs Valts
par 11. - 12. vietu
Silga Ose
Silga Ose
Mārtiņš Bergmanis
par 13. - 14. vietu
Artūrs Jankovičs
Agita Solzemniece
Agita Solzemniece
par 15. - 16. vietu
Atis Brencis
Atis Brencis
Garaba Maksims
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 5Brencis Atis3 1 : 02Garaba Maksims -4
-4Kugrēns Kristofers 0 : 13Mareks Eņģelis 4
Kugrēns Kristofers3 1 : 0Agejeva Viktorija
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Brencis Atis-4
Mareks Eņģelis3 1 : 01Agejeva Viktorija
 4Mareks Eņģelis3 1 : 0Brencis Atis-3
Agejeva Viktorija2 0 : 13Brencis Atis
Zariņa Amanda3 1 : 0
Zariņa Amanda3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis
Zariņa Amanda3 1 : 0Valts Artūrs
 53 1 : 01Mārtiņš Bergmanis-4
 53 1 : 02Valts Artūrs-4
-4Mārtiņš Bergmanis 0 : 13Valts Artūrs 5
Māris Eņģelis3 1 : 01Gailiša Karīna
Māris Eņģelis3 1 : 0Solzemniece Agita
 4Māris Eņģelis3 1 : 0Garaba Maksims -3
Māris Eņģelis3 1 : 0Veņikova Linda
 5Gailiša Karīna3 1 : 0Solzemniece Agita-4
Gailiša Karīna3 1 : 0Garaba Maksims
 4Gailiša Karīna3 1 : 0Veņikova Linda-4
Solzemniece Agita3 1 : 02Garaba Maksims
 4Solzemniece Agita3 1 : 0Veņikova Linda-4
Garaba Maksims 3 1 : 0Veņikova Linda
-5Mucenieks Ģirts1 0 : 13Šumins Elgars 6
Mucenieks Ģirts3 1 : 02Silga Ose
 4Mucenieks Ģirts3 1 : 0Artūrs Jankovičs-4
Šumins Elgars3 1 : 01Silga Ose
 5Šumins Elgars3 1 : 0Artūrs Jankovičs-4
Silga Ose3 1 : 02Artūrs Jankovičs
 4Mareks Eņģelis3 1 : 0Šumins Elgars-3
 5Mareks Eņģelis3 1 : 01Mucenieks Ģirts-4
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 02Šumins Elgars-4
 5Kugrēns Kristofers3 1 : 0Mucenieks Ģirts-5
Zariņa Amanda2 0 : 13Māris Eņģelis
-4Zariņa Amanda1 0 : 13Gailiša Karīna 5
 4Māris Eņģelis3 1 : 0-4
Gailiša Karīna3 1 : 01
Mareks Eņģelis3 1 : 0Gailiša Karīna
 4Māris Eņģelis3 1 : 01Kugrēns Kristofers-4
-5Mareks Eņģelis2 0 : 13Māris Eņģelis 5
Gailiša Karīna1 0 : 13Kugrēns Kristofers
Šumins Elgars3 1 : 01Zariņa Amanda
 5Mucenieks Ģirts3 1 : 01-4
Brencis Atis1 0 : 13Silga Ose
-5Brencis Atis2 0 : 13Artūrs Jankovičs 5
-4Silga Ose1 0 : 13Agejeva Viktorija 5
Artūrs Jankovičs 0 : 13Agejeva Viktorija
Valts Artūrs3 1 : 0Solzemniece Agita
 5Valts Artūrs3 1 : 0Garaba Maksims -4
Valts Artūrs3 1 : 0Veņikova Linda
Solzemniece Agita2 0 : 13Mārtiņš Bergmanis
-5Garaba Maksims 2 0 : 13Mārtiņš Bergmanis 5
Mārtiņš Bergmanis3 1 : 0Veņikova Linda
Agejeva Viktorija3 1 : 02Valts Artūrs
Silga Ose3 1 : 0Mārtiņš Bergmanis
Artūrs Jankovičs 0 : 13Solzemniece Agita