2019. gada 19. novembris
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, VIII.kārta, r.v. 30-115 10.04.2010 0.50 49

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, VIII.kārta, r.v. 30-115 2010-04-10 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Rubenis Aigars271267Sporta klubs "Piebalga" 4879 12891
2Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 4430-3427
3Kleinšmits Ģirts181164Policijas Centrālais sporta klubs 5456 11467
4Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 5707 14721
5Oskars Ontužāns110287Saulkrasti (bez kluba) 42 35
6Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 2638638
7Pikšteins Edgars150370Aizkraukle (bez kluba) 5472 2474
8Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 4625625
9Gmiraks Jevgeņijs180890Kuldīgas rajona Sporta skola 5835-5830
10Sirmacis Andis160989_Bez kl 5634 2636
11Miks Lokmanis241194Galda tenisa klubs "OLIISA" 417-611
12Beikmanis Aigars270569Sporta klubs "Universitātes sports" 4859-22837
13Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 4849 4853
14Grāpis Gundars010665Rīga (bez kluba) 4477-4473
15Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 5795 1796
16Makhauri Insana270898Bez kluba 4906906
17Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 5791 12803
18Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 3804-7797
19Šmagra Jurijs201266Daugavpils rajona SK 4808 5813
20Jahontovs Kirils250391Specializētā tenisa sporta skola 4748-7741
21Torčinskis Staņislavs271157Galda tenisa klubs "Laura" 3396 10406
22Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 5629 16645
23Ozols Guntis230573Galda tenisa klubs "OLIISA" 4480 1481
24Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 21003-8995
 
par 1. - 2. vietu
 
Rubenis Aigars ~
Rubenis Aigars
Rubenis Aigars
Dvarons Normunds
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Rubenis Aigars
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Oskars Ontužāns
Cīrulis Māris
Marks Pitkevics
Marks Pitkevics ~
 
Rubenis Aigars
 
Pikšteins Edgars ~
Pikšteins Edgars
Gmiraks Jevgeņijs
Skaidrīte Zāģere
Gmiraks Jevgeņijs
Gmiraks Jevgeņijs
Gmiraks Jevgeņijs
Andis Sirmacis
Andis Sirmacis
Miks Lokmanis
Andis Sirmacis
Beikmanis Aigars
Beikmanis Aigars ~
 
Rubenis Aigars
 
Krūmiņš Andris ~
Krūmiņš Andris
Pāvels Kosopalovs
Grāpis Gundars
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Ambergs Aksels
Insana Makhauri
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds ~
 
Ambergs Aksels
 
Šmagra Jurijs ~
Šmagra Jurijs
Šmagra Jurijs
Jahontovs Kirils
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Šmagra Jurijs
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Ozols Guntis
Šikovs Nikolajs
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs ~
 
par 3. - 4. vietu
Gmiraks Jevgeņijs
Šmagra Jurijs
Šmagra Jurijs
par 5. - 6. vietu
Cīrulis Māris
Cīrulis Māris
Andis Sirmacis
Cīrulis Māris
Pāvels Kosopalovs
Pāvels Kosopalovs
Šikovs Nikolajs
par 7. - 8. vietu
Andis Sirmacis
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
par 9. - 10. vietu
Kleinšmits Ģirts
Marks Pitkevics
Marks Pitkevics
(w) Beikmanis Aigars
Pikšteins Edgars
Beikmanis Aigars
Beikmanis Aigars
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Temjaševs Leonīds
Krūmiņš Andris
Torčinskis Staņislavs
(w) Torčinskis Staņislavs
Šutka Aleksandrs
par 11. - 12. vietu
Marks Pitkevics
(w) Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
par 13. - 14. vietu
Kleinšmits Ģirts
Pikšteins Edgars
Pikšteins Edgars
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
(w) Temjaševs Leonīds
Šutka Aleksandrs
par 15. - 16. vietu
Kleinšmits Ģirts
(w) Kleinšmits Ģirts
Šutka Aleksandrs
par 17. - 18. vietu
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Oskars Ontužāns
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Miks Lokmanis
Skaidrīte Zāģere
Grāpis Gundars
Insana Makhauri
Insana Makhauri
Jahontovs Kirils
Jahontovs Kirils
Jahontovs Kirils
Ozols Guntis
par 19. - 20. vietu
Dvarons Normunds
Insana Makhauri
Insana Makhauri
par 21. - 22. vietu
Oskars Ontužāns
Oskars Ontužāns
Miks Lokmanis
Ozols Guntis
Grāpis Gundars
Ozols Guntis
Ozols Guntis
par 23. - 24. vietu
Miks Lokmanis
Grāpis Gundars
Grāpis Gundars
papildspēle
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
Pikšteins Edgars
papildspēle
Kleinšmits Ģirts
Kleinšmits Ģirts
Beikmanis Aigars
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-5Sirmacis Andis 0 : 1Šikovs Nikolajs 5
-2Kleinšmits Ģirts 0 : 1Pitkevics Marks 3
-1Pikšteins Edgars 0 : 1Beikmanis Aigars 2
 4Krūmiņš Andris 1 : 0Temjaševs Leonīds-4
 1Krūmiņš Andris 1 : 0Torčinskis Staņislavs-1
-5Beikmanis Aigars 0 : 1Krūmiņš Andris 5
-4Kleinšmits Ģirts 0 : 1Pikšteins Edgars 5
-1Pikšteins Edgars 0 : 1Temjaševs Leonīds 2
 1Dvarons Normunds 1 : 0Oskars Ontužāns-1
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Miks Lokmanis
Grāpis Gundars 0 : 1Makhauri Insana
 2Jahontovs Kirils 1 : 0Ozols Guntis-2
Dvarons Normunds 0 : 1Skaidrīte Zāģere
Makhauri Insana 0 : 1Jahontovs Kirils
Skaidrīte Zāģere 1 : 0Jahontovs Kirils
Dvarons Normunds 0 : 1Makhauri Insana
 5Oskars Ontužāns 1 : 0Miks Lokmanis-5
-4Grāpis Gundars 0 : 1Ozols Guntis 5
-1Oskars Ontužāns 0 : 1Ozols Guntis 1
-1Miks Lokmanis 0 : 1Grāpis Gundars 1
 1Šutka Aleksandrs 1 : 0Pikšteins Edgars
 14Kleinšmits Ģirts 1 : 0Beikmanis Aigars-11
-4Dvarons Normunds 0 : 1Kleinšmits Ģirts 4
 1Cīrulis Māris 1 : 0Oskars Ontužāns
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Gmiraks Jevgeņijs
 1Sirmacis Andis 1 : 0Miks Lokmanis
-1Grāpis Gundars 0 : 1Pāvels Kosopalovs 2
Makhauri Insana 0 : 1Ambergs Aksels
-9Jahontovs Kirils 0 : 1Torčinskis Staņislavs 12
 3Šikovs Nikolajs 1 : 0Ozols Guntis-3
 1Rubenis Aigars 1 : 0Kleinšmits Ģirts-1
 4Cīrulis Māris 1 : 0Pitkevics Marks-3
-1Pikšteins Edgars 0 : 1Gmiraks Jevgeņijs 2
 11Sirmacis Andis 1 : 0Beikmanis Aigars-8
-6Krūmiņš Andris 0 : 1Pāvels Kosopalovs 7
 5Ambergs Aksels 1 : 0Temjaševs Leonīds-5
 1Šmagra Jurijs 1 : 0Torčinskis Staņislavs-1
 12Šikovs Nikolajs 1 : 0Šutka Aleksandrs-9
 3Rubenis Aigars 1 : 0Cīrulis Māris-2
 2Gmiraks Jevgeņijs 1 : 0Sirmacis Andis-2
-5Pāvels Kosopalovs 0 : 1Ambergs Aksels 5
 3Šmagra Jurijs 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
 4Rubenis Aigars 1 : 0Gmiraks Jevgeņijs-4
 5Ambergs Aksels 1 : 0Šmagra Jurijs-5
 4Rubenis Aigars 1 : 0Ambergs Aksels-3
-5Gmiraks Jevgeņijs 0 : 1Šmagra Jurijs 6
 4Cīrulis Māris 1 : 0Sirmacis Andis-3
 3Pāvels Kosopalovs 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
 7Cīrulis Māris 1 : 0Pāvels Kosopalovs-6