2019. gada 13. novembris
Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Draudzības kauss jauniešiem, meitenes 1996. un jaunākas 27.02.2010 1.00 68

Draudzības kauss jauniešiem, meitenes 1996. un jaunākas 2010-02-27 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 07 3543 357
2Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 07 678685 678
3Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 06-9
4Arūne ValaityteBez kluba 066
5Gabriele ŽemaityteBez kluba 066
6Gabriele TabokaiteBez kluba 077
7Rimkevičiūte JustinaBez kluba 077
8Yulia ZhmurkoBez kluba 077
9Taisia PostylyakovaBez kluba 077
10Alexsandra UshakovaBez kluba 077
11Ivascchenko Violetta Bez kluba 077
12Alexsandra SokolovaBez kluba 077
13Farafathon AzizkhodjajevaBez kluba 077
14Muazzam AskarovaBez kluba 077
15Gulanda ShanbilovaBez kluba 077
16Sarvinoz MuzafarovaBez kluba 077
17Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 06 418 49
18Augusta ŠimkuteBez kluba 077
19Vanessa RažinskiteBez kluba 077
20Milita GaleniteBez kluba 077
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Taisia Postylyakova1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Farafathon Azizkhodjajeva0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Majorova Viktorija0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
63
4Augusta Šimkute0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
54
5Rabinoviča Maija 0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Alexsandra Sokolova1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Alexsandra Ushakova0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Sarvinoz Muzafarova0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
4Vanessa Ražinskite0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
5Arūne Valaityte0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Gulanda Shanbilova1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Justina Rimkevičiūte0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Yulia Zhmurko0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
63
4Milita Galenite0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
54
5Navicka Anna0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
45
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Muazzam Askarova1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Rusinova Diana0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
72
3Ivascchenko Violetta 0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
54
4Gabriele Tabokaite0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
63
5Gabriele Žemaityte0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
45
par 1. - 2. vietu
Taisia Postylyakova
Taisia Postylyakova
Justina Rimkevičiūte
Taisia Postylyakova
Alexsandra Ushakova
Muazzam Askarova
Muazzam Askarova
Rusinova Diana
Gulanda Shanbilova
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Rusinova Diana
Farafathon Azizkhodjajeva
Alexsandra Sokolova
Alexsandra Sokolova
par 3. - 4. vietu
Muazzam Askarova
Muazzam Askarova
Alexsandra Sokolova
par 5. - 6. vietu
Justina Rimkevičiūte
Alexsandra Ushakova
Alexsandra Ushakova
Gulanda Shanbilova
Gulanda Shanbilova
Gulanda Shanbilova
Farafathon Azizkhodjajeva
par 7. - 8. vietu
Justina Rimkevičiūte
Justina Rimkevičiūte
Farafathon Azizkhodjajeva
par 9. - 10. vietu
Majorova Viktorija
Vanessa Ražinskite
Vanessa Ražinskite
Gabriele Tabokaite
Milita Galenite
Gabriele Tabokaite
Gabriele Tabokaite
Gabriele Tabokaite
Yulia Zhmurko
Yulia Zhmurko
Augusta Šimkute
Sarvinoz Muzafarova
Ivascchenko Violetta
Sarvinoz Muzafarova
Sarvinoz Muzafarova
par 11. - 12. vietu
Vanessa Ražinskite
Vanessa Ražinskite
Yulia Zhmurko
par 13. - 14. vietu
Majorova Viktorija
Majorova Viktorija
Milita Galenite
Majorova Viktorija
Augusta Šimkute
Augusta Šimkute
Ivascchenko Violetta
par 15. - 16. vietu
Milita Galenite
Milita Galenite
Ivascchenko Violetta
par 17. - 18. vietu
Arūne Valaityte
Rabinoviča Maija
Rabinoviča Maija
Navicka Anna
Navicka Anna
Navicka Anna
Gabriele Žemaityte
par 19. - 20. vietu
Arūne Valaityte
Gabriele Žemaityte
Gabriele Žemaityte
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Taisia Postylyakova3 1 : 0Farafathon Azizkhodjajeva
Taisia Postylyakova3 1 : 0Majorova Viktorija
Taisia Postylyakova3 1 : 0Augusta Šimkute
Taisia Postylyakova3 1 : 0Rabinoviča Maija
Farafathon Azizkhodjajeva3 1 : 01Majorova Viktorija
Farafathon Azizkhodjajeva3 1 : 0Augusta Šimkute
Farafathon Azizkhodjajeva3 1 : 0Rabinoviča Maija
Majorova Viktorija3 1 : 01Augusta Šimkute
 3Majorova Viktorija3 1 : 0Rabinoviča Maija -2
Augusta Šimkute3 1 : 0Rabinoviča Maija
Alexsandra Sokolova3 1 : 0Alexsandra Ushakova
Alexsandra Sokolova3 1 : 0Sarvinoz Muzafarova
Alexsandra Sokolova3 1 : 0Vanessa Ražinskite
Alexsandra Sokolova3 1 : 0Arūne Valaityte
Alexsandra Ushakova3 1 : 0Sarvinoz Muzafarova
Alexsandra Ushakova3 1 : 0Vanessa Ražinskite
Alexsandra Ushakova3 1 : 0Arūne Valaityte
Sarvinoz Muzafarova3 1 : 0Vanessa Ražinskite
Sarvinoz Muzafarova3 1 : 0Arūne Valaityte
Vanessa Ražinskite3 1 : 0Arūne Valaityte
Gulanda Shanbilova3 1 : 01Rimkevičiūte Justina
Gulanda Shanbilova3 1 : 0Yulia Zhmurko
Gulanda Shanbilova3 1 : 0Milita Galenite
Gulanda Shanbilova3 1 : 0Navicka Anna
Rimkevičiūte Justina3 1 : 0Yulia Zhmurko
Rimkevičiūte Justina3 1 : 0Milita Galenite
Rimkevičiūte Justina3 1 : 0Navicka Anna
Yulia Zhmurko3 1 : 02Milita Galenite
Yulia Zhmurko3 1 : 0Navicka Anna
Milita Galenite3 1 : 02Navicka Anna
Muazzam Askarova3 1 : 0Rusinova Diana
Muazzam Askarova3 1 : 0Ivascchenko Violetta
Muazzam Askarova3 1 : 0Gabriele Tabokaite
Muazzam Askarova3 1 : 0Gabriele Žemaityte
Rusinova Diana3 1 : 0Ivascchenko Violetta
Rusinova Diana3 1 : 0Gabriele Tabokaite
Rusinova Diana3 1 : 0Gabriele Žemaityte
Ivascchenko Violetta 1 0 : 13Gabriele Tabokaite
Ivascchenko Violetta 3 1 : 0Gabriele Žemaityte
Gabriele Tabokaite3 1 : 0Gabriele Žemaityte
Taisia Postylyakova 1 : 0Rimkevičiūte Justina
Alexsandra Ushakova 0 : 1Muazzam Askarova
Gulanda Shanbilova 0 : 1Rusinova Diana
Farafathon Azizkhodjajeva 0 : 1Alexsandra Sokolova
Taisia Postylyakova 1 : 0Muazzam Askarova
Rusinova Diana 1 : 0Alexsandra Sokolova
Taisia Postylyakova 0 : 1Rusinova Diana
Muazzam Askarova 1 : 0Alexsandra Sokolova
Rimkevičiūte Justina 0 : 1Alexsandra Ushakova
Gulanda Shanbilova 1 : 0Farafathon Azizkhodjajeva
Alexsandra Ushakova 0 : 1Gulanda Shanbilova
Rimkevičiūte Justina 1 : 0Farafathon Azizkhodjajeva
Majorova Viktorija 0 : 1Vanessa Ražinskite
Milita Galenite 0 : 1Gabriele Tabokaite
Yulia Zhmurko 1 : 0Augusta Šimkute
Ivascchenko Violetta 0 : 1Sarvinoz Muzafarova
Vanessa Ražinskite 0 : 1Gabriele Tabokaite
Yulia Zhmurko 0 : 1Sarvinoz Muzafarova
Gabriele Tabokaite 1 : 0Sarvinoz Muzafarova
Vanessa Ražinskite 1 : 0Yulia Zhmurko
Majorova Viktorija 1 : 0Milita Galenite
Augusta Šimkute 1 : 0Ivascchenko Violetta
Majorova Viktorija 1 : 0Augusta Šimkute
Milita Galenite 1 : 0Ivascchenko Violetta
Arūne Valaityte 0 : 1Rabinoviča Maija
Navicka Anna 1 : 0Gabriele Žemaityte
-7Rabinoviča Maija 0 : 1Navicka Anna 8
Arūne Valaityte 0 : 1Gabriele Žemaityte