2019. gada 19. novembris
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Draudzības kauss jauniešiem, zēni 1986.-1993. 27.02.2010 1.00 100

Draudzības kauss jauniešiem, zēni 1986.-1993. 2010-02-27 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Ņikita ArtemenkoBez kluba 099
2Gapanovich VladimirBez kluba 099
3Andrey GolubevBez kluba 088
4Enikeev VladislavBez kluba 088
5Andrey MatveevBez kluba 077
6Karen MovsisyanBez kluba 077
7Evgeny SmorodinBez kluba 077
8Alexsander BakmanBez kluba 099
9Rostislav IvaschchenkoBez kluba 088
10Timur NagumnovBez kluba 099
11Islombek SultanovBez kluba 088
12Aņisimovs Ņikita020894Galda tenisa klubs "Laura" 09 772-5 767
13Marius BučisBez kluba 088
14Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" 06 14862 1488
15Šutka Aleksandrs101292Bauskas rajona BJSS 09 907-2 905
16Algirdas SriubasBez kluba 088
17Jahontovs Kirils250391Specializētā tenisa sporta skola 07 658-1 657
18Lesničenoks Jānis140588Galda tenisa klubs "LV-22" 08 410-3 407
19Tonetas DomeikaBez kluba 077
20Arnoldas DOMEIKA251192Bez kluba 077
21Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 07 1320-2 1318
22Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 07 76616 782
23Kogans Igors080891JSC "Rīdze" 04 218222 218
24Oļegs Kartuzovs090587Sporta klubs "Universitātes sports" 09 15465 1551
25Eihmans Gints141090Galda tenisa klubs "Laura" 07 10023 1005
26Reinholds Dainis220290SSO sporta klubs "FloTe" 08 14551 1456
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Tonetas Domeika1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
2Reinholds Dainis0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
83
3Enikeev Vladislav0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
92
4Jahontovs Kirils0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
74
5Lesničenoks Jānis0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
65
6Andrey Golubev0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
56
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Arnoldas DOMEIKA1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
9 (5:5)2
2Maslovs Leonīds0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
(w) 11
3 : 0
9 (5:3)1
3Karen Movsisyan1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
9 (3:5)3
4Jovļevs Maksims0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
74
5Kogans Igors0
0 : 3
(w) 00
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
5 (2)5
6Andrey Matveev0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
5 (1)6
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234567PunktiRangs
1Marius Bučis1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
121
2Jānis Cīrulis0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 2
103
3Timur Nagumnov0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
112
4Šutka Aleksandrs0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
94
5Ņikita Artemenko0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
1 : 3
76
6Alexsander Bakman0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
67
7Aņisimovs Ņikita0
1 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
85
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234567PunktiRangs
1Algirdas Sriubas0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
112
2Oļegs Kartuzovs1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
121
3Evgeny Smorodin0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
94
4Eihmans Gints0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
103
5Gapanovich Vladimir0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
0
2 : 3
7 (5:3)5
6Rostislav Ivaschchenko0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
7 (3:4)7
7Islombek Sultanov0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
7 (4:5)6
par 1. - 2. vietu
Tonetas Domeika
Tonetas Domeika
Timur Nagumnov
Tonetas Domeika
Algirdas Sriubas
Maslovs Leonīds
Maslovs Leonīds
(w) Arnoldas DOMEIKA
Marius Bučis
Arnoldas DOMEIKA
Arnoldas DOMEIKA
Arnoldas DOMEIKA
Enikeev Vladislav
Oļegs Kartuzovs
Oļegs Kartuzovs
par 3. - 4. vietu
Maslovs Leonīds
Oļegs Kartuzovs
Oļegs Kartuzovs
par 5. - 6. vietu
Timur Nagumnov
Algirdas Sriubas
Algirdas Sriubas
(w) Marius Bučis
Marius Bučis
Marius Bučis
Enikeev Vladislav
par 7. - 8. vietu
Timur Nagumnov
Enikeev Vladislav
Enikeev Vladislav
par 9. - 10. vietu
Reinholds Dainis
Reinholds Dainis
Jovļevs Maksims
Reinholds Dainis
Evgeny Smorodin
(w) Evgeny Smorodin
Jānis Cīrulis
Karen Movsisyan
Eihmans Gints
Eihmans Gints
Jahontovs Kirils
(w) Karen Movsisyan
Šutka Aleksandrs
Karen Movsisyan
Karen Movsisyan
par 11. - 12. vietu
Evgeny Smorodin
(w) Evgeny Smorodin
Eihmans Gints
par 13. - 14. vietu
Jovļevs Maksims
(w) Jovļevs Maksims
Jānis Cīrulis
Jovļevs Maksims
Jahontovs Kirils
Šutka Aleksandrs
Šutka Aleksandrs
par 15. - 16. vietu
Jānis Cīrulis
(w) Jahontovs Kirils
Jahontovs Kirils
par 17. - 18. vietu
 
Lesničenoks Jānis ~
Lesničenoks Jānis
Lesničenoks Jānis
Andrey Matveev
Alexsander Bakman
Alexsander Bakman
Ņikita Artemenko
 
Ņikita Artemenko ~
Ņikita Artemenko
Ņikita Artemenko
Gapanovich Vladimir
Gapanovich Vladimir ~
 
Aņisimovs Ņikita
 
Aņisimovs Ņikita ~
Aņisimovs Ņikita
Aņisimovs Ņikita
Islombek Sultanov
Islombek Sultanov ~
 
Aņisimovs Ņikita
Andrey Golubev
Andrey Golubev
Rostislav Ivaschchenko
(w) Andrey Golubev
Kogans Igors
Kogans Igors ~
 
par 19. - 20. vietu
Lesničenoks Jānis
Lesničenoks Jānis
Andrey Golubev
par 21. - 22. vietu
Alexsander Bakman
Gapanovich Vladimir
Gapanovich Vladimir
Gapanovich Vladimir
Islombek Sultanov
(w) Islombek Sultanov
Kogans Igors
par 23. - 24. vietu
Alexsander Bakman
(w) Alexsander Bakman
Kogans Igors
par 25. - 26. vietu
Andrey Matveev
Andrey Matveev
Rostislav Ivaschchenko
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Tonetas Domeika3 1 : 02Reinholds Dainis
Tonetas Domeika3 1 : 01Enikeev Vladislav
Tonetas Domeika3 1 : 0Jahontovs Kirils
Tonetas Domeika3 1 : 0Lesničenoks Jānis
Tonetas Domeika3 1 : 0Andrey Golubev
Reinholds Dainis2 0 : 13Enikeev Vladislav
Reinholds Dainis3 1 : 0Jahontovs Kirils
Reinholds Dainis3 1 : 0Lesničenoks Jānis
Reinholds Dainis3 1 : 0Andrey Golubev
Enikeev Vladislav3 1 : 02Jahontovs Kirils
Enikeev Vladislav3 1 : 0Lesničenoks Jānis
Enikeev Vladislav3 1 : 0Andrey Golubev
 4Jahontovs Kirils3 1 : 0Lesničenoks Jānis-3
Jahontovs Kirils3 1 : 01Andrey Golubev
Lesničenoks Jānis3 1 : 01Andrey Golubev
Arnoldas DOMEIKA3 1 : 02Maslovs Leonīds
Arnoldas DOMEIKA2 0 : 13Karen Movsisyan
Arnoldas DOMEIKA3 1 : 0Jovļevs Maksims
Arnoldas DOMEIKA3 1 : 0Kogans Igors
Arnoldas DOMEIKA3 1 : 0Andrey Matveev
Maslovs Leonīds3 1 : 0Karen Movsisyan
 1Maslovs Leonīds3 1 : 0Jovļevs Maksims
Maslovs Leonīds3 1 : 0Andrey Matveev
Karen Movsisyan3 1 : 0Jovļevs Maksims
Karen Movsisyan3 1 : 0Kogans Igors
Karen Movsisyan3 1 : 0Andrey Matveev
 1Jovļevs Maksims3 1 : 0Kogans Igors
Jovļevs Maksims3 1 : 0Andrey Matveev
Kogans Igors3 1 : 01Andrey Matveev
Marius Bučis3 1 : 01Jānis Cīrulis
Marius Bučis3 1 : 01Timur Nagumnov
Marius Bučis3 1 : 0Šutka Aleksandrs
Marius Bučis3 1 : 0Ņikita Artemenko
Marius Bučis3 1 : 0Alexsander Bakman
Marius Bučis3 1 : 01Aņisimovs Ņikita
Jānis Cīrulis2 0 : 13Timur Nagumnov
 1Jānis Cīrulis3 1 : 01Šutka Aleksandrs
Jānis Cīrulis3 1 : 01Ņikita Artemenko
Jānis Cīrulis3 1 : 0Alexsander Bakman
 1Jānis Cīrulis3 1 : 02Aņisimovs Ņikita
Timur Nagumnov3 1 : 0Šutka Aleksandrs
Timur Nagumnov3 1 : 0Ņikita Artemenko
Timur Nagumnov3 1 : 0Alexsander Bakman
Timur Nagumnov3 1 : 01Aņisimovs Ņikita
Šutka Aleksandrs3 1 : 0Ņikita Artemenko
Šutka Aleksandrs3 1 : 0Alexsander Bakman
 6Šutka Aleksandrs3 1 : 02Aņisimovs Ņikita-5
Ņikita Artemenko3 1 : 0Alexsander Bakman
Ņikita Artemenko1 0 : 13Aņisimovs Ņikita
Alexsander Bakman 0 : 13Aņisimovs Ņikita
Algirdas Sriubas1 0 : 13Oļegs Kartuzovs
Algirdas Sriubas3 1 : 01Evgeny Smorodin
Algirdas Sriubas3 1 : 0Eihmans Gints
Algirdas Sriubas3 1 : 0Gapanovich Vladimir
Algirdas Sriubas3 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Algirdas Sriubas3 1 : 0Islombek Sultanov
Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Evgeny Smorodin
 1Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Eihmans Gints
Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Gapanovich Vladimir
Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Islombek Sultanov
Evgeny Smorodin2 0 : 13Eihmans Gints
Evgeny Smorodin3 1 : 0Gapanovich Vladimir
Evgeny Smorodin3 1 : 01Rostislav Ivaschchenko
Evgeny Smorodin3 1 : 0Islombek Sultanov
Eihmans Gints3 1 : 0Gapanovich Vladimir
Eihmans Gints3 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Eihmans Gints3 1 : 01Islombek Sultanov
Gapanovich Vladimir3 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Gapanovich Vladimir2 0 : 13Islombek Sultanov
Rostislav Ivaschchenko3 1 : 01Islombek Sultanov
Tonetas Domeika 1 : 0Timur Nagumnov
Algirdas Sriubas 0 : 1Maslovs Leonīds
Marius Bučis 0 : 1Arnoldas DOMEIKA
Enikeev Vladislav 0 : 1Oļegs Kartuzovs
Tonetas Domeika 1 : 0Maslovs Leonīds
Arnoldas DOMEIKA 1 : 0Oļegs Kartuzovs
-3Maslovs Leonīds 0 : 1Oļegs Kartuzovs 4
Timur Nagumnov 0 : 1Algirdas Sriubas
Marius Bučis 1 : 0Enikeev Vladislav
Timur Nagumnov 0 : 1Enikeev Vladislav
 1Reinholds Dainis 1 : 0Jovļevs Maksims
 3Eihmans Gints 1 : 0Jahontovs Kirils-2
Šutka Aleksandrs 0 : 1Karen Movsisyan
Reinholds Dainis 1 : 0Evgeny Smorodin
Reinholds Dainis 0 : 1Karen Movsisyan
-3Jahontovs Kirils 0 : 1Šutka Aleksandrs 4
 15Jovļevs Maksims 1 : 0Šutka Aleksandrs-12
Andrey Matveev 0 : 1Alexsander Bakman
Andrey Golubev 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Lesničenoks Jānis 1 : 0Alexsander Bakman
Ņikita Artemenko 1 : 0Gapanovich Vladimir
Aņisimovs Ņikita 1 : 0Islombek Sultanov
Lesničenoks Jānis 0 : 1Ņikita Artemenko
Aņisimovs Ņikita 1 : 0Andrey Golubev
Ņikita Artemenko 0 : 1Aņisimovs Ņikita
Lesničenoks Jānis 1 : 0Andrey Golubev
Alexsander Bakman 0 : 1Gapanovich Vladimir
Gapanovich Vladimir 1 : 0Islombek Sultanov
Andrey Matveev 1 : 0Rostislav Ivaschchenko