2019. gada 15. novembris
Leopolds, Unda, Undīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Draudzības kauss jauniešiem, zēni 1996. un jaunāki 27.02.2010 1.00 78

Draudzības kauss jauniešiem, zēni 1996. un jaunāki 2010-02-27 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Džiugas MontvilasBez kluba 077
2Erikas AlševskijBez kluba 077
3 088
4Andrius NavasaitisBez kluba 066
5Ņikita ArtemenkoBez kluba 077
6Gapanovich VladimirBez kluba 055
7Andrey GolubevBez kluba 077
8Andrey MatveevBez kluba 077
9Vadim KekkonenBez kluba 066
10Alexsander BakmanBez kluba 088
11Rostislav IvaschchenkoBez kluba 077
12Islombek SultanovBez kluba 088
13Kutbidillo TeshaboevBez kluba 088
14Gennadiy LevchenkoBez kluba 077
15Salimov TohirjonBez kluba 077
16Roman BehovBez kluba 077
17Alexsander PuļinBez kluba 077
18 08 3341 33
19Benas SkirmantasBez kluba 088
20Milka Ēriks231298Bez kluba 07 2027 20
21Mantas AndruškaBez kluba 066
22Roman KorotajevBez kluba 088
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Gapanovich Vladimir0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
8 (1)3
2Islombek Sultanov1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
0
2 : 3
8 (2)2
3{{3433}}1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
4Alexsander Bakman0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
6 (1)6
5Džiugas Montvilas0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
6 (2)5
6{{2756}}0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
74
II. apakšgrupa
NrDalībnieks123456PunktiRangs
1Roman Korotajev0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
83
2Kutbidillo Teshaboev1
3 : 0
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
92
3Benas Skirmantas1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
101
4Andrey Matveev0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
74
5Erikas Alševskij0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
56
6Ēriks Milka0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
65
III. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Ņikita Artemenko0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
72
2Tohirjon Salimov1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
3Alexsander Puļin0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
45
4Rostislav Ivaschchenko0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
63
5Andrius Navasaitis0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
0
0 : 3
54
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Andrey Golubev0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
63
2Gennadiy Levchenko1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
3Roman Behov1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
72
4Vadim Kekkonen0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
45
5Mantas Andruška0
1 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
54
par 1. - 2. vietu
Gennadiy Levchenko
Gennadiy Levchenko
Islombek Sultanov
Gennadiy Levchenko
Ņikita Artemenko
Benas Skirmantas
Benas Skirmantas
Gennadiy Levchenko
{{3433}}
{{3433}}
Roman Behov
{{3433}}
Kutbidillo Teshaboev
Tohirjon Salimov
Tohirjon Salimov
par 3. - 4. vietu
Benas Skirmantas
Tohirjon Salimov
Tohirjon Salimov
par 5. - 6. vietu
Islombek Sultanov
Ņikita Artemenko
Ņikita Artemenko
Kutbidillo Teshaboev
Roman Behov
Kutbidillo Teshaboev
Kutbidillo Teshaboev
par 7. - 8. vietu
Islombek Sultanov
Roman Behov
Roman Behov
par 9. - 10. vietu
Roman Korotajev
Roman Korotajev
Andrius Navasaitis
Mantas Andruška
Mantas Andruška
(w) Mantas Andruška
Gapanovich Vladimir
Mantas Andruška
Rostislav Ivaschchenko
Rostislav Ivaschchenko
Andrey Matveev
Rostislav Ivaschchenko
{{2756}}
Andrey Golubev
Andrey Golubev
par 11. - 12. vietu
Roman Korotajev
Roman Korotajev
Andrey Golubev
par 13. - 14. vietu
Andrius Navasaitis
(w) Andrius Navasaitis
Gapanovich Vladimir
{{2756}}
Andrey Matveev
{{2756}}
{{2756}}
par 15. - 16. vietu
Gapanovich Vladimir
(w) Andrey Matveev
Andrey Matveev
par 17. - 18. vietu
 
Ēriks Milka ~
Ēriks Milka
Alexsander Bakman
Vadim Kekkonen
Alexsander Bakman
Alexsander Bakman
Alexsander Bakman
Erikas Alševskij
Alexsander Puļin
Alexsander Puļin
Alexsander Puļin
Džiugas Montvilas
Džiugas Montvilas ~
 
par 19. - 20. vietu
Ēriks Milka
Džiugas Montvilas
Džiugas Montvilas
par 21. - 22. vietu
Vadim Kekkonen
Vadim Kekkonen
Erikas Alševskij
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Andrey Golubev 0 : 13Roman Behov
Andrey Golubev3 1 : 02Vadim Kekkonen
Andrey Golubev3 1 : 01Mantas Andruška
Gennadiy Levchenko3 1 : 0Roman Behov
Gennadiy Levchenko3 1 : 0Vadim Kekkonen
Gennadiy Levchenko3 1 : 0Mantas Andruška
Roman Behov3 1 : 0Vadim Kekkonen
Roman Behov3 1 : 02Mantas Andruška
Vadim Kekkonen1 0 : 13Mantas Andruška
Gennadiy Levchenko 1 : 0Islombek Sultanov
Ņikita Artemenko 0 : 1Benas Skirmantas
1 : 0Roman Behov
Kutbidillo Teshaboev 0 : 1Salimov Tohirjon
Gennadiy Levchenko 1 : 0Benas Skirmantas
1 : 0Salimov Tohirjon
Gennadiy Levchenko 1 : 0
Benas Skirmantas 0 : 1Salimov Tohirjon
Islombek Sultanov 0 : 1Ņikita Artemenko
Roman Behov 0 : 1Kutbidillo Teshaboev
Ņikita Artemenko 0 : 1Kutbidillo Teshaboev
Islombek Sultanov 0 : 1Roman Behov
Roman Korotajev 1 : 0Andrius Navasaitis
Rostislav Ivaschchenko 1 : 0Andrey Matveev
0 : 1Andrey Golubev
Roman Korotajev 0 : 1Mantas Andruška
Rostislav Ivaschchenko 1 : 0Andrey Golubev
Mantas Andruška 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Roman Korotajev 1 : 0Andrey Golubev
Andrey Matveev 0 : 1
Andrius Navasaitis 0 : 1
Vadim Kekkonen 0 : 1Alexsander Bakman
Erikas Alševskij 0 : 1Alexsander Puļin
Milka Ēriks 0 : 1Alexsander Bakman
Alexsander Puļin 1 : 0Džiugas Montvilas
Alexsander Bakman 1 : 0Alexsander Puļin
Milka Ēriks 0 : 1Džiugas Montvilas
Vadim Kekkonen 1 : 0Erikas Alševskij
Gapanovich Vladimir2 0 : 13Islombek Sultanov
Gapanovich Vladimir1 0 : 13
Gapanovich Vladimir3 1 : 0Alexsander Bakman
Gapanovich Vladimir3 1 : 01Džiugas Montvilas
Gapanovich Vladimir3 1 : 0
Islombek Sultanov 0 : 13
Islombek Sultanov3 1 : 02Alexsander Bakman
Islombek Sultanov3 1 : 0Džiugas Montvilas
Islombek Sultanov2 0 : 13
3 1 : 0Alexsander Bakman
3 1 : 0Džiugas Montvilas
3 1 : 0
Alexsander Bakman1 0 : 13Džiugas Montvilas
Alexsander Bakman3 1 : 02
Džiugas Montvilas2 0 : 13
Roman Korotajev 0 : 13Kutbidillo Teshaboev
Roman Korotajev 0 : 13Benas Skirmantas
Roman Korotajev3 1 : 01Andrey Matveev
Roman Korotajev3 1 : 0Erikas Alševskij
Roman Korotajev3 1 : 0Milka Ēriks
Kutbidillo Teshaboev1 0 : 13Benas Skirmantas
Kutbidillo Teshaboev3 1 : 0Andrey Matveev
Kutbidillo Teshaboev3 1 : 0Erikas Alševskij
Kutbidillo Teshaboev3 1 : 0Milka Ēriks
Benas Skirmantas3 1 : 0Andrey Matveev
Benas Skirmantas3 1 : 0Erikas Alševskij
Benas Skirmantas3 1 : 0Milka Ēriks
Andrey Matveev3 1 : 0Erikas Alševskij
Andrey Matveev3 1 : 02Milka Ēriks
Erikas Alševskij 0 : 13Milka Ēriks
Ņikita Artemenko 0 : 13Salimov Tohirjon
Ņikita Artemenko3 1 : 0Alexsander Puļin
Ņikita Artemenko3 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Ņikita Artemenko3 1 : 01Andrius Navasaitis
Salimov Tohirjon3 1 : 0Alexsander Puļin
Salimov Tohirjon3 1 : 0Rostislav Ivaschchenko
Salimov Tohirjon3 1 : 0Andrius Navasaitis
Alexsander Puļin 0 : 13Rostislav Ivaschchenko
Alexsander Puļin2 0 : 13Andrius Navasaitis
Rostislav Ivaschchenko3 1 : 0Andrius Navasaitis
Andrey Golubev 0 : 13Gennadiy Levchenko