2019. gada 13. novembris
Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LSVS 47.finālspēles galda tenisā, vīrieši 50+ 06.02.2010 1.00 31

LSVS 47.finālspēles galda tenisā, vīrieši 50+ 2010-02-06 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Čugunovs Sergejs230556Rīga (bez kluba) 03 10793 1082
2Cildermanis Roalds130558LSK "Dartija" 04 870-14 856
3Pavlovskis Ēriks300953Sporta klubs "Universitātes sports" 02 8682 870
4Dobriško Uldis251255RER sporta klubs 04 80413 817
5Pļuščs Olegs071060Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 04 769-1 768
6Mukāns Pēteris090355Daugavpils rajona SK 02 670-15 655
7Vološins AleksandrsSporta klubs "Universitātes sports" 04 60628 634
8Losāns Bruno090959Rebirs sports s/o 03 5937 600
9Sausnītis Kārlis200258Smiltenes GTK "Vidzeme" 03 463-2 461
10Gulbis Zigmants250654Bauska (bez kluba) 03 37523 398
11Rezņikovs Vladimirs140357LLU sporta klubs 04 354-13 341
12Jankovskis Dainis280854Saldus (bez kluba) 04 307311 307
13Grikšs Antons030254Liepāja (bez kluba) 04 22131 252
14Naglis Jānis220455Talsu Sporta nama GT sekcija 04 17624 200
15Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 03 110-3 107
16Breiers Jānis251151LSK "Dartija" 04 82-9 73
17Tokmačovs Aleksandrs200254LSK "Dartija" 04 373-28 345
18Šinbergs Raimonds290457Ķekavas galda tenisa sekcija 03 57-2 55
 
1. grupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Čugunovs Sergejs1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Losāns Bruno0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
3Sausnītis Kārlis0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
43
4Reinholds Ilmārs0
0 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
34
2. grupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Cildermanis Roalds0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
72
2Vološins Aleksandrs1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
81
3Rezņikovs Vladimirs0
1 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
54
4Naglis Jānis0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
63
5Breiers Jānis0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
45
3. grupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Pavlovskis Ēriks(w) 11
3 : 1
1
3 : 0
61
2Mukāns Pēteris(w) 00
2 : 3
1
3 : 0
3 (2)3
3Gulbis Zigmants0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
4Šinbergs Raimonds0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
3 (1)4
4. grupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Dobriško Uldis1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
81
2Pļuščs Olegs0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 2
72
3Jankovskis Dainis0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
54
4Grikšs Antons0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
63
5Tokmačovs Aleksandrs0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
45
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Čugunovs Sergejs3 1 : 0Losāns Bruno-1
 1Čugunovs Sergejs3 1 : 0Sausnītis Kārlis
Čugunovs Sergejs3 1 : 0Reinholds Ilmārs
 6Losāns Bruno3 1 : 02Sausnītis Kārlis-5
 2Losāns Bruno3 1 : 0Reinholds Ilmārs-1
 3Sausnītis Kārlis3 1 : 01Reinholds Ilmārs-2
-16Cildermanis Roalds 0 : 13Vološins Aleksandrs 21
 1Cildermanis Roalds3 1 : 01Rezņikovs Vladimirs
 1Cildermanis Roalds3 1 : 0Naglis Jānis
Cildermanis Roalds3 1 : 0Breiers Jānis
 4Vološins Aleksandrs3 1 : 02Rezņikovs Vladimirs-3
 2Vološins Aleksandrs3 1 : 01Naglis Jānis-1
 1Vološins Aleksandrs3 1 : 0Breiers Jānis
-14Rezņikovs Vladimirs 0 : 13Naglis Jānis 18
 4Rezņikovs Vladimirs3 1 : 0Breiers Jānis-3
 7Naglis Jānis3 1 : 02Breiers Jānis-6
 2Pavlovskis Ēriks3 1 : 01Gulbis Zigmants-1
Pavlovskis Ēriks3 1 : 0Šinbergs Raimonds
-16Mukāns Pēteris2 0 : 13Gulbis Zigmants 21
 1Mukāns Pēteris3 1 : 0Šinbergs Raimonds
 3Gulbis Zigmants3 1 : 0Šinbergs Raimonds-2
 8Dobriško Uldis3 1 : 0Pļuščs Olegs-7
 2Dobriško Uldis3 1 : 0Jankovskis Dainis-1
 1Dobriško Uldis3 1 : 0Grikšs Antons
 2Dobriško Uldis3 1 : 0Tokmačovs Aleksandrs-1
 2Pļuščs Olegs3 1 : 01Jankovskis Dainis-1
 1Pļuščs Olegs3 1 : 02Grikšs Antons
 3Pļuščs Olegs3 1 : 02Tokmačovs Aleksandrs-2
-11Jankovskis Dainis1 0 : 13Grikšs Antons 13
 13Jankovskis Dainis3 1 : 01Tokmačovs Aleksandrs-11
 18Grikšs Antons3 1 : 01Tokmačovs Aleksandrs-14