2019. gada 15. novembris
Leopolds, Unda, Undīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "D" grupa, apakšgrupas 15.12.2007 1.00 38
LR komandu čempionāts, 2017./2018.gadu sezona, fināli - 1. tautas līga vīrieši 13.05.2018 1.00 0

Latvijas jaunatnes m-sacīkstes "D" grupa, apakšgrupas 2007-12-15 17:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Frīdenberga Zane050796Kuldīgas rajona Sporta skola 4244 16260
2Meimere Lauma270296Bauskas rajona BJSS 41 78
3Pivnjuka Sofija190497Galda tenisa klubs "Laura" 417 2441
4Kārkliņa Agnese110796Cēsu pilsētas Sporta skola 40-280
5Raģele Kristīne Anna221296Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 40-90
6Rusinova Diana060197Galda tenisa klubs "Laura" 4206 18224
7Mihailova Luiza030496Preiļu rajona BJSS 411 2435
8Taranda Karīna280597LSK "Dartija" 411-130
9Navicka Anna210296Jēkabpils Sporta skola 40 99
10Gruntiņa Mudīte220996Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 40-280
11Urbane Violeta150396Specializētā tenisa sporta skola 356 2379
12Januševiča Sintija180796LSK "Dartija" 311 1223
13Zimina Anastasija180798Galda tenisa klubs "Laura" 30-220
14Agejeva Viktorija170996Bauskas rajona BJSS 319-712
15Majorova Viktorija120297Specializētā tenisa sporta skola 399 21120
16Dabra Sintija040196Kuldīgas rajona Sporta skola 318 1230
17Isajeva Anastasija060498Preiļu rajona BJSS 30-230
18Lase Madara190296Cēsu pilsētas Sporta skola 30-40
19Kalniņa Una130798Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 340 2666
20Šīmane Beate101296Bauskas rajona BJSS 345 752
21Eihmane Iveta020396Jēkabpils Sporta skola 30-40
22Ļisicina Kristīne090797Preiļu rajona BJSS 30-230
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Meimere Lauma-3
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Pivnjuka Sofija-3
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Kārkliņa Agnese-3
 4Frīdenberga Zane 1 : 0Raģele Kristīne Anna-3
-8Meimere Lauma 0 : 1Pivnjuka Sofija 9
 9Meimere Lauma 1 : 0Kārkliņa Agnese-8
 9Meimere Lauma 1 : 0Raģele Kristīne Anna-8
 9Pivnjuka Sofija 1 : 0Kārkliņa Agnese-8
 9Pivnjuka Sofija 1 : 0Raģele Kristīne Anna-8
-9Kārkliņa Agnese 0 : 1Raģele Kristīne Anna 10
 5Rusinova Diana 1 : 0Mihailova Luiza-4
 5Rusinova Diana 1 : 0Taranda Karīna-4
 4Rusinova Diana 1 : 0Navicka Anna-3
 4Rusinova Diana 1 : 0Gruntiņa Mudīte-3
 10Mihailova Luiza 1 : 0Taranda Karīna-9
 9Mihailova Luiza 1 : 0Navicka Anna-8
 9Mihailova Luiza 1 : 0Gruntiņa Mudīte-8
-9Taranda Karīna 0 : 1Navicka Anna 10
 9Taranda Karīna 1 : 0Gruntiņa Mudīte-8
 10Navicka Anna 1 : 0Gruntiņa Mudīte-9
 8Urbane Violeta 1 : 0Januševiča Sintija-7
 7Urbane Violeta 1 : 0Zimina Anastasija-6
 8Urbane Violeta 1 : 0Agejeva Viktorija-7
 9Januševiča Sintija 1 : 0Zimina Anastasija-8
 10Januševiča Sintija 1 : 0Agejeva Viktorija-9
-8Zimina Anastasija 0 : 1Agejeva Viktorija 9
 7Majorova Viktorija 1 : 0Dabra Sintija-6
 7Majorova Viktorija 1 : 0Isajeva Anastasija-6
 7Majorova Viktorija 1 : 0Lase Madara-6
 9Dabra Sintija 1 : 0Isajeva Anastasija-8
 9Dabra Sintija 1 : 0Lase Madara-8
-9Isajeva Anastasija 0 : 1Lase Madara 10
 10Kalniņa Una 1 : 0Šīmane Beate-9
 8Kalniņa Una 1 : 0Eihmane Iveta-7
 8Kalniņa Una 1 : 0Ļisicina Kristīne-7
 8Šīmane Beate 1 : 0Eihmane Iveta-7
 8Šīmane Beate 1 : 0Ļisicina Kristīne-7
 10Eihmane Iveta 1 : 0Ļisicina Kristīne-9