2019. gada 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas Ziemeļu rajona atkl. sac. reit.v. 131.-200. 17.10.2004 0.50 41
Rīgas domes kausa izcīņas sacensības jauniešiem, zēni 2005.g.un jaunāki 10.02.2017 0.50 114

Rīgas Ziemeļu rajona atkl. sac. reit.v. 131.-200. 2004-10-17 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Šihmans Aleksandrs120787Galda tenisa klubs "Laura" 4354 3357
2Jansons Dmitrijs210374Sporta klubs "Universitātes sports" 5123 1124
3Volkovs Sergejs020567Salaspils Sporta komplekss 4167 6173
4Vazdiķis Marģers160977Saldus (bez kluba) 4258-10248
5Kosopalovs Pāvels220886RER sporta klubs 4255 3258
6Siņicins Vladimirs150255RVR sporta klubs 4395 1396
7Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 4217 5222
8Birjukovskis Valērijs270964Sporta klubs "Universitātes sports" 4166-2164
9Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 5178 30208
10Štubis Guntars081182Bauskas rajona BJSS 3237-14223
11Kosticins Andrejs100975RAU sporta klubs 4291 1292
12Eigmins Zigmārs150982Rīga (bez kluba) 42525
13Ļečebrins Artjoms250288Galda tenisa klubs "Laura" 5210 7217
14Ozoliņš Kaspars (L.K.M.)220986Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 3209-10199
15Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 4297 2299
16Jerčaks Anatolijs160665Rīga (bez kluba) 4311 13324
17Viesturs Kristaps230782Sporta klubs "Pakavs" 4210 15225
18Adamovičs Edgars230144Saldus (bez kluba) 495-590
19Stepanovs Sergejs140749Liepāja (bez kluba) 594 9103
20Polozovs Jurijs110565GTK Babīte 4277-5272
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-4Birjukovskis Valērijs 0 : 1Motorins Aleksandrs 5
 3Birjukovskis Valērijs 1 : 0Eigmins Zigmārs-2
-5Birjukovskis Valērijs 0 : 1Adamovičs Edgars 7
 7Motorins Aleksandrs 1 : 0Štubis Guntars-5
-2Motorins Aleksandrs 0 : 1Jerčaks Anatolijs 3
 4Kosticins Andrejs 1 : 0Ļečebrins Artjoms-3
-4Kosticins Andrejs 0 : 1Šikovs Nikolajs 5
 3Kosticins Andrejs 1 : 0Stepanovs Sergejs-2
-2Eigmins Zigmārs 0 : 1Ļečebrins Artjoms 3
 7Eigmins Zigmārs 1 : 0Adamovičs Edgars-5
 5Ļečebrins Artjoms 1 : 0Kaspars (L.K.M.) Ozoliņš-4
-4Ļečebrins Artjoms 0 : 1Viesturs Kristaps 5
-3Kaspars (L.K.M.) Ozoliņš 0 : 1Šikovs Nikolajs 4
-3Kaspars (L.K.M.) Ozoliņš 0 : 1Polozovs Jurijs 4
-4Šikovs Nikolajs 0 : 1Jerčaks Anatolijs 5
 3Jerčaks Anatolijs 1 : 0Viesturs Kristaps-2
 2Jerčaks Anatolijs 1 : 0Stepanovs Sergejs-1
 7Viesturs Kristaps 1 : 0Polozovs Jurijs-5
-4Adamovičs Edgars 0 : 1Stepanovs Sergejs 5
 9Stepanovs Sergejs 1 : 0Polozovs Jurijs-7
 2Šihmans Aleksandrs 1 : 0Jansons Dmitrijs-1
 4Šihmans Aleksandrs 1 : 0Kosopalovs Pāvels-3
-7Šihmans Aleksandrs 0 : 1Motorins Aleksandrs 9
 4Šihmans Aleksandrs 1 : 0Šikovs Nikolajs-3
-3Jansons Dmitrijs 0 : 1Volkovs Sergejs 4
-3Jansons Dmitrijs 0 : 1Birjukovskis Valērijs 4
 4Jansons Dmitrijs 1 : 0Eigmins Zigmārs-3
 4Jansons Dmitrijs 1 : 0Adamovičs Edgars-3
-3Volkovs Sergejs 0 : 1Vazdiķis Marģers 4
 7Volkovs Sergejs 1 : 0Štubis Guntars-5
-2Volkovs Sergejs 0 : 1Polozovs Jurijs 3
-4Vazdiķis Marģers 0 : 1Kosopalovs Pāvels 5
-5Vazdiķis Marģers 0 : 1Maslovs Leonīds 6
-5Vazdiķis Marģers 0 : 1Ļečebrins Artjoms 6
-2Kosopalovs Pāvels 0 : 1Siņicins Vladimirs 3
 3Kosopalovs Pāvels 1 : 0Stepanovs Sergejs-2
 3Siņicins Vladimirs 1 : 0Maslovs Leonīds-2
-8Siņicins Vladimirs 0 : 1Motorins Aleksandrs 11
 3Siņicins Vladimirs 1 : 0Kosticins Andrejs-2
 5Maslovs Leonīds 1 : 0Štubis Guntars-4
-4Maslovs Leonīds 0 : 1Viesturs Kristaps 5