2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas junioru čempionāts - atlases sacensības 23.12.2001 1.00 36
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums augstākā līga vīrieši 07.02.2015 2.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums 1.līga vīrieši 07.02.2015 1.50 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums 2.līga vīrieši 08.02.2015 1.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums tautas līga vīrieši 08.02.2015 1.00 0
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 3. sabraukums sievietes augstākā līga 07.02.2015 2.00 0

Latvijas junioru čempionāts - atlases sacensības 2001-12-23 09:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Vīnerte Antra040285Latvijas US 41218 11219
2Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 4513-9504
3Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 4357 26383
4Žuromska Margarita110390Specializētā tenisa sporta skola 4176176
5Žguna Olga130284Galda tenisa klubs "Laura" 448-840
6Kirillova Ņina291184Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 31016 21018
7Bogdanova Baiba200387STSS 3510 8518
8(Trofimova)-Irina LubgānejādzēšGalda tenisa klubs "Laura" 3353 1354
9Oļeņuka Natālija081286Galda tenisa klubs "LV-22" 3154-6148
10Inta Iļķena061083Specializētā tenisa sporta skola 41004-16988
11Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 4680 32712
12Linda Vītola181282Galda tenisa klubs "Laura" 4429 6435
13Zuja Simona040989Specializētā tenisa sporta skola 4293-3290
14Mihailova Lilija100686Galda tenisa klubs "LV-22" 432-527
15Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 4876-8868
16Orlova Adrija130481Sporta klubs "Universitātes sports" 4761 22783
17Baranovska Sandija090688Specializētā tenisa sporta skola 4501 2503
18Buņķe Margita220384LSK "Dartija" 4324-1323
19Opincāne Anžela021190Galda tenisa klubs "Laura" 468-464
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Antra Vīnerte 1 : 0Trofimova Jana
Antra Vīnerte 1 : 0Tatjana Osotova
Antra Vīnerte 1 : 0Žuromska Margarita
Antra Vīnerte 1 : 0Žguna Olga
-14Trofimova Jana 0 : 1Tatjana Osotova 18
 3Trofimova Jana 1 : 0Žuromska Margarita-2
 2Trofimova Jana 1 : 0Žguna Olga-1
 5Tatjana Osotova 1 : 0Žuromska Margarita-4
 3Tatjana Osotova 1 : 0Žguna Olga-2
 6Žuromska Margarita 1 : 0Žguna Olga-5
 1Kirillova Ņina 1 : 0Baiba Bogdasarova
 1Kirillova Ņina 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne
Kirillova Ņina 1 : 0Oļeņuka Natālija
 5Baiba Bogdasarova 1 : 0(Trofimova) Irina Lubgāne-4
 3Baiba Bogdasarova 1 : 0Oļeņuka Natālija-2
 5(Trofimova) Irina Lubgāne 1 : 0Oļeņuka Natālija-4
-18Inta Iļķena 0 : 1Zdanovska Inta 24
 1Inta Iļķena 1 : 0Linda Vītola
 1Inta Iļķena 1 : 0Zuja Simona
Inta Iļķena 1 : 0Mihailova Lilija
 4Zdanovska Inta 1 : 0Linda Vītola-3
 3Zdanovska Inta 1 : 0Zuja Simona-2
 1Zdanovska Inta 1 : 0Mihailova Lilija
 6Linda Vītola 1 : 0Zuja Simona-5
 3Linda Vītola 1 : 0Mihailova Lilija-2
 4Zuja Simona 1 : 0Mihailova Lilija-3
-12Busorgina Margarita 0 : 1Orlova Adrija 15
 3Busorgina Margarita 1 : 0Baranovska Sandija-2
 1Busorgina Margarita 1 : 0Buņķe Margita
Busorgina Margarita 1 : 0Opincāne Anžela
 4Orlova Adrija 1 : 0Baranovska Sandija-3
 2Orlova Adrija 1 : 0Buņķe Margita-1
 1Orlova Adrija 1 : 0Opincāne Anžela
 5Baranovska Sandija 1 : 0Buņķe Margita-4
 2Baranovska Sandija 1 : 0Opincāne Anžela-1
 4Buņķe Margita 1 : 0Opincāne Anžela-3