2019. gada 26. augusts
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas 54.skolēnu sporta spēles (komandu sac. vec.gr.) 17.03.2001 1.00 35
2014.-2015.gadu sezonas komandu čempionātam galda tenisā 1. sabraukums vīrieši otrā līga 26.10.2014 1.00 21

Latvijas 54.skolēnu sporta spēles (komandu sac. vec.gr.) 2001-03-17 13:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Bogdanova Baiba200387STSS 5455-2453
2Trofimova Jana170287Specializētā tenisa sporta skola 3402-2400
3Medvedeva Elīna040288Specializētā tenisa sporta skola 2164-7157
4Dragone Daina030287Cēsu pilsētas Sporta skola 30-180
5Ādamsone Līga110187Cēsu pilsētas Sporta skola 300
6Bērziņa Baiba120687Cēsu pilsētas Sporta skola 20 66
7Indriksone Gunita280287Bauskas rajona BJSS 4125125
8Gladeviča Lāsma040388Bauskas rajona BJSS 348 1664
9Munde Sabīne281287LSK "Dartija" 113 922
10Busorgina Margarita300886Rīgas 37.vidusskola 5705 9714
11Vigule Alise221087Rīgas 37.vidusskola 60-30
12Marhiļeviča Valentīna230887Galda tenisa klubs "LV-22" 4265 7272
13Tatjana Osotova271288Galda tenisa klubs "LV-22" 2151 11162
14Veronika Iļjina281088Galda tenisa klubs "LV-22" 363-261
15Dambrāne Austra160688Galda tenisa klubs "Laura" 40 1212
16Golubeva Kristīne070887Galda tenisa klubs "Laura" 510-130
17Daškeviča Viktorija050188Galda tenisa klubs "Laura" 30-230
18Leja Marita080787Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 4209-16193
19Zdanovska Inta020786Liepājas Kompleksā sporta skola 5491 24515
20Šenberga Anete011086Liepājas Kompleksā sporta skola 359 3291
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 2Baiba Bogdasarova 1 : 0Dragone Daina-1
-3Baiba Bogdasarova 0 : 1Busorgina Margarita 4
 2Baiba Bogdasarova 1 : 0Vigule Alise-1
 4Baiba Bogdasarova 1 : 0Leja Marita-3
-7Baiba Bogdasarova 0 : 1Zdanovska Inta 8
 2Trofimova Jana 1 : 0Ādamsone Līga-1
 2Trofimova Jana 1 : 0Vigule Alise-1
-6Trofimova Jana 0 : 1Zdanovska Inta 7
 5Medvedeva Elīna 1 : 0Bērziņa Baiba-4
-12Medvedeva Elīna 0 : 1Šenberga Anete 15
-9Dragone Daina 0 : 1Dambrāne Austra 10
-8Dragone Daina 0 : 1Golubeva Kristīne 9
-9Ādamsone Līga 0 : 1Dambrāne Austra 10
 10Ādamsone Līga 1 : 0Golubeva Kristīne-9
 10Bērziņa Baiba 1 : 0Daškeviča Viktorija-9
Indriksone Gunita 0 : 1Busorgina Margarita 1
-12Indriksone Gunita 0 : 1Vigule Alise 15
 6Indriksone Gunita 1 : 0Dambrāne Austra-5
 6Indriksone Gunita 1 : 0Golubeva Kristīne-5
Gladeviča Lāsma 0 : 1Busorgina Margarita 1
 8Gladeviča Lāsma 1 : 0Vigule Alise-7
 8Gladeviča Lāsma 1 : 0Golubeva Kristīne-7
 9Munde Sabīne 1 : 0Daškeviča Viktorija-8
 2Busorgina Margarita 1 : 0Marhiļeviča Valentīna-1
 1Busorgina Margarita 1 : 0Veronika Iļjina
-3Vigule Alise 0 : 1Marhiļeviča Valentīna 4
-6Vigule Alise 0 : 1Veronika Iļjina 7
 7Marhiļeviča Valentīna 1 : 0Leja Marita-6
-3Marhiļeviča Valentīna 0 : 1Zdanovska Inta 4
 13Tatjana Osotova 1 : 0Leja Marita-11
-2Tatjana Osotova 0 : 1Zdanovska Inta 3
-9Veronika Iļjina 0 : 1Šenberga Anete 10
-3Dambrāne Austra 0 : 1Leja Marita 4
-1Golubeva Kristīne 0 : 1Zdanovska Inta 2
-6Daškeviča Viktorija 0 : 1Šenberga Anete 7