2020. gada 6. jūnijs
Ardis, Ingrīda
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jelgavas pilsētas čempionāts Galda tenisā 2020, 2.kārta 23.02.2020 0.50 50 133
Jelgavas pilsētas čempionāts Galda tenisā 2020, 2.kārta 23.02.2020 0.50 133

Jelgavas pilsētas čempionāts Galda tenisā 2020, 2.kārta 2020-02-23 16:40:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Spāģis Eduards201200RTU 51797 71804 20
2Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 51682 21684 15
3Mineikis Ramuns140573Bez kluba 51445 91454 10
4Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 51353 11354 8
5Siliņš Juris270755Basketbola Akadēmija "Rīga" 51383 71390 6
6Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 51363-21361 5
7Svīķis Ervins031260GTK Aloja 51245 101255 4
8Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 51338-61332 3
9Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 51055 141069
10Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 6631 25656
11Krivods Guntis070765Avotiņi 51213-41209
12Bērziņš Ervīns091274Bez kluba 6798 10808
13Rubenis Aigars271267GTK Aloja 61045 71052
14Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 6810-7803
15Tabors Kaspars201182Avotiņi 51092-91083
16Krastiņš Raivis120583SC Mēmele 51179-11178
17Dobriško Uldis251255GTK "Jelgava" 51047 81055
18Šikovs Sergejs110261Avotiņi 6846 9855
19Vovks Maksims071087Latvijas US 61010-41006
20Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 6919-7912
21Vēja Ieva051070Saldus novada pašvaldība 51158-121146
22Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala 6619 4623
23Karelis Nauris110370GTK "Jelgava" 6657 11668
24Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 6623 2625
25Bušs Andris161174Skrundas novada pašvaldība 6579 24603
26Jakuņins Anatolijs210161Tukuma GTK 6724-6718
27Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 6710-5705
28Melbergs Uldis200255GTK Hercogs 6602-3599
29Jeršovs Vasilijs220167Bez kluba 6475 11486
30Pavārs Guntars 020175Laimīte 6627-9618
31Boļšakovs Pāvils060542Avotiņi 6399 3402
32Eriksone Vera250354Avotiņi 0853853
33Lokmanis Guntis220858GTK "Jelgava" 5359 15374
34Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 5404 1405
35Gierkens Ainārs230567Skrundas novada pašvaldība 5376 5381
36Jansons Elvijs300386GTK Hercogs 5384-5379
37Auziņš Matīss (Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 5159 14173
38Vovks Jurijs250256Latvijas US 5241 2243
39Rožukalns Juris210775Skrundas novada pašvaldība 5281-2279
40Dudkins Aleksandrs121164Bez kluba 5193-8185
41Viliņš Raivo280984Skrundas novada pašvaldība 5218 7225
42Paegle Mārtiņš040798BK "Roja" 5240-2238
43Sapuns Igors100279Bez kluba 5107 4111
44Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 5199-8191
45Kučinska Elīza180909Bauskas BJSS 0224224
46Badovskis Gatis280483Skrundas novada pašvaldība 641 142
47Indrikova Laura070980GTK Namejs 0304304
48Bekmanis Ingus190884Bez kluba 613 215
49Morozovs Pāvels101255GTK "Jelgava" 30 55
50Lozickis Jevgeņijs100753Bez kluba 310-82

Riņķi

1. vieta
3. vieta
5. vieta
7. vieta
9. vieta
11. vieta
13. vieta
15. vieta
17. vieta
19. vieta
21. vieta
23. vieta
25. vieta
27. vieta
29. vieta
31. vieta
33. vieta
35. vieta
37. vieta
39. vieta
41. vieta
43. vieta
45. vieta
47. vieta
49. vieta