2020. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR Proklamēšanas dienai veltītās atklātās reitinga sacensības 2019, 201+ 17.11.2019 0.50 61 179
LR Proklamēšanas dienai veltītās atklātās reitinga sacensības 2019, 201+ 17.11.2019 0.50 179

LR Proklamēšanas dienai veltītās atklātās reitinga sacensības 2019, 201+ 2019-11-17 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Baranovskis Normunds130664Bez kluba 5599 15614 20
2Meisters Ingus250982SK "Lagūna" 6414 25439 15
3Kauliņš Ilmārs131274GTK Aloja 6548 8556 10
4Prilužnijs Valdis030559SK "Lagūna" 6505 6511 8
5Buholcs Alvis010372Tukuma GTK 5560 6566 6
6Gainis Ģirts180906RBJSS Rīdzene 6375 16391 5
7Jeršovs Vasilijs220167OVIO 6437 7444 4
8Kravals Juris010954Bez kluba 6386 10396 3
9Staševskis Maksims120705Salaspils GTK 6458 16474
10Kriņins Ruslans180172Bez kluba 6305 19324
11Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 6470470
12Opmanis Rūdolfs 020986Latvijas US 6260 18278
13Dernovs Aleksandrs140765LABA 6407 6413
14Vēveris Agris080765Tukuma GTK 6457-9448
15Ābelis Jānis100674Bez kluba 6225 15240
16Perijs Aivars140261GTK Namejs 6429-14415
17Surikovs Pāvels180350GTK Namejs 6381 19400
18Filipjonoks Leonīds210971Bez kluba 6407 2409
19Gerasimenko Valērijs 280565SSB Jūrmala 6375 10385
20Dudkins Aleksandrs121164Bez kluba 6168 21189
21Pjatņičenko Mihails200149Bez kluba 5486-8478
22Šteins Armands100886Bez kluba 6308 6314
23Sapuns Igors100279Bez kluba 650 3080
24Vovks Jurijs250256Latvijas US 6225-2223
25Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 6455-3452
26Čuplinskis Arkādijs160554GTK Namejs 5352 9361
27Revjakovs Aleksandrs120472Salaspils GTK 6437-7430
28Vīksna Rauls100803Bez kluba 66 2127
29Reidzāns Aleksejs271274Bez kluba 6293293
30Dubovickis Vjačeslavs210370GTK Namejs 6301-3298
31Goldmanis Aivars300370GTK Namejs 6459-20439
32Krasnoslobodcevs Jurijs041056GTK Namejs 6226-8218
33Kleinšmits Ģirts181164Latvijas US 6616-2614
34Sprudzāns Dainis010366Laimīte 6442-3439
35Klāviņš Jānis221157BK "Roja" 6272 13285
36Hantemirovs Jurijs080450Bez kluba 5283-3280
37Štelmahers Ivars140669SC Mēmele 6337-1336
38Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 0547547
39Koņkovs Vladimirs090552GTK Namejs 5296-8288
40Malvess Māris151054SK "Lagūna" 6170 7177
41Grauze Ivo060668FloTe 6347 4351
42Muntikovs Grigorijs231042Latvijas US 6253-1252
43Balodis Viesturs030155Latvijas US 6204204
44Kučinska Elīza180909Bauskas BJSS 0185185
45Borisovs Jurijs221064SSB Jūrmala 6121 6127
46Aleksandrovs Aleksandrs170949Oliisa 7172172
47Buša Agafija100348GTK Namejs 0235235
48Baumanis Mairis180691Bez kluba 559-455
49Romanovskis Vladislavs181271GTK Namejs 6230 11241
50Birzniece Austra181249Tukuma GTK 0505505
51Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 5112 6118
52Čeksters Alfrēds311252Latvijas US 7271-7264
53Kucenko Boriss311053Salaspils GTK 6205-2203
54Jansons Aldis151269Bez kluba 5192-8184
55Ļeskovs Vadims091191GTK Namejs 61 910
56Laizāns Tālis150457Bez kluba 813-211
57Uzulāns Jānis140670Bez kluba 5344-19325
58Reinholds Ilmārs010855FloTe 6162-1161
59Samoilovs Valērijs301238GTK Namejs 683-479
60Obodovs Aigars280768Latvijas US 657-255
61Ļubinovičs Jānis060344Bez kluba 554-1044

Riņķi

par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32".
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
par iekļūšanu "32"
1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta
47.vieta
49.vieta
51.vieta
53.vieta
55.vieta
57.vieta
59.vieta
papildus spēle
papildus spēle
papildus spēle