2020. gada 2. aprīlis
Imgarde, Irmgarde
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 8. kārta 15.12.2019 0.50 33 120
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 8. kārta 15.12.2019 0.50 120

Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 8. kārta 2019-12-15 14:58:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Spāģis Eduards201200RTU 81782 41786 20
2Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 71486 101496 15
3Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 71575-11574 10
4Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 713371337 8
5Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 71321 31324 6
6Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 71049 41053 5
7Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0815815 4
8Gribusts Renārs110277GTK Namejs 7946 2948 3
9Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 4925 6931
10Vēja Ieva051070Saldus novada pašvaldība 011201120
11Šikovs Sergejs110261Avotiņi 7830 8838
12Vovks Maksims071087Latvijas US 7973-4969
13Neimanis Uldis201278SC Mēmele 7858 4862
14Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 7706 1707
15Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 7442 6448
16Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 8478-10468
17Lokmanis Guntis220858GTK "Jelgava" 7320 18338
18Indrikova Laura070980GTK Namejs 0304304
19Rožukalns Juris210775Skrundas novada pašvaldība 7248 19267
20Jankovskis Dainis280854Latvijas US 10266 11277
21Gerasimenko Valērijs 280565SSB Jūrmala 8397-3394
22Vovks Jurijs250256Latvijas US 7209-2207
23Auziņš Matīss (Skrunda)141196Skrundas novada pašvaldība 7123 15138
24Sūna Uldis050259FloTe 7358-19339
25Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 9144 32176
26Borisovs Jurijs221064SSB Jūrmala 7112-3109
27Zjatkovs Aleksandrs140656GTK "Jelgava" 8308-5303
28Ančevskis Irvins 310871Bez kluba 740 343
29Reinis Juris180778 70 1010
30Bučkovskis Aigars031202Bez kluba 80 66
31Silarājs Gustavs290107Bez kluba 70 66
32Borherts Tomass260203Bez kluba 95-41
33Morozovs Pāvels101255GTK "Jelgava" 700

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Par 1.-16. vietu
Par 3. vietu
Par 5. vietu
Par 7. vietu
Par 9. vietu
Par 11. vietu
Par 13. vietu
Par 15. vietu
1. apakšgrupa par 17.-24. vieta
2. apakšgrupa par 17.-24. vieta
Par 17. vietu
Par 19. vietu
Par 21. vietu
Par 23. vietu
1. apakšgrupa par 25.-33. vietu
2. apakšgrupa par 25.-33. vietu
Par 25. vietu
Par 27. vietu
Par 29. vietu
Par 31. vietu