2019. gada 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 1. kārta 22.09.2019 0.50 42 173
Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 1. kārta 22.09.2019 0.50 173

Jelgavas pilsētas kauss Galda tenisā 2019, 1. kārta 2019-09-22 14:45:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 81362 261388 20
2Spāģis Eduards201200Liepājas KSS 91694-51689 15
3Siliņš Juris270755Basketbola Akadēmija "Rīga" 81401 81409 10
4Dobriško Uldis251255GTK "Jelgava" 91106 101116 8
5Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 81575-51570 6
6Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 81304-11303 5
7Neimanis Uldis201278SC Mēmele 8815 27842 4
8Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 81172-101162 3
9Tabors Kaspars201182Avotiņi 81066 111077
10Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 8827 3830
11Šikovs Sergejs110261Avotiņi 9783 35818
12Lesničenoks Jānis140588Salaspils GTK 81172-191153
13Tuls Rolands290767GTK Namejs 91142-61136
14Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 8968-7961
15Vēja Ieva051070Saldus novada pašvaldība 81137-91128
16Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 8864 1865
17Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 8428 15443
18Karelis Nauris110370GTK "Jelgava" 9578 14592
19Zelčs Gustavs030802Laimīte 8575 6581
20Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 8451 18469
21Vilkovskis Sergejs051180GTK Namejs 8620 5625
22Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 9484-2482
23Sāvičs Ints110263Avotiņi 8394 10404
24Indrikova Laura070980GTK Namejs 8304-2302
25Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 8482 16498
26Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 8568-2566
27Bukains Sergejs280665GTK Namejs 8677-5672
28Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 8396-4392
29Sūna Uldis050259FloTe 9362-4358
30Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 6414 7421
31Smišļajevs Oļegs130257GTK "Jelgava" 8534-16518
32Ančevskis Irvins 310871Bez kluba 830 333
33Lokmanis Guntis220858GTK "Jelgava" 8283 4287
34Lubņins Dmitrijs240670Bez kluba 937 2360
35Kučinska Elīza180909Bauskas BJSS 0148148
36Zjatkovs Aleksandrs140656GTK "Jelgava" 9283-5278
37Jokubausks Romans090286Skrundas novada pašvaldība 934 1145
38Borisovs Jurijs221064SSB Jūrmala 8162-5157
39Veļiks Agris080995Bez kluba 1022 1335
40Jefremovs Artūrs290292Bez kluba 838-830
41Reinis Juris 900
42Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 5816 2818

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Fināls 1.-16. vieta
Par 3. vietu
Par 5. vietu
Par 7. vietu
Par 9. vietu
Par 11. vietu
Par 13. vietu
Par 15. vietu
Par 17.-32. vietu
Par 19. vietu
Par 21. vietu
Par 23. vietu
Par 25. vietu
Par 27. vietu
Par 29. vietu
Par 31. vietu
Spēles par 33.- 41. vietu 1. apakšgrupa
Spēles par 33.- 41. vietu 2. apakšgrupa
Par 33. vietu
Par 35. vietu
Par 37. vietu
Par 39. vietu