2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 201+ 06.05.2019 0.50 44 115
Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 201+ 06.05.2019 0.50 115

Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītas sacensības pieaugušajiem 201+ 2019-05-06 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Balbieris Aivars210650SSB Jūrmala 5624 11635 20
2Balbieris Andris121244SSB Jūrmala 5437 27464 15
3Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 5492 14506 10
4Jegorovs Aleksandrs060151Bez kluba 6453 15468 8
5Druviņa Terēza Tabea150801Bauskas BJSS 0560560 6
6Kleinšmits Ģirts181164Latvijas US 5615 1616 5
7Pavlovs Pāvels111046GTK "Jelgava" 5501 6507 4
8Kauliņš Ilmārs131274GTK Aloja 5538-4534 3
9Bērziņš Ervīns091274Bez kluba 5434 23457
10Zelčs Gustavs030802Laimīte 5576 2578
11Mičulis Juris241275Bez kluba 5421 10431
12Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 5424 1425
13Buholcs Alvis010372Tukuma GTK 5563563
14Čaplijevs Vitālijs271071Oliisa 6468 4472
15Volkovs Aivars250865EXPLO 5553-12541
16Sprudzāns Dainis010366Laimīte 5442-8434
17Poļakovs Sergejs301061Laimīte 5547 8555
18Šulcs Andris110577GTK Talsi 6351 17368
19Goldmanis Aivars300370GTK Namejs 5483 3486
20Pjatņičenko Mihails200149Bez kluba 5480-13467
21Lipše Ivars310766GTK Namejs 5444 2446
22Čuplinskis Arkādijs160554GTK Namejs 6249 14263
23Žugs Edvīns040666GTK Aloja 6233 2235
24Auziņš Matīss141196Skrundas novada pašvaldība 654 1468
25Kučinska Daniela110405Bauskas BJSS 0370370
26Gorbunovs Aleksandrs220760Latvijas US 6442 1443
27Vēveris Agris080765Tukuma GTK 6432-4428
28Peškovs Igors070504Rīgas 3. BJSS 6187 3190
29Filipjonoks Leonīds210971Bez kluba 6375 1376
30Čeksters Alfrēds311252Latvijas US 6250 2252
31Lucenko Viktors060776GTK Namejs 6264-4260
32Koņkovs Vladimirs090552GTK Namejs 6275-8267
33Pavlovs Vjačeslavs211164GTK Namejs 4387 5392
34Perijs Aivars140261GTK Namejs 5327 5332
35Austriņš Andris070766GTK Namejs 583 1497
36Jankovskis Dainis280854Latvijas US 4289-10279
37Surikovs Pāvels180350GTK Namejs 5368 1369
38Jumejs Juris290458GTK Namejs 4166-1165
39Klāviņš Jānis221157Bez kluba 5252-5247
40Aļeiņikovs Vladimirs080269Bez kluba 4298-12286
41Aleksandrovs Aleksandrs170949Oliisa 5130130
42Grīvane Zane200102EXPLO 02121
43Dubovickis Vjačeslavs210370GTK Namejs 5259-9250
44Milts Jānis160960Skrundas novada pašvaldība 544 246

Riņķi

1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
papildus spēle
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.-44.vieta