2020. gada 19. septembris
Muntis, Verners
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Salaspils GTK Kauss 2019/2020 sacensībām galda tenisā, 2. posms 14.12.2019 0.50 62 242
Salaspils GTK Kauss 2019/2020 sacensībām galda tenisā, 2. posms 14.12.2019 0.50 242

Salaspils GTK Kauss 2019/2020 sacensībām galda tenisā, 2. posms 2019-12-14 13:26:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Artūrs 090188Salaspils GTK 72297 42301 20
2Reinholds Dainis220290Salaspils GTK 72048 22050 15
3Kasparāns Reinis290790Salaspils GTK 81782 141796 10
4Eihmans Gints141090Salaspils GTK 81853 11854 8
5Kogans Daniels060803Bez kluba 81916-11915 6
6Ķuda Māris120783GTK Namejs 81837-31834 5
7Lutinskis Emīls260395Salaspils GTK 81714 21716 4
8Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 81403 101413 3
9Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 81578-31575
10Larkov Aleksei010982GTK Namejs 81413 51418
11Jovļevs Maksims190688Salaspils GTK 81388 41392
12Vovks Maksims071087Latvijas US 8955 18973
13Mera Rolands170694Salaspils GTK 81395 11396
14Mirzojans Roberts210668Latvijas US 8930 9939
15Berežkovs Vadims230970Salaspils GTK 8985 7992
16Ķuda Inta061083Salaspils GTK 013341334
17Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 81251 11252
18Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 81346-91337
19Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 8785 20805
20Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 81056-71049
21Staševskis Maksims120705Salaspils GTK 7607 18625
22Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 8877 1878
23Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 8949-2947
24Kārkliņš Jānis101255FloTe 8593-4589
25Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 8728 10738
26Grīnbergs Aivars170176GTK Aizkraukle 8626 2628
27Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 8641 2643
28Osipausks Rimants290879Bez kluba 8182 37219
29Pikšteins Edgars150370GTK Aizkraukle 8732-11721
30Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 8475 3478
31Jēcis Rihards060250Bez kluba 7496-5491
32Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala 0815815
33Plepys Petras030355Lietuva 0
34Kosopalovs Pāvels220886Salaspils GTK 81041-121029
35Judickas Almantas230570Lietuva 0
36Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 8477 1478
37Perijs Aivars140261GTK Namejs 8402 2404
38Biliūnas Algis1955Bez kluba 0
39Balodis Guntis041083GTK Namejs 8250 18268
40Korovaikovs Olegs240471Salaspils GTK 8399 1400
41Revjakovs Aleksandrs120472Salaspils GTK 8423 9432
42Surikovs Pāvels180350GTK Namejs 8374-2372
43Tupiņš Igors280681Bez kluba 8283 5288
44Ņesterovičs Nikolajs261161Salaspils GTK 8256-8248
45Cimdiņš Dzintars 060167Bez kluba 8202 17219
46Rogoļevs Nikolajs050271Bez kluba 6415-12403
47Grigorjeva Anastasija070503Salaspils GTK 08484
48Mednis Ainārs270469Bez kluba 894 11105
49Grigorjevs Dmitrijs040679Salaspils GTK 8303 12315
50Trumpels Ruslans300367Salaspils GTK 8129 1130
51Reinholds Ilmārs010855FloTe 7161-3158
52Grīnvalds Haralds 100602Bez kluba 811 112
53Gargurnis Andris 271074GTK Gulbene 8202 7209
54Rostoks Aivis171180GTK Namejs 7111-7104
55Adītājs Juris270355Salaspils GTK 836-333
56Gargurnis Andris(jun)260702Bez kluba 817-98
57Solovjova Tatjana050378Latvijas US 03737
58Ķelpe Oskars140493Bez kluba 900
59Silavs Reno250891Salaspils GTK 90 55
60Aleksejevs Jevgenijs090769Salaspils GTK 730-228
61Smirnova Dana280283Bez kluba 000
62Grigorjeva Nadežda100258Bez kluba 04848

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
13. apakšgrupa
14. apakšgrupa
15. apakšgrupa
16. apakšgrupa
1.vieta
3.vieta
5.vieta
7.vieta
9.vieta
11.vieta
13.vieta
15.vieta
17.vieta
19.vieta
21.vieta
23.vieta
25.vieta
27.vieta
29.vieta
31.vieta
33.vieta
35.vieta
37.vieta
39.vieta
41.vieta
43.vieta
45.vieta
47.vieta
49.vieta
51.vieta
53.vieta
55.vieta
57.vieta
59.vieta
61.vieta
Papildspēle