2019. gada 16. septembris
Asja, Asnate, Dāgs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR 2019.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes vīrieši 09.02.2019 1.00 72 194
LR 2019.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes vīrieši 09.02.2019 1.00 194

LR 2019.gada individuālais čempionāts, priekšsacīkstes vīrieši 2019-02-09 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
0Meisters Ingus250982Bez kluba 5278 29307
0Strāķis Ginters Fricis091299Laimīte 5392-5387
0Valts Marts Tomass 130305GTK Namejs 5694 16710
0Sudrabiņš Pēteris Ēriks180503GTK Namejs 5873 11884
1Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 51286 141300
1Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 5880-31849
1Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 81191 211212
1Vovks Maksims071087Latvijas US 5947-13934
1Jučmanis Andris090173GTK Namejs 5435-4431
1Jansons Elvijs300386GTK Hercogs 5212212
1Dulbergs Aivars030478Bez kluba 5866 17883
1Jovļevs Maksims190688Salaspils GTK 51433 61439
1Dulbergs Guntis050887Bez kluba 5585 28613
1Ozols Guntis230573GTK Namejs 5982-39943
1Šutka Aleksandrs101292Bauskas BJSS 51439 81447
1Pikšteins Edgars150370GTK Aizkraukle 5584584
1Liepiņš Andis090566GTK Namejs 5838-41797
1Šteinerts Raimonds020671Tukuma GTK 81055 11056
1Lesničenoks Jānis140588Salaspils GTK 61195-241171
1Krastiņš Raivis120583SC Mēmele 61237-101227
1Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs 5786 4790
1Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 5660 21681
1Ambergs Aksels191266Latvijas US 5838 5843
1Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 6836 30866
1Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 51093-51088
1Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 61226-61220
1Grauze Ivo060668FloTe 5298 31329
1Kapellers Uldis301275OVIO 51537 41541
1Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 81001 51006
1Novikovs Andis281285GTK Aizkraukle 5752-14738
1Rubenis Aigars271267GTK Aloja 51102-261076
1Rublāns Māris231276GTK Namejs 5788-14774
1Siliņš Juris270755Basketbola Akadēmija "Rīga" 51460 81468
1Svīķis Ervins031260GTK Aloja 51140 381178
1Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 71498-101488
1Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 5930-10920
1Ģiedris Normunds271278SC Mēmele 5869-2867
1Lobakovs Aleksejs220588GTK Namejs 51223-151208
1Golubovs Artis080761GTK Aloja 5649 19668
1Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 5699 37736
1Lisovs Maksims260402GTK Namejs 5755-11744
1Kogans Daniels060803Bez kluba 51428 91437
1Iļjins Staņislavs110700Rēzeknes BJSS 5488-12476
1Avdjukevičs Dāvis160702Kuldīgas SS 5121 32153
1Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 81137 41141
1Jankovskis Jānis280491Tukuma GTK 81237 101247
1Smirnovs Valērijs030569GTK Namejs 0606606
1Spalis Artūrs080606GTK Namejs 5827827
1Streļčuks Romāns170805Preiļu BJSS 5885 9894
1Gribusts Renārs110277GTK Namejs 5843-3840
1Bērziņš Mārtiņš090889Laimīte 5488 5493
1Kozarezovs Romāns080389GTK Namejs 5798 16814
1Kravčuns Kaspars220569Latvijas US 91196 201216
1Pavlovs Dāvis100602Rēzeknes BJSS 5270 59329
1Mera Rolands170694Latvijas US 51364 91373
1Mineikis Ramuns140573OVIO 51391 71398
1Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 51006-15991
1Jahontovs Kirils250391GTK Baltais 51391 81399
1Temjaševs Leonīds061266GTK Hercogs 81205 201225
1Jeršovs Vasilijs220167OVIO 5411-4407
1Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 5752-30722
1Boiko Jurijs200370GTK Namejs 5811-14797
1Bergmanis Rūdolfs010399Salaspils GTK 51551 41555
1Neimanis Uldis201278SC Mēmele 5748 38786
1Kuršinskis Mārtiņš010699Kuldīgas SS 5951-36915
1Ozols Markuss 100100Liepājas KSS 51164-141150
1Pavārs Guntars 020175Laimīte 5505 19524
1Gedroics Vjačeslavs110394V.G.ALEF 51140-51135
1Vasiļjevs Deniss170303Rēzeknes BJSS 51283 131296
1Sīlis Markuss190502Kuldīgas SS 5795 3798
1Barons Rūdolfs181298Liepājas KSS 5481 21502
1Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 5372-4368

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1.-4.vieta (1.-6. vieta pārspēles tiek finālā, 7-8 rezervisti)
5.-6. vieta (1.-6. vieta pārspēles tiek finālā, 7-8 rezervisti)
7.-8.vieta (1.-6. vieta pārspēles tiek finālā, 7-8 rezervisti)