2019. gada 17. augusts
Oļegs, Vineta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR Proklamēšanas dienai veltītas reitinga sacensības, 281+ 18.11.2018 0.50 35 127
LR Proklamēšanas dienai veltītas reitinga sacensības, 281+ 18.11.2018 0.50 127

LR Proklamēšanas dienai veltītas reitinga sacensības, 281+ 2018-11-18 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Meister Ingus250982Bez kluba 7169 50219 20
2Gainis Ģirts180906Rīgas 3. BJSS 7331 15346 15
3Hvics Oļegs311071Bez kluba 7339 18357 10
4Mičulis Juris241275Bez kluba 8242 16258 8
5Sāvičs Ints110263Avotiņi 8357 4361 6
6Gorjačko Jevģēnijs200156Bez kluba 8204 11215 5
7Opmanis Rūdolfs 020986Latvijas US 7163 23186 4
8Pavlovs Vjačeslavs211164GTK Namejs 7376-13363 3
9Sprudzāns Dainis010366Laimīte 7372 9381
10Aļeiņikovs Vladimirs080269Bez kluba 8286 17303
11Lucenko Viktors060776GTK Namejs 8245 13258
12Jankovskis Dainis280854Latvijas US 7307-3304
13Vulfs Artūrs070168Salaspils GTK 8362-2360
14Filipjonoks Leonīds210971Bez kluba 7258-16242
15Rubīns Emīls240502Rīgas 3. BJSS 7358-13345
16Romanovskis Vladislavs181271GTK Namejs 784 1296
17Klāviņš Jānis221157Bez kluba 8182 29211
18Surikovs Pāvels180350GTK Namejs 7312 4316
19Koņkovs Vladimirs090552GTK Namejs 8213 9222
20Hantemirovs Jurijs080450Bez kluba 7286-10276
21Kriņins Ruslans180172Bez kluba 7153 14167
22Uzulāns Jānis140670Bez kluba 854 660
23Ābelis Jānis100674Bez kluba 7176 1177
24Karļins Abo 030854LV-22 7144-1143
25Buša Agafija100348GTK Namejs 0216216
26Hoperskis Aleksandrs121270GTK Namejs 7209 2211
27Bulgakovs Oļegs130689Bez kluba 8144 2146
28Samoilovs Valērijs301238GTK Namejs 7100-397
29Vovks Jurijs250256Latvijas US 8218 3221
30Šēpers Mārtiņš180484Bez kluba 7198-22176
31Bicāns Ojārs060585GTK Namejs 7268-20248
32Aleksandrovs Aleksandrs170949Oliisa 8143-14129
33Krasnoslobodcevs Jurijs041056GTK Namejs 6170170
34Izmailova Irina 120681Latvijas US 05757
35Vīksna Rauls100803Bez kluba 69-81

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta.
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.-vieta
33.-35.vieta