2019. gada 24. oktobris
Modrīte, Mudrīte, Renāte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts, 2016./2017.gadu sezona, I sabraukums augstākā līga sievietes 29.10.2016 2.00 28 0
LR komandu čempionāts, 2016./2017.gadu sezona, I sabraukums augstākā līga sievietes 29.10.2016 2.00 0

LR komandu čempionāts, 2016./2017.gadu sezona, I sabraukums augstākā līga sievietes 2016-10-29 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Afanasjeva Diāna050601Preiļu BJSS Junioru izlase6730-5725
2Baltute Ilva120797Liepājas RSS Baltā Līnija6489 5494
3Beresņeva Jeļena050800Laimīte LAIMĪTE3200 10210
4Birzniece Inga021198Kuldīgas SS GTK Namejs S151034 51039
5Buša Agafija100348GTK Namejs GTK Namejs-S22246246
6Dudkina Lučija010101Liepājas KSS Baltā Līnija3179-6173
7Homiča Aldona100970Jēkabpils SC Jēkabpils SC41345-251320
8Indrikova Laura070980GTK "Jelgava" GTK Namejs-S243434
9Ivanova Liza220573GTK Namejs GTK Namejs-S2300
10Jonkus Daina100771OVIO Baltā Līnija26363
11Jozepsone Ina051169Jēkabpils SC Jēkabpils SC51577 21579
12Kibelko Sanija290602Liepājas KSS Kadetu izlase5271-16255
13Ķuda Inta061083GTK Namejs GTK Namejs S161189-61183
14Lepse Ieva151093Kuldīgas SS SSB Jūrmala51131 81139
15Makina Irina170695Krievija GTK Namejs S10
16Bērziņa Laila250687Laimīte LAIMĪTE3280 7287
17Mihailova Valērija160401Preiļu BJSS Junioru izlase0358358
18Musajeva Sabina260603Rīgas 3. BJSS Kadetu izlase8688 148836
19Pavāre Laura250687Laimīte LAIMĪTE5780-22758
20Piskunova Darina050702Preiļu BJSS Kadetu izlase7212 47259
21Prohorova Viktorija190500Laimīte LAIMĪTE5138138
22Pučkovska Aurika 280801GTK Namejs Junioru izlase5294 80374
23Ročāne Daina090763FloTe Jēkabpils SC51179 81187
24Štamere Dace080654OVIO Baltā Līnija8488 8496
25Steļmačenoka Jana 120699GTK Namejs GTK Namejs-S26125-10115
26Vēja Ieva051070SSB Jūrmala SSB Jūrmala41255 81263
27Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala SSB Jūrmala71050 181068
28Zeltiņa Liāna211299Rēzeknes nov. BJSS Junioru izlase5360 16376

Riņķi

1.-8. vieta