2019. gada 25. augusts
Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
G.Kartuzova 70 gadu jubilejai veltīts turnīrs veterāniem, 40-59 gadu grupā 12.11.2016 0.50 51 163
G.Kartuzova 70 gadu jubilejai veltīts turnīrs veterāniem, 40-59 gadu grupā 12.11.2016 0.50 163

G.Kartuzova 70 gadu jubilejai veltīts turnīrs veterāniem, 40-59 gadu grupā 2016-11-12 12:02:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Dzirkalis Uldis250176Jēkabpils SC 61454 61460 20
2Plikgalvis Uģis211260Preiļu BJSS 612791279 15
3Svīķis Ervins031260GTK Aloja 61202 51207 10
4Siliņš Juris270755Basketbola Akadēmija "Rīga" 81223 131236 8
5Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 71122 111133 6
6Šuvalovs Ivars280168GTK Hercogs 61304-91295 5
7Ozols Guntis230573GTK Namejs 7790 23813 4
8Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 71008 121020 3
9Tuls Rolands290767GTK Namejs 71144 11145
10Šteinerts Raimonds020671Tukuma GTK 61009 81017
11Krivods Guntis070765Avotiņi 61147-121135
12Mirzojans Roberts210668Latvijas US 7918 4922
13Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 6783 23806
14Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 6971-9962
15Avdjukevičs Jānis050976GTK Hercogs 7822 2824
16Saļņikovs Jevgēņijs261268GTK Namejs 7672 14686
17Ļitovkins Sergejs130157Bez kluba 8795 6801
18Žūriņš Andris080965SSB Jūrmala 6736-6730
19Bērzons Erlands101073Latvijas US 7431 17448
20Torčinskis Staņislavs271157GTK Namejs 7726 7733
21Jansons Uģis120468Skrundas novada pašvaldība 6626 10636
22Badejevs Valērijs010169GTK Namejs 6703-3700
23Birjukovskis Valērijs270964Latvijas US 7646-4642
24Pučkovskis Aleksandrs260557GTK Namejs 6466 7473
25Sausnītis Kārlis200258GTK Namejs 6717717
26Bušs Andris161174Bez kluba 6360 15375
27Kuzņecovs Nikolajs210561GTK Namejs 7531 10541
28Gerasimenko Valērijs 280565SSB Jūrmala 7256 11267
29Jaunbrūns Verners270569Latvijas US 6557 1558
30Volkovs Aivars250865EXPLO 6448-6442
31Kosticins Andrejs100975Laimīte 8472 19491
32Linde Ainārs150966Salaspils GTK 6221 7228
33Bukains Sergejs280665GTK Namejs 6690-10680
34Pencis Arvis201069SSB Jūrmala 6623-18605
35Smirnovs Vadims290872Bez kluba 6120 15135
36Jansons Aldis151269Bez kluba 7147 4151
37Kleinšmits Ģirts181164Latvijas US 7626-5621
38Sviķis Guntars022976GTK Ugāle 6337-5332
39Polītis Aldis151264OVIO 779 1897
40Ovčiņņikovs Pjotrs080973Bez kluba 712 416
41Poļakovs Sergejs301061Laimīte 6432-9423
42Goldmanis Aivars300370GTK Namejs 7351 7358
43Reitups Roberts181161Laimīte 72 810
44Obodovs Aigars280768Latvijas US 722-121
45Aleksandrovs Aleksandrs170949Oliisa 6156 6162
46Borisovs Jurijs221064SSB Jūrmala 740-832
47Vulfs Artūrs070168Bez kluba 7112-5107
48Elings Eliass Eduards290375Bez kluba 600
49Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 41106-11105
49Lielmanis Rūdolfs150973GTK Namejs 4224-13211
49Jegorovs Aleksandrs060151Bez kluba 3489-9480

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
9. apakšgrupa
10. apakšgrupa
11. apakšgrupa
12. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta
39.-40.vieta
41.-42.vieta
43.-44.vieta
45.-46.vieta
47.-48.vieta