2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 2.kārta 17.10.2015 0.50 31 180
Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 2.kārta 17.10.2015 0.50 180

Preiļu novada atklātais individuālais čempionāts, 2.kārta 2015-10-17 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Maskaļonoks Aleksandrs071195GTK Namejs 111372 181390 20
2Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 121225 201245 15
3Freibergs Māris070286GTK Baltais 121399-41395 10
4Jovļevs Maksims190688Latvijas US 121235-31232 8
5Bergs Anrijs081064Salaspils GTK 121112 81120 6
6Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 12971 13984 5
7Gedroics Vjačeslavs110394GTK Daniela 12900 9909 4
8Lesničenoks Jānis140588GTK Namejs 12924-11913 3
9Rukmanis Uldis101079GTK Daniela 11676 34710
10Bergmanis Rūdolfs010399Rīgas 3. BJSS 12942 2944
11Šmagra Jurijs201266GTK Daniela 12986-4982
12Kokins Aivars291064Jēkabpils SC 12681 13694
13Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 12947-9938
14Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS 12640 22662
15Šurpickis Staņislavs090158Preiļu BJSS 12677677
16Boiko Jurijs200370GTK Namejs 12803-23780
17Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports 10640 9649
18Bikuļčs Anatolijs090760Bez kluba 12529 9538
19Dzalbs Vilis261062Bez kluba 12373 6379
20Golubovs Modris160793GTK Aloja 12509-8501
21Kritenko Sergejs010360Bez kluba 12392 2394
22Zeltiņš Juris120276Rebirs sports 12182 15197
23Stepanovs Oļegs260962Līvānu dome 12358 1359
24Dvorņikovs Ivans220837Bez kluba 1192 193
25Gurtajute Vera140665Jēkabpils SC 12661 2663
26Zeltiņa Liāna211299Rebirs sports 11332-1331
27Vasiļjevs Artjoms231003Preiļu BJSS 111 1112
28Kozačuks Dimitrijs130275 1212-111
29Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 982-577
30Tiltins Modris141164Bez kluba 112-20
31Limanis Kristaps060690Preiļu BJSS 1153-251

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas II apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas III apakšgrupa
Pusfināls 1.-16. vietas IV apakšgrupa
Pusfināls 1.-8. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 1.-8. vietas II apakšgrupa
Pusfināls 9.-16. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 9.-16. vietas II apakšgrupa
1.-4. vietas
5.-8. vietas
9.-12. vietas
13.-16. vietas
Pusfināls 17.-31. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 17.-31. vietas II apakšgrupa
Pusfināls 17.-31. vietas III apakšgrupa
Pusfināls 17.-31. vietas IV apakšgrupa
Pusfināls 17.-24. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 17.-24. vietas II apakšgrupa
Pusfināls 25.-31. vietas I apakšgrupa
Pusfināls 25.-31. vietas II apakšgrupa
17.-20. vietas
21.-24. vietas
25.-28. vietas
29.-31. vietas