2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latgales atklātais individuālais čempionāts 2.posms 18.04.2015 0.50 32 208
Latgales atklātais individuālais čempionāts 1.posms 14.03.2015 0.50 239
Latgales atklātais individuālais čempionāts 2.posms 18.04.2015 0.50 208
Latgales atklātais individuālais čempionāts 3.posms 30.05.2015 0.50 269

Latgales atklātais individuālais čempionāts 2.posms 2015-04-18 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 141482 71489 20
2Jovļevs Maksims190688Latvijas US 141239 111250 15
3Vasiļjevs Aleksejs030977Rebirs sports 14772 33805 10
4Šmagra Jurijs201266GTK Daniela 14954 7961 8
5Ambergs Aksels191266Preiļu BJSS 14809 20829 6
6Šēnhofs Guntis090551GTK Hercogs 141079-111068 5
7Stefanovičs Eduards281180GTK Daniela 14799 24823 4
8Boiko Jurijs200370GTK Namejs 14716-1715 3
9Bikuļčs Jānis270688Bez kluba 14890 10900
10Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 141004-18986
11Gedroics Vjačeslavs110394GTK Daniela 14788 13801
12Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 14935-9926
13Rukmanis Uldis101079GTK Daniela 14567 6573
14Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports 14653-5648
15Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 011531153
16Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS 14653 10663
17Šurpickis Staņislavs090158Preiļu BJSS 14641 15656
18Ročāne Daina090763FloTe 010971097
19Losāns Bruno090959Rebirs sports 14902-26876
20Nazarovs Sergejs301280Rebirs sports 14675 7682
21Čerņavskis Igors060968GTK Daniela 14519 19538
22Bikuļčs Anatolijs090760Bez kluba 14513 6519
23Zeltiņš Juris120276Rebirs sports 14124 20144
24Kritenko Sergejs010360Bez kluba 14369 4373
25Kārkliņš Jānis101255FloTe 10413 11424
26Limanis Kristaps060690Preiļu BJSS 103 2932
27Dvorņikovs Ivans220837Bez kluba 10105 19124
28Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 10402-10392
29Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 1063-657
30Šustovs Kaspars070104Preiļu BJSS 1048-543
31Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 1016-97
32Vasiļjevs Artjoms231003Preiļu BJSS 1021-1011

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.pusfināls
2.pusfināls
3. pusfināls
4. pusfināls
1.pusfināls 1.-8. vieta
2.pusfināls 1.-8. vieta
2.pusfināls 9.-16. vieta
1.pusfināls 17.-24. vieta
1.pusfināls 9.-16. vieta
2.pusfināls 9.-16. vieta
1.-4. vieta
5.-8. vieta
9.-12. vieta
13.-16. vieta
17.-20. vieta
21.-24. vieta
25.-32. vieta