2019. gada 18. septembris
Alita, Elita, Liesma
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 195 - 301 18.11.2015 0.50 29 100
Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 195 - 301 18.11.2015 0.50 100

Rīgas 3.BJSS - LR proklamēšanas dienai veltītas atklātās reitinga sacensības 195 - 301 2015-11-18 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jansons Uģis120468GTK Hercogs 7438 22460 20
2Paeglis Nauris220787Bez kluba 6400 12412 15
3Pavlovs Vjačeslavs211164LABA 8389 15404 10
4Grauze Ivo060668FloTe 8310 11321 8
5Musajeva Sabina260603Rīgas 3. BJSS 0463463 6
6Nicmanis Ainārs231073Bez kluba 7327 5332 5
7Skuja Mintauts080161Bez kluba 8255 26281 4
8Bērzons Erlands101073Latvijas US 8345 2347 3
9Hantemirovs Jurijs080450Bez kluba 7281 12293
10Kravals Juris010954Bez kluba 7381 5386
11Prilužnijs Valdis030559LABA 6290290
12Buša Agafija100348GTK Namejs 0225225
13Volkovs Aivars250865EXPLO 7315 14329
14Gorbunovs Aleksandrs220760Latvijas US 7237 7244
15Malvess Māris151054LABA 7231 12243
16Terentjevs Jevgēnijs280277GTK Namejs 8131 15146
17Vovks Jurijs250256Latvijas US 7210 11221
18Andronovs Anatolijs230757Bez kluba 7243-7236
19Smirnovs Valērijs030569GTK Namejs 7153-5148
20Čeksters Alfrēds311252Latvijas US 8120 5125
21Dziemids Artis160673Bez kluba 735 1348
22Vidušs Mārtiņš121147GTK Namejs 7208-13195
23Reinholds Ilmārs010855FloTe 7159-10149
24Rotačs Vladimirs171049Latvijas US 7305 3308
25Vasiļjevs Vjačeslavs110276GTK Namejs 6227-1226
26Bogdanovs Artūrs!?!?120870LABA 6165-8157
27Surikovs Pāvels180350Bez kluba 6211-9202
28Sprudzāns Dainis010366Bez kluba 6254-24230
29Kogans Igors080891Latvijas US 4460-18442

Riņķi

1,apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6..vieta
7.-8..vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14..vieta
15.-16..vieta
17.-18..vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta