2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 3. kārta 199. – 330.v. 18.10.2014 0.50 29 86
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 3. kārta 331+ 18.10.2014 0.50 90
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 3. kārta 199. – 330.v. 18.10.2014 0.50 86
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 3. kārta Nr. 93. – 198.v 18.10.2014 0.50 77
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 3. kārta Nr. 33. – 92.v 18.10.2014 0.50 44

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, 3. kārta 199. – 330.v. 2014-10-18 12:15:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Jaunbrūns Verners270569Latvijas US 5403 6409 20
2Medvedjevs Sergejs210580Bez kluba 6357 13370 15
3Paeglis Nauris220787Bez kluba 6337 11348 10
4Badejevs Valērijs010169Bez kluba 5268 4272 8
5Bušs Andris161174Bez kluba 6157 30187 6
6Prilužnijs Valdis030559Bez kluba 5175 18193 5
7Sprudzāns Dainis010366Bez kluba 6234 18252 4
8Jankovskis Dainis280854Latvijas US 6290 6296 3
9Grozovs Viktors100562Latvijas US 6243 16259
10Vilsons Ilgonis090457Bez kluba 4218 7225
11Pavlovs Pāvels111046Bez kluba 6285 9294
12Hantemirovs Jurijs080450Bez kluba 6204-2202
13Matisons Jānis021165GTK Daniela 6434-7427
14Adomaite RenāteRVR sporta klubs 000
15Kravals Juris010954Bez kluba 6290-3287
16Ribakovs Mārtiņš030488Bez kluba 2422-6416
17Malvess Māris151054LABA 6110 25135
18Bērzons Erlands101073Latvijas US 6270-6264
19Surikovs Pāvels180350Bez kluba 5269-4265
20Tomkovičs Vladimirs071073GTK Namejs 5195-5190
21Jumejs Juris290458Bez kluba 7114 2116
22Lucenko Viktors060776Bez kluba 6127127
23Uzuls Ilgvars180775Bez kluba 5216-16200
24Gorbunovs Aleksandrs220760Bez kluba 6228-6222
25Volkovs Aivars250865Bez kluba 7110 11121
26Ruselis Jānis100979GTK Namejs 734 842
27Neimanis Voldemārs081164Latvijas US 7174-12162
28Barons Rūdolfs181298Liepājas KSS 761-1051
29Obodovs Aigars280768Latvijas US 700

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta.
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-29.vieta
papildus spēle