2019. gada 20. septembris
Ginters, Guntra, Marianna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
VII Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 2. kārta 27.12.2014 0.50 70 285
VII Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 2. kārta 27.12.2014 0.50 285

VII Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 2. kārta 2014-12-27 10:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzovs Oļegs090587Latvijas US 81804 41808 20
2Reinholds Artūrs 090188Latvijas US 81759 11760 15
3Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 81447 31450 10
4Franckaitis Romualdas jun.080398Bez kluba 0
5Balonuškovs Mihails 150297GTK Namejs 91327 11328 6
6Luigema AnttijādzēšBez kluba 0
7King UrmasEstoniaBez kluba 0
8Čemirtāns Andrejs171099GTK Namejs 91066-41062 3
9Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 81183 41187
10Maskaļonoks Aleksandrs071195Latvijas US 71094-51089
11Sarycheva Valeria250599Bez kluba 0
12Rimkevičiūtė Justina280797Lietuva 0
13Jovļevs Maksims190688Latvijas US 81225 151240
14Svīķis Jānis020192GTK Aloja 81470-71463
15Svīķis Ervins031260GTK Aloja 9957 6963
16Bergmanis Rūdolfs010399Rīgas 3. BJSS 9618 19637
17Lezdiņš Guntis070756GTK Aloja 9842 12854
18Mirzojans Roberts210668Bez kluba 9850 1851
19Ročāne Daina090763FloTe 71057 21059
20Motorins Aleksandrs240570GTK Namejs 81050 11051
21Vilkaste Reinis121196FloTe 8723 16739
22Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 7952-14938
23Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS 8665 8673
24Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 8863-11852
25Sumre Peeter151049Bez kluba 0
26Golubovs Modris160793GTK Aloja 9361 37398
27Chakimovas Viačeslavas260447Bez kluba 0
28Golubovs Artis080761GTK Aloja 9443 14457
29Zenovjevs Igors030793Preiļu BJSS 9580 16596
30Boiko Jurijs200370GTK Namejs 8639-7632
31Kleinšmits Ģirts181164Latvijas US 8552-3549
32Sausnītis Kārlis200258GTK Namejs 8642-7635
33Vovks Maksims071087Latvijas US 8528 2530
34Čiekurs Gundars230184Bez kluba 7306 6312
35Jaunbrūns Verners270569Latvijas US 8404404
36Matusēvičs Vilnis 061173GTK Namejs 7418-10408
37Kuusk Toivo ĀrzemesBez kluba 0
38Kārkliņš Jānis101255FloTe 9383 6389
39Saļņikovs Jevgēņijs261268Bez kluba 9303-1302
40Voldiņa Laura151082FloTe 0824824
41Franckaitis Romualdas sen.280143Bez kluba 0
42Krusel Mati231057Bez kluba 0
43Trufanovs Nikolajs 151268Bez kluba 9313 9322
44Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 8360-10350
45Pavāre Laura250687GTK Aloja 7728-1727
46Moos Madisjādzēš_Bez kl 0
47Talpas-Taltsepp Ken231003Bez kluba 0
48Eglītis Reinis241278Bez kluba 8183 10193
49Baltulis Henrikas Bez kluba 0
50Stasiulis Gintautas010187Lietuva 0
51Fiļipovs Jevgēņijs140784FloTe 8362-3359
52Aumeisters Gunārs010455GTK Aloja 9181 5186
53Bitēns Edgars080789Bez kluba 9175 7182
54Vahur LōōrBez kluba 0
55Grauze Ivo060668FloTe 8202-6196
56Bērziņa Laila250687GTK Aloja 0256256
57Adamaite Kristīne050282GTK Namejs 0166166
58Fels EnnoBez kluba 0
59Grivcovs Vairis020780GTK Namejs 812 1527
60Pavārs Guntars 020175Bez kluba 886-878
61Saks Edgars151172Bez kluba 8163-2161
62Jansons Aldis151269Bez kluba 850-149
63Arbūzovs Valērijs240171Bez kluba 85 611
64Maksims Aivars291051GTK Aloja 800
65Limanis Kristaps060690Preiļu BJSS 85-41
66Tanel ParboEstoniaEstonia 0
67Žemeckas KristupasLietuva 0
68Siitma Tarmo_Bez kl 0
69Bush KatrinBez kluba 000
70Odamus Marten_Bez kl 0

Riņķi

1.apakšgrupa
2.apakšgrupa
3.apakšgrupa
4.apakšgrupa
5.apakšgrupa
6.apakšgrupa
7.apakšgrupa
8.apakšgrupa
9.apakšgrupa
10.apakšgrupa
11.apakšgrupa
12.apakšgrupa
1.-2.vieta
3.-4.vieta
5.-6.vieta
7.-8.vieta
9.-10.vieta
11.-12.vieta
13.-14.vieta
15.-16.vieta
17.-18.vieta
19.-20.vieta
21.-22.vieta
23.-24.vieta
25.-26.vieta
27.-28.vieta
29.-30.vieta
31.-32.vieta
33.-34.vieta
35.-36.vieta
37.-38.vieta
39.-40.vieta
41.-42.vieta
43.-44.vieta
45.-46.vieta
47.-48.vieta
49.-50.vieta
51.-52.vieta
53.-54.vieta
55.-56.vieta
57.-58.vieta
59.-60.vieta
61.-62.vieta
63.-64.vieta
65.-66.vieta
67.-68.vieta
69.-70.vieta