2019. gada 23. augusts
Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā 3. posms 01.11.2014 0.50 47 277
Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā 1. posms 27.09.2014 0.50 275
Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā 2. posms 11.10.2014 0.50 212
Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā 3. posms 01.11.2014 0.50 277

Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā 3. posms 2014-11-01 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 141414 221436 20
2Svīķis Jānis020192GTK Aloja 131446 71453 15
3Jovļevs Maksims190688Latvijas US 141179 151194 10
4Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 141130 31133 8
5Siliņš Juris270755Preiļu BJSS 141349 11350 6
6Krūmiņš Andris070764Jēkabpils SC 14969 13982 5
7Kuļbins Nikolajs081059Latvijas US 141037 11038 4
8Šēnhofs Guntis090551GTK Hercogs 141053-131040 3
9Maskaļonoks Aleksandrs071195Latvijas US 14935 12947
10Losāns Bruno090959Rebirs sports 14854 7861
11Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 14877-4873
12Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 0997997
13Gedroics Vjačeslavs110394GTK Daniela 14737 13750
14Boiko Jurijs200370GTK Namejs 14564 18582
15Šurpickis Staņislavs090158Bez kluba 14681 2683
16Limans Voldemārs290450Preiļu BJSS 13691 6697
17Šmagra Jurijs201266GTK Daniela 11933 16949
18Žamaitis Aidas030970Lietuva 0
19Dzalbs Vilis261062Bez kluba 11315 34349
20Rešetņikovs Andrejs061146Rebirs sports 11661-12649
21Petruškevičius Arūnasdzēst!!!Lietuva 0
22Neimanis Uldis201278SC Mēmele 10649-8641
23Gurtajute Vera140665Jēkabpils SC 11658 1659
24Lapšinovas Rolandas011086Lietuva 0
25Nazarovs Sergejs301280Rebirs sports 11641 6647
26Bikuļčs Anatolijs090760Bez kluba 11513513
27Siņica Aleksandrs 221094GTK Namejs 11326326
28Zeltiņš Juris120276Rebirs sports 1069 1382
29Afanasjeva Diāna050601Preiļu BJSS 0275275
30Likas Eitvydas200291Lietuva 0
31Kritenko Sergejs010360Bez kluba 11340 6346
32Ogibalovs Aleksandrs150159Bez kluba 11244-15229
33Raketis Giedrius300568Lietuva 0
34Matisons Jānis021165GTK Daniela 11442 5447
35Diskavičus RobertasLietuva 0
36Isajevs Anatolijs031166Preiļu BJSS 11239 3242
37Dvorņikovs Ivans220837Bez kluba 10101-1190
38Zeltiņa Liāna211299Rebirs sports 11181 4185
39Mihailova Valērija160401Preiļu BJSS 11134-3131
40Nakoņečņikovs Dmitrijs 240500GTK Daniela 110 1111
41Kavaliauskas Vitalijus140590Lietuva 0
42Golubevs Evgenijs270465Preiļu BJSS 11152 15167
43Domšarovs Oļegs020570Bez kluba 1123 932
44Limanis Kristaps060690Preiļu BJSS 102-20
45Pavlovs DenissLietuva 0
46Pahomovs Aleksandrs091102Preiļu BJSS 1032 133
47Mūrnieks Raimonds171104Preiļu BJSS 106-60

Riņķi

1. apakšgrupa
2 apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
7. apakšgrupa
8. apakšgrupa
Pusfināls 1.apakšgrupa 1-8
Pusfināls 2.apakšgrupa 2-7
Pusfināls 3.apakšgrupa 3-6
Pusfināls 4.apakšgrupa 4-5
Pusfināli 17.-32. vieta 1.apakšgrupa
Pusfināli 17.-32.vieta 2.apakšgrupa
Pusfināli 17.-32.vieta 3.apakšgrupa
Pusfināli 17.-32.vieta 4.apakšgrupa
1.pusfināls 1-8.vieta
2.pusfināls 1-8.vieta
1.pusfināls 9.-16.vieta
2.pusfināls 9.-16.vieta
1.-4.vieta
5.-8.vieta
9.-12.vieta
13.-16.vieta
17.-20.vieta
21.-24.vieta
29.-32.vieta
25.-28.vieta
1.pusfināls 33.-40.vieta
2.pusfināls 33.-40.vieta
1.pusfināls 40.-47.vieta
2.pusfināls 40.-47.vieta
33.-36.vieta
37.-40.vieta
41.-44.vieta
45.-47.vieta