2019. gada 25. augusts
Ivonna, Ludis, Ludvigs, Patrīcija
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums Elites līga sievietes 08.12.2013 2.00 30 21
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums 1. līga vīrieši 08.12.2013 2.00 0
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 2. sabraukums 1. līga vīrieši 18.01.2014 2.00 21
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 3. sabraukums Elites līga sievietes 08.02.2014 2.00 62
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 4. sabraukums 1. līga 27.04.2014 2.00 71
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums 2. līga vīrieši 08.12.2013 1.50 162
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums Tautas līga vīrieši 08.12.2013 1.00 143
LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums Elites līga sievietes 08.12.2013 2.00 21

LR komandu čempionāts, 2013./2014.gadu sezona 1. sabraukums Elites līga sievietes 2013-12-08 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Adamaite Kristīne050282GTK Namejs GTK Namejs134848
2Afanasjeva Diāna050601Preiļu BJSS Preiļu BJSS8165-1164
3Gailiša Karīna041198Bauskas BJSS SC Mēmele12349349
4Homiča Aldona100970Jēkabpils SC LU Sports17865 22887
5Ķuda Inta061083Latvijas US Rīgas 3.BJSS-LU Sports010231023
6Černauska Lauma270493Bauskas BJSS SC Mēmele1465-1464
7Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS Preiļu BJSS10747 26773
8Kartuzova Olga250162Latvijas US Rīgas 3.BJSS-LU Sports61586-231563
9Kovaļova Marina050491Preiļu BJSS Preiļu BJSS0965965
10Kuzmane Gunta010163Latvijas US LU Sports4951 30981
11Lepse Ieva151093Kuldīgas SS GTK Aloja15961-5956
12Mahauri Insana270898Rīgas 3. BJSS Rīgas 3.BJSS-LU Sports21326 21328
13Majorova Viktorija120297Rīgas 3. BJSS Rīgas 3.BJSS-LU Sports2649 6655
14Martinkena Lidija 280558SC Mēmele SC Mēmele24646
15Mazjāne Ieva091290SC Mēmele SC Mēmele3718-11707
16Bērziņa Laila250687GTK Aloja GTK Aloja2199-1198
17Pavāre Laura250687Bez kluba GTK Aloja5590-2588
18Ormane Rasma151100Preiļu BJSS Preiļu BJSS07474
19Ose Silga060396Bauskas BJSS SC Mēmele03434
20Paščenko Irina050464Latvijas US LU Sports0932932
21Pivnjuka Sofija190497GTK Namejs GTK Namejs1107107
22Rabinoviča Maija 020796GTK Namejs GTK Aloja4195-2193
23Ročāne Daina090763FloTe Jūrmala-Cēsis7977 301007
24Upīte Māra300460Latvijas US LU Sports2886 12898
25Urbane Violeta150396Rīgas 3. BJSS Rīgas 3.BJSS-LU Sports0264264
26Vēja Ieva051070SSB Jūrmala Jūrmala-Cēsis3948-3945
27Voldiņa Laura151082FloTe Jūrmala-Cēsis9526 47573
28Ivanova Viktorija250695Preiļu BJSS Preiļu BJSS4929 64993
29Zāģere Skaidrīte231276SSB Jūrmala Jūrmala-Cēsis2878 6884
30Zivtiņa Sanita030587GTK Aloja GTK Aloja4664-4660

Riņķi

1.-7. vieta