2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 2. kārta 17.11.2013 0.50 57 377
VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 1. kārta 19.10.2013 0.50 368
VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 2. kārta 17.11.2013 0.50 377
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, III kārta 22.12.2013 0.50 457
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, IV kārta 15.02.2014 0.50 286

VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 2. kārta 2013-11-17 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS 101286 181304 20
2Svīķis Jānis020192GTK Aloja 101386 11387 15
3Freibergs Māris070286RTU 111230 101240 10
4Svīķis Mārtiņš020192GTK Aloja 12876 29905 8
5Siliņš Juris270755Preiļu BJSS 121306-51301 6
6Svīķis Ervins031260GTK Aloja 121005-41001 5
7Eihmans Gints141090RTU 111311-41307 4
8Žvīgurs Aigars081165Bez kluba 11559 15574 3
9Jovļevs Maksims190688Latvijas US 111019 71026
10Vilkaste Reinis121196FloTe 11687 27714
11Ambergs Aksels191266Preiļu BJSS 11764 14778
12Golubevs Nikolajs271276SSB Jūrmala 11845-9836
13Lezdiņš Guntis070756GTK Aloja 10762 18780
14Cīrulis Māris290677GTK Namejs 11889-16873
15Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 10838-6832
16Balodis Aivars090553GTK Aloja 10448 6454
17Losāns Bruno090959Rebirs sports 10840-5835
18Ročāne Daina090763FloTe 0970970
19Pavlovskis Aigars090363GTK Namejs 12572 22594
20Voldiņa Laura151082FloTe 11512 14526
21Mūrnieks Ainārs080885Preiļu BJSS 12752-11741
22Lesničenoks Jānis140588GTK Namejs 12637-4633
23Golubovs Artis080761GTK Aloja 11342 18360
24Gibala Jānis031252Bez kluba 11307 7314
25Dolženko Andris110894Bez kluba 11344 35379
26Garaba Maksims 071097GTK Namejs 11416 16432
27Jundzis Viesturs011145Bez kluba 11421-1420
28Kārkliņš Jānis101255FloTe 11392-11381
29Matusēvičs Vilnis 061173GTK Namejs 10353-4349
30Kovaļova Marina050491Preiļu BJSS 10975-10965
31Krusel Mati231057Bez kluba 0
32Golubovs Modris160793GTK Aloja 1126 228
33Maļcevs Vladislavs 281269Bez kluba 10319-3316
34Blaazers UudoEstoniaBez kluba 0
35Kogans Igors080891Latvijas US 12366-6360
36Pavāre Laura250687Bez kluba 0589589
37Šarfs Edgars061288Bez kluba 1261 1576
38Grauze Ivo060668FloTe 12188 7195
39Grozovs Viktors100562Latvijas US 1156 1268
40Pavārs Guntars 020175Bez kluba 1179-574
41Tuhkanen Aleksanderxxxx51Estonia 0
42Lielmanis Rūdolfs150973GTK Namejs 1285 489
43Jaremčuks Aleksandrs040848FloTe 1149 554
44Bērziņa Laila250687GTK Aloja 11194 5199
45Aumeisters Gunārs010455Bez kluba 10131 6137
46Popovs Vladimirs 090700Bez kluba 1033-825
47Rabinoviča Maija 020796GTK Namejs 10192-4188
48Siņica Aleksandrs 221094Latvijas US 1070-1060
49Taaber SanderEstoniaEstonia 0
50Adamaite Kristīne050282GTK Namejs 1043 548
51Vahur LōōrBez kluba 0
52Piliksere Dace020283FloTe 1259-455
53Bergs Jevgēnijs280346Bez kluba 105 510
54Rupeiks Vitauts250255Bez kluba 1000
55Maksims Aivars291051Bez kluba 92-20
56Oks KeiliEstonia 0
57Tanel ParboEstoniaEstonia 011

Riņķi

1.apakšgrupa
2.apakšgrupa
3.apakšgrupa
4.apakšgrupa
5.apakšgrupa
6.apakšgrupa
7.apakšgrupa
8.apakšgrupa
1-2.vieta
3-4.vieta
5-6.vieta
7-8.vieta
9-10.vieta
11-12.vieta
13-14.vieta
15-16.vieta
17-18.vieta
19-20.vieta
21-22.vieta
23-24.vieta
25-26.vieta
27-28.vieta
29-30.vieta
31-32.vieta
33-34.vieta
35-36.vieta
37-38.vieta
39-40.vieta
41-42.vieta
43-44.vieta
45-46.vieta
47-48.vieta
49-50.vieta
51-52.vieta
53-54.vieta
55-56.vieta