2019. gada 20. augusts
Bernhards, Boriss
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 1. kārta 19.10.2013 0.50 52 368
VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 1. kārta 19.10.2013 0.50 368
VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 2. kārta 17.11.2013 0.50 377
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, III kārta 22.12.2013 0.50 457
Mazās Balvas izcīņa galda tenisā, IV kārta 15.02.2014 0.50 286

VI Mazās Balvas izcīņa galda tenisā 1. kārta 2013-10-19 10:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Lutinskis Emīls260395Preiļu rajona BJSS 101267 111278 20
2Svīķis Jānis020192Valmieras galda tenisa klubs 1013711371 15
3Eihmans Gints141090Galda tenisa klubs "Laura" 101301 101311 10
4Siliņš Juris270755Smiltenes GTK "Vidzeme" 121302-11301 8
5Freibergs Māris070286Liepājas Kompleksā sporta skola 121227 31230 6
6Kasparāns Reinis290790Galda tenisa klubs "Laura" 101190 81198 5
7Balonuškovs Mihails 150297Bez kluba 11841 29870 4
8Jovļevs Maksims190688Galda tenisa klubs "LV-22" 111019-21017 3
9Čugunovs Sergejs230556Rīga (bez kluba) 101131 11132
10Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 10853 18871
11Žvīgurs Aigars081165_Bez kl 10511 48559
12Svīķis Mārtiņš020192Valmieras galda tenisa klubs 10878-16862
13Svīķis Ervins031260Valmieras galda tenisa klubs 101000 51005
14Motorins Aleksandrs240570Galda tenisa klubs "Laura" 9886-1885
15Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 91047-61041
16Vilkaste Reinis121196Cēsu pilsētas Sporta skola 10643 12655
17Golubevs Nikolajs271276Rīga (bez kluba) 10823 8831
18Kuļbins Nikolajs081059Sporta klubs "Universitātes sports" 9805 1806
19Berežkovs Vadims230970Sporta klubs "Universitātes sports" 11742 15757
20Mūrnieks Ainārs080885Preiļu rajona BJSS 12716 9725
21Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 10970970
22Lesničenoks Jānis140588Bez kluba 10623 8631
23Pavlovskis Aigars090363Galda tenisa klubs "OLIISA" 11566 4570
24Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" 0512512
25Cīrulis Māris290677Jelgava (bez kluba) 10906-14892
26Mauriņš Jānis200279Rīga (bez kluba) 11403 16419
27Sausnītis Kārlis200258Smiltenes GTK "Vidzeme" 10566 18584
28Kleinšmits Ģirts181164Policijas Centrālais sporta klubs 10591-3588
29Kosopalovs Pāvels220886Latvijas US 10847-4843
30Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 9776-12764
31Ivanovs Aleksandrs290152Salaspils Sporta komplekss 10546 5551
32Balbieris Andris121244Galda tenisa klubs "Sloka" 10495-9486
33Vēja Ieva051070RTU sporta klubs 0954954
34Matusēvičs Vilnis 061173Rīga (bez kluba) 10341 13354
35Garaba Maksims 071097Bauskas rajona BJSS 10316 27343
36Pencis Arvis201069Galda tenisa klubs "Sloka" 13485 17502
37Balodis Aivars090553Limbaži (bez kluba) 10455-7448
38Golubovs Artis080761Limbaži (bez kluba) 12353-11342
39Kogans Igors080891JSC "Rīdze" 10361-6355
40Zāģere Skaidrīte231276Galda tenisa klubs "Sloka" 0883883
41Kārkliņš Jānis101255FloTe 10380 12392
42Jankovskis Dainis280854Saldus (bez kluba) 12338 4342
43Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 10165-2163
44Rabinoviča Maija 020796Galda tenisa klubs "Laura" 11178 3181
45Adamaite Kristīne050282Balvi (bez kluba) 1037 643
46Bogdanovs Artūrs!?!?120870Bez kluba 1250 1868
47Piliksere Dace020283SSO sporta klubs "FloTe" 1066-759
48Golubovs Modris160793Bez kluba 1015-510
49Grozovs Viktors100562Rīga (bez kluba) 1040 1252
50Lielmanis Rūdolfs150973Bez kluba 1043-835
51Kravals Juris010954Bez kluba 10167-13154
52Maksims Aivars291051Bez kluba 1010-82

Riņķi

1.apakšgrupa
2.apakšgrupa
3.apakšgrupa
4.apakšgrupa
5.apakšgrupa
6.apakšgrupa
7.apakšgrupa
8.apakšgrupa
1-2.vieta
3-4.vieta
5-6.vieta
7-8.vieta
9-10.vieta
11-12.vieta
13-14.vieta
15-16.vieta
17-18.vieta
19-20.vieta
21-22.vieta
23-24.vieta
25-26.vieta
27-28.vieta
29-30.vieta
31-32.vieta
33-34.vieta
35-36.vieta
37-38.vieta
39-40.vieta
41-42.vieta
43-44.vieta
45-46.vieta
47-48.vieta
49-50.vieta
51-52.vieta