2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), atlase, zēni 12.01.2013 0.50 30 95
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), atlase, meitenes 12.01.2013 0.50 61
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), atlase, zēni 12.01.2013 0.50 95
LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), fināls, zēni 13.01.2013 1.00 18

LR jaunatnes meistarsacīkstes "C" grupā (2000.g.dz. un jaunāki), atlase, zēni 2013-01-12 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
9Kalns Juris Markuss140302Bez kluba 11-10
9Ogorcevs Dāvids270304Bez kluba 16 915
9Ģēģeris Rodrigo120405Liepājas rajona Sporta skola 100
9Šaroks Aleksandrs180703Bez kluba 143 1255
9Sīlis Markuss190502Bez kluba 1167 12179
9Šķuburs Mariss050203Bez kluba 11 45
9Sorokins Linards230403Bez kluba 11-10
9Tobers Kristers131200Bez kluba 119 2847
9Karelsons Ulvis050501Vecumnieku SS 126 531
9Popovs Vladimirs 090700Galda tenisa klubs "Laura" 145 146
9Zīle Ģirts240802Bez kluba 178 1896
9Ozols Markuss 100100Liepājas Kompleksā sporta skola 1135 13148
9Eņģelis Mareks 200100Vecumnieku SS 1216 3219
9Spāģis Eduards201200Liepājas Kompleksā sporta skola 190 17107
9Ogorcevs Artis261001Bez kluba 11 45
9Pērkons Niks Andris 110601Liepājas rajona Sporta skola 10 44
9Dejus Gunārs101201Bez kluba 11 12
9Dejus Deivids240500Bez kluba 118 523
9Jankovičs Artūrs291000Bez kluba 167-166
9Gebauers Kārlis191002Kuldīgas rajona Sporta skola 184 892
9Kiršteins Mikuss071002Bez kluba 11-10
9Kļava Klāvs280202Bez kluba 11 56
9Kogans Daniels060803Bez kluba 129 837
9Jergins Kristiāns301002Liepājas Kompleksā sporta skola 160 2181
9Lagzdiņš Markuss150402Bez kluba 11 45
9Ludāns Francis220100Bez kluba 111
9Lūks Gatis181100Bez kluba 11 1011
9Eņģelis Māris200100Vecumnieku SS 199 7106
9Bergmanis Mārtiņš210301Vecumnieku SS 1127 3130
9Farbtuhs Valērijs 130202Galda tenisa klubs "Laura" 1137 13150

Riņķi

1. apakšgrupa
2. apakšgrupa
3. apakšgrupa
4. apakšgrupa
5. apakšgrupa
6. apakšgrupa
par vietu finālā
par vietu finālā
par 9. - 10. vietu
par 11. - 12. vietu
par 13. - 14. vietu
par 19. - 20. vietu
par 25. - 26. vietu
15. - 16.vieta
17. - 18.vieta
21. - 22.vieta
23. - 24.vieta
27. - 28.vieta
29. - 30.vieta