2019. gada 17. augusts
Oļegs, Vineta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Andra Priedīša piemiņai veltīts turnīrs veterāniem, sievietes 40+ 29.09.2012 0.50 25

Andra Priedīša piemiņai veltīts turnīrs veterāniem, sievietes 40+ 2012-09-29 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Paščenko Irina050464Latvijas US 5937 4941 9
2Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK 5905-4901 5
3Vera Eriksone250354LSK "Dartija" 5865-1864 4
4Ansveriņa Ārija210245Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5414-5409
5Buša Agafija100348LSK "Dartija" 5219 7226
6Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" 5874 17891 13
7Upīte Māra300460Latvijas US 5827 10837 6
8Homiča Aldona100970Jēkabpils SC 5826-10816
9Bulaha Ludmila100947LSK "Dartija" 5277 16293
10Svetlana Sirotkina010770Rīga (bez kluba) 5397-16381
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Irina Paščenko1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Gunta Kuzmane0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
32
3Vera Eriksone0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
4Ansveriņa Ārija0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
5Buša Agafija0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
II. apakšgrupa
NrDalībnieks12345PunktiRangs
1Ročāne Daina1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2Māra Upīte0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
32
3Aldona Homiča0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
23
4Bulaha Ludmila0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
5Svetlana Sirotkina0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
par 1. - 2. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Ročāne Daina1
3 : 1
11
2Irina Paščenko0
1 : 3
02
par 3. - 4. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Māra Upīte1
3 : 1
13
2Gunta Kuzmane0
1 : 3
04
par 5. - 6. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Vera Eriksone1
3 : 0
15
2Aldona Homiča0
0 : 3
06
par 7. - 8. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Bulaha Ludmila1
3 : 1
17
2Ansveriņa Ārija0
1 : 3
08
par 9. - 10. vietu
NrDalībnieks12PunktiVieta
1Buša Agafija1
3 : 0
19
2Svetlana Sirotkina0
0 : 3
010
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 4Paščenko Irina3 1 : 0Kuzmane Gunta-4
 4Paščenko Irina3 1 : 01Vera Eriksone-3
 1Paščenko Irina3 1 : 0Ansveriņa Ārija
 1Paščenko Irina3 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša
 4Kuzmane Gunta3 1 : 01Vera Eriksone-4
 1Kuzmane Gunta3 1 : 0Ansveriņa Ārija-1
 1Kuzmane Gunta3 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša
 1Vera Eriksone3 1 : 0Ansveriņa Ārija-1
 1Vera Eriksone3 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša
 3Ansveriņa Ārija3 1 : 0Gaļina (Agafija) Buša-2
 4Ročāne Daina3 1 : 0Upīte Māra-4
 4Ročāne Daina3 1 : 0Homiča Aldona-4
 1Ročāne Daina3 1 : 0Bulaha Ludmila
 1Ročāne Daina3 1 : 0Svetlana Sirotkina-1
 5Upīte Māra3 1 : 01Homiča Aldona-4
 1Upīte Māra3 1 : 01Bulaha Ludmila
 1Upīte Māra3 1 : 0Svetlana Sirotkina-1
 1Homiča Aldona3 1 : 0Bulaha Ludmila
 1Homiča Aldona3 1 : 0Svetlana Sirotkina-1
 8Bulaha Ludmila3 1 : 0Svetlana Sirotkina-6
 7Ročāne Daina3 1 : 01Paščenko Irina-6
 7Upīte Māra3 1 : 01Kuzmane Gunta-6
 4Vera Eriksone3 1 : 0Homiča Aldona-4
 8Bulaha Ludmila3 1 : 01Ansveriņa Ārija-6
 9Gaļina (Agafija) Buša3 1 : 0Svetlana Sirotkina-7