2019. gada 17. augusts
Oļegs, Vineta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas III Olimpiāde, vīr. komandu apakšgrupas 06.07.2012 1.50 59

Latvijas III Olimpiāde, vīr. komandu apakšgrupas 2012-07-06 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Oļegs Kartuzovs090587Sporta klubs "Universitātes sports" 31671-41667
2Reinholds Artūrs090188Laura 21638 111649
3Maslovs Leonīds160193Galda tenisa klubs "Laura" 11495 51500
4Rudņikovs Arturs111190Galda tenisa klubs "OLIISA" 11508 21510
5Vasiļjevs Sandijs170872Sporta klubs "Universitātes sports" Liepāja31710 101720
6Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" Liepāja11494 61500
7Burģis Reinis140784Liepājas Kompleksā sporta skola Liepāja21529 141543
8Freibergs Māris070286Liepājas Kompleksā sporta skola Liepāja21028-211007
9Jānis Cīrulis120886Sporta klubs "Universitātes sports" Stopiņu nov.31536-251511
10Nikolajs Keņins061185V. Zozuļas Olimpiskais klubs Stopiņu nov.41471 111482
11Uģis Šāvējs300774V. Zozuļas Olimpiskais klubs Stopiņu nov.21321 91330
12Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba Stopiņu nov.11122-21120
13Agurjanovs Vladislavs031289Sporta klubs "Cerība" Preiļu nov.31476 461522
14Juris Siliņš270755Basketbola Akadēmija "Rīga" Preiļu nov.31280 11281
15Lutinskis Emīls260395Preiļu BJSS Preiļu nov.310961096
16Tolkačevs Viktors111270Galda tenisa klubs "Laura" Rucavas nov.41511-31508
17Vanags Ingus090782Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" Rucavas nov.31430 51435
18Jēkabsons Gunārs071140Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" Rucavas nov.804804804
19Rolands Mera170694Liepājas Kompleksā sporta skola Rucavas nov.1581581
20Vitālijs Glazunovs301270Jēkabpils sporta centrs Jēkabpils31365-21363
21Uģis Plikgalvis211260Jēkabpils sporta centrs Jēkabpils21135-41131
22Dzirkalis Uldis250176Rīga (bez kluba) Jēkabpils51268 301298
23Reinholds Dainis220290SSO sporta klubs "FloTe" Salaspils nov.41423 421465
24Ņikita Aņisimovs020894Salaspils sporta skola Salaspils nov.31062-41058
25Gints Eihmans141090Galda tenisa klubs "OLIISA" Salaspils nov.31168 11169
26Kasparāns Reinis290790Galda tenisa klubs "Laura" Salaspils nov.2733 32765
27Šaroks Arvis260676Bez kluba Kuldīgas nov.21116-41112
28Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) Kuldīgas nov.2982-4978
29Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" Kuldīgas nov.2846846
 
A apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rīga1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Preiļu nov.0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
52
3Rucavas nov.0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
43
4Kuldīgas nov.0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
34
B apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Liepāja1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 2
61
2Stopiņu nov.0
0 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
4 (5:5, 5:8) (2)3
3Jēkabpils0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 2
4 (5:5, 5:8) (1)4
4Salaspils nov.0
2 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
4 (5:5, 7:8)2
Rīga30Rucavas nov.
AOļegs Kartuzovs31Tolkačevs ViktorsY
BArtūrs Reinholds30Vanags IngusX
COļegs Kartuzovs
Rudņikovs Arturs
30Tolkačevs Viktors
Rolands Mera
Z
Preiļu nov.30Kuldīgas nov.
AAgurjanovs Vladislavs30Atmats EdijsY
BJuris Siliņš30Temjaševs LeonīdsX
CJuris Siliņš
Emīls Lutinskis
31Atmats Edijs
Arvis Šaroks
Z
Liepāja30Jēkabpils
AVasiļjevs Sandijs30Vitālijs GlazunovsY
BĶuda Māris31Dzirkalis UldisX
CĶuda Māris
Burģis Reinis
30Dzirkalis Uldis
Uģis Plikgalvis
Z
Stopiņu nov.23Salaspils nov.
ANikolajs Keņins31Gints EihmansY
BJānis Cīrulis13Reinholds DainisX
CJānis Cīrulis
Jurijs Ņefedovs
13Gints Eihmans
Ņikita Aņisimovs
Z
ANikolajs Keņins30Ņikita AņisimovsX
CJurijs Ņefedovs03Reinholds DainisY
Rīga30Kuldīgas nov.
AMaslovs Leonīds30Arvis ŠaroksY
BRudņikovs Arturs30Atmats EdijsX
COļegs Kartuzovs
Rudņikovs Arturs
30Arvis Šaroks
Temjaševs Leonīds
Z
Rucavas nov.23Preiļu nov.
ATolkačevs Viktors23Agurjanovs VladislavsY
BVanags Ingus30Emīls LutinskisX
CVanags Ingus
Rolands Mera
03Agurjanovs Vladislavs
Juris Siliņš
Z
ATolkačevs Viktors30Juris SiliņšX
CRolands Mera23Emīls LutinskisY
Salaspils nov.23Liepāja
AŅikita Aņisimovs03Burģis ReinisY
BKasparāns Reinis31Freibergs MārisX
CGints Eihmans
Ņikita Aņisimovs
03Burģis Reinis
Vasiļjevs Sandijs
Z
AGints Eihmans30Freibergs MārisX
CKasparāns Reinis03Vasiļjevs SandijsY
Jēkabpils23Stopiņu nov.
AVitālijs Glazunovs13Nikolajs KeņinsY
BDzirkalis Uldis30Jānis CīrulisX
CVitālijs Glazunovs
Uģis Plikgalvis
32Nikolajs Keņins
Uģis Šāvējs
Z
AUģis Plikgalvis23Jānis CīrulisX
CDzirkalis Uldis23Uģis ŠāvējsY
Rīga31Preiļu nov.
AOļegs Kartuzovs03Agurjanovs VladislavsY
BArtūrs Reinholds30Juris SiliņšX
CArtūrs Reinholds
Maslovs Leonīds
31Juris Siliņš
Emīls Lutinskis
Z
AOļegs Kartuzovs30Emīls LutinskisX
Rucavas nov.30Kuldīgas nov.
ATolkačevs Viktors30Arvis ŠaroksY
BVanags Ingus30Temjaševs LeonīdsX
CVanags Ingus
Jēkabsons Gunārs
30Atmats Edijs
Arvis Šaroks
Z
Liepāja30Stopiņu nov.
ABurģis Reinis32Nikolajs KeņinsY
BVasiļjevs Sandijs30Uģis ŠāvējsX
CVasiļjevs Sandijs
Ķuda Māris
31Uģis Šāvējs
Jurijs Ņefedovs
Z
Salaspils nov.23Jēkabpils
AŅikita Aņisimovs03Vitālijs GlazunovsY
BReinholds Dainis30Dzirkalis UldisX
CGints Eihmans
Ņikita Aņisimovs
23Vitālijs Glazunovs
Uģis Plikgalvis
Z
AReinholds Dainis32Uģis PlikgalvisX
CGints Eihmans23Dzirkalis UldisY
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Rīga3 1 : 01Preiļu nov.
Rīga3 1 : 0Rucavas nov.
Rīga3 1 : 0Kuldīgas nov.
Preiļu nov.3 1 : 02Rucavas nov.
Preiļu nov.3 1 : 0Kuldīgas nov.
Rucavas nov.3 1 : 0Kuldīgas nov.
Liepāja3 1 : 0Stopiņu nov.
Liepāja3 1 : 0Jēkabpils
Liepāja3 1 : 02Salaspils nov.
Stopiņu nov.3 1 : 02Jēkabpils
Stopiņu nov.2 0 : 13Salaspils nov.
Jēkabpils3 1 : 02Salaspils nov.
 8Oļegs Kartuzovs3 1 : 01Tolkačevs Viktors-4
 6Reinholds Artūrs3 1 : 0Vanags Ingus-3
Oļegs Kartuzovs
Arturs Rudņikovs
3 1 : 0Viktors Tolkačevs
Rolands Mera
 2Agurjanovs Vladislavs3 1 : 0Atmats Edijs
 6Juris Siliņš3 1 : 0Temjaševs Leonīds-3
Juris Siliņš
Emīls Lutinskis
3 1 : 01Edijs Atmats
Arvis Šaroks
 5Vasiļjevs Sandijs3 1 : 0Vitālijs Glazunovs-2
 6Ķuda Māris3 1 : 01Dzirkalis Uldis-3
Māris Ķuda
Reinis Burģis
3 1 : 0Uldis Dzirkalis
Uģis Plikgalvis
 5Nikolajs Keņins3 1 : 01Gints Eihmans-2
-12Jānis Cīrulis1 0 : 13Reinholds Dainis 23
Jānis Cīrulis
Jurijs Ņefedovs
1 0 : 13Gints Eihmans
Ņikita Aņisimovs
 3Nikolajs Keņins3 1 : 0Ņikita Aņisimovs-1
-2Ņefedovs Jurijs 0 : 13Reinholds Dainis 5
 5Maslovs Leonīds3 1 : 0Šaroks Arvis-2
 2Rudņikovs Arturs3 1 : 0Atmats Edijs
Oļegs Kartuzovs
Arturs Rudņikovs
3 1 : 0Arvis Šaroks
Leonīds Temjaševs
 17Agurjanovs Vladislavs3 1 : 02Tolkačevs Viktors-10
-2Lutinskis Emīls 0 : 13Vanags Ingus 5
Vladislavs Agurjanovs
Juris Siliņš
3 1 : 0
-3Juris Siliņš 0 : 13Tolkačevs Viktors 6
 2Lutinskis Emīls3 1 : 02Rolands Mera
 3Burģis Reinis3 1 : 0Ņikita Aņisimovs-1
-16Freibergs Māris1 0 : 13Kasparāns Reinis 32
Reinis Burģis
Sandijs Vasiļjevs
3 1 : 0Gints Eihmans
Ņikita Aņisimovs
-5Freibergs Māris 0 : 13Gints Eihmans 9
Vasiļjevs Sandijs3 1 : 0Kasparāns Reinis
 9Nikolajs Keņins3 1 : 01Vitālijs Glazunovs-5
-16Jānis Cīrulis 0 : 13Dzirkalis Uldis 32
Nikolajs Keņins
Uģis Šāvējs
2 0 : 13Vitālijs Glazunovs
Uģis Plikgalvis
 3Jānis Cīrulis3 1 : 02Uģis Plikgalvis-1
 11Uģis Šāvējs3 1 : 02Dzirkalis Uldis-6
-14Oļegs Kartuzovs 0 : 13Agurjanovs Vladislavs 27
 5Reinholds Artūrs3 1 : 0Juris Siliņš-2
Artūrs Reinholds
Leonīds Maslovs
3 1 : 01Juris Siliņš
Emīls Lutinskis
 2Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Lutinskis Emīls
 5Tolkačevs Viktors3 1 : 0Šaroks Arvis-2
 3Vanags Ingus3 1 : 0Temjaševs Leonīds-1
Ingus Vanags
Gunārs Jēkabsons
3 1 : 0Edijs Atmats
Arvis Šaroks
 11Burģis Reinis3 1 : 02Nikolajs Keņins-6
 5Vasiļjevs Sandijs3 1 : 0Uģis Šāvējs-2
Sandijs Vasiļjevs
Māris Ķuda
3 1 : 01Uģis Šāvējs
Jurijs Ņefedovs
 5Vitālijs Glazunovs3 1 : 0Ņikita Aņisimovs-2
-4Dzirkalis Uldis 0 : 13Reinholds Dainis 8
Vitālijs Glazunovs
Uģis Plikgalvis
3 1 : 02Gints Eihmans
Ņikita Aņisimovs
-3Uģis Plikgalvis2 0 : 13Reinholds Dainis 6
 11Dzirkalis Uldis3 1 : 02Gints Eihmans-6