2019. gada 17. oktobris
Gaits, Karīna
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas III Olimpiāde, siev. komandu apakšgrupas 06.07.2012 1.50 60

Latvijas III Olimpiāde, siev. komandu apakšgrupas 2012-07-06 12:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Komanda Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Kartuzova Olga250162Sporta klubs "Universitātes sports" 158415841584
2Vīnerte Antra040285Sporta klubs "Universitātes sports" 21474 41478
3Jozepsone Ina051169Rīga (bez kluba) 31417 41421
4Bogdanova Baiba200387STSS 113631363
5Natālija Kļimanova240175Ezermala 1 Liepāja31325 191344
6Zdanovska Inta 020786Bez kluba Liepāja41196 251221
7Sanita Vīlistere060676Ezermala 1 Liepāja1892-1891
8Kurmeļova Anžela021190Laura Jūrmala41123-401083
9Paščenko Irina050464Latvijas US Jūrmala3938-17921
10Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) Jūrmala4819 25844
11Vēja Ieva051070RTU Iecavas nov.3941941
12Vera Eriksone250354LSK "Dartija" Iecavas nov.3838-1837
13Madžule Meldra270394LSK "Dartija" Iecavas nov.392-191
14Viktorija Zabalujeva250695Preiļu novada BJSS Preiļu nov.3879-15864
15Marina Kovaļova050491Preiļu novada BJSS Preiļu nov.5910 4914
16Isajeva Alīna210895Preiļu BJSS Preiļu nov.1662 9671
17Krūmiņa Laura070380SSO sporta klubs "FloTe" Cēsu nov.51327 11328
18Ročāne Daina090763SSO sporta klubs "FloTe" Cēsu nov.3866-23843
19Voldiņa Laura151082SSO sporta klubs "FloTe" Cēsu nov.2257 259257
20Bogdanova Jekaterina161091Jēkabpils Sporta skola Jēkabpils2897 31928
21Homiča Aldona100970Jēkabpils SC Jēkabpils3769 55824
22Vera Gurtajute140665Jēkabpils sporta centrs Jēkabpils4652 28680
23Kuzmane Gunta010163Tukuma SAK Alojas nov.2871 35906
24Upīte Māra300460Latvijas US Alojas nov.2810 25835
25Pavāre Laura250687Sporta klubs "Universitātes sports" Alojas nov.5522-6516
26Bērziņa Laila250687Limbaži (bez kluba) Alojas nov.1194194
 
A apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Rīga1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
61
2Iecavas nov.0
0 : 3
0
1 : 3
0
2 : 3
34
3Preiļu nov.0
0 : 3
1
3 : 1
0
2 : 3
43
4Alojas nov.0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 2
52
B apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Liepāja1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
61
2Jūrmala0
1 : 3
1
3 : 2
0
2 : 3
4 (5:5)3
3Cēsu nov.0
1 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
4 (5:4)2
4Jēkabpils0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
4 (4:5)4
Rīga30Preiļu nov.
AJozepsone Ina30Viktorija ZabalujevaY
BVīnerte Antra30Marina KovaļovaX
CVīnerte Antra
Kartuzova Olga
32Viktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
Z
Alojas nov.32Iecavas nov.
APavāre Laura30Madžule MeldraY
BGunta Kuzmane31Ieva VējaX
CGunta Kuzmane
Māra Upīte
03Ieva Vēja
Vera Eriksone
Z
APavāre Laura03Vera EriksoneX
CMāra Upīte30Madžule MeldraY
Cēsu nov.13Liepāja
ARočāne Daina03Inta ZdanovskaY
BKrūmiņa Laura30Sanita VīlistereX
CRočāne Daina
Voldiņa Laura
03Inta Zdanovska
Natālija Kļimanova
Z
AKrūmiņa Laura03Natālija KļimanovaX
Jūrmala23Jēkabpils
AAnžela Kurmeļova23Aldona HomičaY
BSkaidrīte Zāģere32Vera GurtajuteX
CSkaidrīte Zāģere
Irina Paščenko
30Aldona Homiča
Bogdanova Jekaterina
Z
AAnžela Kurmeļova23Bogdanova JekaterinaX
CIrina Paščenko13Vera GurtajuteY
Rīga30Alojas nov.
AJozepsone Ina30Pavāre LauraY
BBaiba Bogdasarova30Bērziņa LailaX
CBaiba Bogdasarova
Kartuzova Olga
31Pavāre Laura
Gunta Kuzmane
Z
Preiļu nov.31Iecavas nov.
AViktorija Zabalujeva23Ieva VējaY
BMarina Kovaļova30Vera EriksoneX
CViktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
30Ieva Vēja
Madžule Meldra
Z
AMarina Kovaļova30Madžule MeldraX
Liepāja30Jēkabpils
AInta Zdanovska30Aldona HomičaY
BNatālija Kļimanova30Vera GurtajuteX
CInta Zdanovska
Sanita Vīlistere
30Aldona Homiča
Bogdanova Jekaterina
Z
Cēsu nov.23Jūrmala
AVoldiņa Laura13Anžela KurmeļovaY
BRočāne Daina13Skaidrīte ZāģereX
CRočāne Daina
Krūmiņa Laura
31Anžela Kurmeļova
Irina Paščenko
Z
AKrūmiņa Laura31Skaidrīte ZāģereX
CVoldiņa Laura13Irina PaščenkoY
Rīga30Iecavas nov.
AJozepsone Ina30Vera EriksoneY
BVīnerte Antra30Ieva VējaX
CVīnerte Antra
Baiba Bogdasarova
30Vera Eriksone
Madžule Meldra
Z
Alojas nov.32Preiļu nov.
APavāre Laura23Marina KovaļovaY
BGunta Kuzmane32Viktorija ZabalujevaX
CGunta Kuzmane
Māra Upīte
31Viktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
Z
APavāre Laura23Alīna IsajevaX
CMāra Upīte30Marina KovaļovaY
Jūrmala13Liepāja
ASkaidrīte Zāģere03Natālija KļimanovaY
BAnžela Kurmeļova03Inta ZdanovskaX
CSkaidrīte Zāģere
Irina Paščenko
32Natālija Kļimanova
Sanita Vīlistere
Z
AIrina Paščenko03Inta ZdanovskaX
Jēkabpils13Cēsu nov.
AAldona Homiča31Ročāne DainaY
BBogdanova Jekaterina03Krūmiņa LauraX
CBogdanova Jekaterina
Vera Gurtajute
03Ročāne Daina
Voldiņa Laura
Z
AVera Gurtajute03Krūmiņa LauraX
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
Rīga3 1 : 0Iecavas nov.
Rīga3 1 : 0Preiļu nov.
Rīga3 1 : 0Alojas nov.
Iecavas nov.1 0 : 13Preiļu nov.
Iecavas nov.2 0 : 13Alojas nov.
Preiļu nov.2 0 : 13Alojas nov.
Liepāja3 1 : 01Jūrmala
Liepāja3 1 : 01Cēsu nov.
Liepāja3 1 : 0Jēkabpils
Jūrmala3 1 : 02Cēsu nov.
Jūrmala2 0 : 13Jēkabpils
Cēsu nov.3 1 : 01Jēkabpils
 2Jozepsone Ina3 1 : 0Viktorija Zabalujeva
 2Vīnerte Antra3 1 : 0Marina Kovaļova
Antra Vīnerte
Olga Kartuzova
3 1 : 02Viktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
-1Madžule Meldra 0 : 13Pavāre Laura 3
-11Vēja Ieva1 0 : 13Kuzmane Gunta 20
Ieva Vēja
Vera Eriksone
3 1 : 0Gunta Kuzmane
Māra Upīte
 5Vera Eriksone3 1 : 0Pavāre Laura-2
Madžule Meldra 0 : 13Upīte Māra 2
 5Zdanovska Inta3 1 : 0Ročāne Daina-2
-1Sanita Vīlistere 0 : 13Krūmiņa Laura 3
Inta Zdanovska
Natālija Kļimanova
3 1 : 0Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
 15Natālija Kļimanova3 1 : 0Krūmiņa Laura-9
-18Kurmeļova Anžela2 0 : 13Homiča Aldona 36
 8Skaidrīte Zāģere3 1 : 02Vera Gurtajute-4
Skaidrīte Zāģere
Irina Paščenko
3 1 : 0Aldona Homiča
Jekaterina Bogdanova
-16Kurmeļova Anžela2 0 : 13Bogdanova Jekaterina 32
-16Paščenko Irina1 0 : 13Vera Gurtajute 32
Jozepsone Ina3 1 : 0Pavāre Laura
Bogdanova Baiba3 1 : 0Bērziņa Laila
Baiba Bogdasarova
Olga Kartuzova
3 1 : 01Laura Meinarda
Gunta Kuzmane
 11Vēja Ieva3 1 : 02Viktorija Zabalujeva-6
-6Vera Eriksone 0 : 13Marina Kovaļova 11
0 : 13Viktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
Madžule Meldra 0 : 13Marina Kovaļova
 3Zdanovska Inta3 1 : 0Homiča Aldona-1
 2Natālija Kļimanova3 1 : 0Vera Gurtajute
Inta Zdanovska
Sanita Vīlistere
3 1 : 0Aldona Homiča
Jekaterina Bogdanova
Kurmeļova Anžela3 1 : 01Voldiņa Laura
 17Skaidrīte Zāģere3 1 : 01Ročāne Daina-10
Anžela Kurmeļova
Irina Paščenko
1 0 : 13Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
Skaidrīte Zāģere1 0 : 13Krūmiņa Laura 2
 2Paščenko Irina3 1 : 01Voldiņa Laura
 2Jozepsone Ina3 1 : 0Vera Eriksone
 2Vīnerte Antra3 1 : 0Vēja Ieva
Antra Vīnerte
Baiba Bogdasarova
3 1 : 0Vera Eriksone
Meldra Madžule
 5Marina Kovaļova3 1 : 02Pavāre Laura-2
-9Viktorija Zabalujeva2 0 : 13Kuzmane Gunta 15
Viktorija Zabalujeva
Alīna Isajeva
1 0 : 13Gunta Kuzmane
Māra Upīte
 9Isajeva Alīna3 1 : 02Pavāre Laura-5
-12Marina Kovaļova 0 : 13Upīte Māra 23
 2Natālija Kļimanova3 1 : 0Skaidrīte Zāģere
 11Zdanovska Inta3 1 : 0Kurmeļova Anžela-6
Natālija Kļimanova
Sanita Vīlistere
2 0 : 13Skaidrīte Zāģere
Irina Paščenko
 6Zdanovska Inta3 1 : 0Paščenko Irina-3
-11Ročāne Daina1 0 : 13Homiča Aldona 20
 3Krūmiņa Laura3 1 : 0Bogdanova Jekaterina-1
Daina Ročāne
Laura Krūmiņa
3 1 : 0Jekaterina Bogdanova
Vera Gurtajute
 2Krūmiņa Laura3 1 : 0Vera Gurtajute