2019. gada 22. augusts
Everts, Rudīte
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 20.-97. 16.06.2012 0.50 70

Latvijas Universitātes atklātās reitinga sacensības, IX kārta, r.v. 20.-97. 2012-06-16 16:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Reinholds Dainis220290SSO sporta klubs "FloTe" 61430-31427 15
2Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" 5867-8859
3Pāvels Kosopalovs220886Sporta klubs "Universitātes sports" 6870-9861
4Pencis Arvis201069SSB Jūrmala 7400-3397
5Glazunovs Vitālijs301270Galda tenisa klubs "Laura" 61382-31379 10
6Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 6831 3834
7Šuvalovs Ivars280168Kuldīgas raj. skolēnu nams 6822-12810
8Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 6760 9769
9Uģis Plikgalvis211260Smiltenes GTK "Vidzeme" 61138 11139 6
10Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 7798 3801 5
11Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 6717 24741
12 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 7954-13941
13Šaroks Arvis260676Bez kluba 711121112 8
14Pļuščs Olegs071060Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 6864 9873
15Nikolajs Golubevs271276Jūrmala (bez kluba) 6798 7805
16Jankovskis Dainis280854Saldus (bez kluba) 6286-3283
17Ramuns Mineikis140573Bez kluba 51146 271173 20
18Bergs Anrijs081064Galda tenisa SK "L.K.M.-Plus" 5855-10845
19Kasparāns Reinis290790Galda tenisa klubs "Laura" 6697 24721 4
20Freibergs Māris070286Liepājas Kompleksā sporta skola 6996 71003
21Ambergs Aksels191266Galda tenisa klubs "Laura" 7873-10863 3
22Skaidrīte Zāģere231276Jūrmala (bez kluba) 7811 8819
23Torčinskis Staņislavs271157Galda tenisa klubs "Laura" 5396 1397
 
I. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Reinholds Dainis1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Atmats Edijs0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 1
13
3Pāvels Kosopalovs0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
22
4Arvis Pencis0
0 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
04
II. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Glazunovs Vitālijs1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 1
31
2Mirzojans Roberts0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
22
3Šuvalovs Ivars0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
13
4Homiča Aldona0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
III. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Uģis Plikgalvis1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2Krūmiņš Andris0
2 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1 (5:3)2
3Dvarons Normunds0
0 : 3
1
3 : 2
0
1 : 3
1 (4:5)3
4 Ieva Vēja0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
1 (3:4)4
IV. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Arvis Šaroks0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
2 (5:4)2
2Pļuščs Olegs1
3 : 2
0
0 : 3
1
3 : 0
2 (3:5)3
3Nikolajs Golubevs0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
2 (4:3)1
4Jankovskis Dainis0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
V. apakšgrupa
NrDalībnieks123PunktiRangs
1Ramuns Mineikis1
3 : 1
1
3 : 2
21
2Bergs Anrijs0
1 : 3
0
2 : 3
03
3Kasparāns Reinis0
2 : 3
1
3 : 2
12
VI. apakšgrupa
NrDalībnieks1234PunktiRangs
1Freibergs Māris1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
31
2Ambergs Aksels0
1 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
22
3Skaidrīte Zāģere0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
13
4Torčinskis Staņislavs0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
04
par 1. - 2. vietu
 
Reinholds Dainis ~
Reinholds Dainis
Reinholds Dainis
Kasparāns Reinis
Kasparāns Reinis
Mirzojans Roberts
Reinholds Dainis
Freibergs Māris
Arvis Šaroks
Arvis Šaroks
Arvis Šaroks
Uģis Plikgalvis
Uģis Plikgalvis ~
 
Ramuns Mineikis
 
Ramuns Mineikis ~
Ramuns Mineikis
Ramuns Mineikis
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Nikolajs Golubevs
Ramuns Mineikis
Ambergs Aksels
Ambergs Aksels
Pāvels Kosopalovs
Glazunovs Vitālijs
Glazunovs Vitālijs
Glazunovs Vitālijs ~
 
par 3. - 4. vietu
Arvis Šaroks
Glazunovs Vitālijs
Glazunovs Vitālijs
par 5. - 6. vietu
Kasparāns Reinis
Uģis Plikgalvis
Uģis Plikgalvis
Uģis Plikgalvis
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Ambergs Aksels
par 7. - 8. vietu
Kasparāns Reinis
Kasparāns Reinis
Ambergs Aksels
par 9. - 10. vietu
Mirzojans Roberts
Freibergs Māris
Freibergs Māris
Freibergs Māris
Nikolajs Golubevs
Nikolajs Golubevs
Pāvels Kosopalovs
par 11. - 12. vietu
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Pāvels Kosopalovs
par 13. - 14. vietu
 
Bergs Anrijs ~
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
Arvis Pencis
Arvis Pencis
Homiča Aldona
Dvarons Normunds
Jankovskis Dainis
Torčinskis Staņislavs
Torčinskis Staņislavs
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds
Dvarons Normunds ~
 
Dvarons Normunds
 
Pļuščs Olegs ~
Pļuščs Olegs
Pļuščs Olegs
Atmats Edijs
Atmats Edijs ~
 
Pļuščs Olegs
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
Ieva Vēja
Šuvalovs Ivars
Šuvalovs Ivars
Šuvalovs Ivars ~
 
par 15. - 16. vietu
Bergs Anrijs
Bergs Anrijs
Šuvalovs Ivars
par 17. - 18. vietu
Arvis Pencis
(w) Arvis Pencis
Torčinskis Staņislavs
Skaidrīte Zāģere
Atmats Edijs
Skaidrīte Zāģere
Skaidrīte Zāģere
par 19. - 20. vietu
Torčinskis Staņislavs
(w) Atmats Edijs
Atmats Edijs
par 21. - 22. vietu
Homiča Aldona
Homiča Aldona
Ieva Vēja
papildspēle
Ieva Vēja
Ieva Vēja
Jankovskis Dainis
papildspēle
Homiča Aldona
Homiča Aldona
Jankovskis Dainis
papildspēle
Ieva Vēja
Ieva Vēja
Arvis Pencis
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
 1Reinholds Dainis3 1 : 02Atmats Edijs
 1Reinholds Dainis3 1 : 0Pāvels Kosopalovs
Reinholds Dainis3 1 : 0Pencis Arvis
-4Atmats Edijs2 0 : 13Pāvels Kosopalovs 5
 1Atmats Edijs3 1 : 01Pencis Arvis-1
 1Pāvels Kosopalovs3 1 : 01Pencis Arvis-1
 1Glazunovs Vitālijs3 1 : 0Mirzojans Roberts
 1Glazunovs Vitālijs3 1 : 01Šuvalovs Ivars
Glazunovs Vitālijs3 1 : 01Homiča Aldona
 5Mirzojans Roberts3 1 : 01Šuvalovs Ivars-4
Mirzojans Roberts3 1 : 0Homiča Aldona
Šuvalovs Ivars3 1 : 0Homiča Aldona
 2Uģis Plikgalvis3 1 : 02Krūmiņš Andris-1
 1Uģis Plikgalvis3 1 : 0Dvarons Normunds-1
Uģis Plikgalvis3 1 : 0 Ieva Vēja
-6Krūmiņš Andris2 0 : 13Dvarons Normunds 7
Krūmiņš Andris3 1 : 0 Ieva Vēja
Dvarons Normunds1 0 : 13 Ieva Vēja
-8Šaroks Arvis2 0 : 13Pļuščs Olegs 11
 2Šaroks Arvis3 1 : 01Nikolajs Golubevs-1
Šaroks Arvis3 1 : 0Jankovskis Dainis
-6Pļuščs Olegs 0 : 13Nikolajs Golubevs 7
 1Pļuščs Olegs3 1 : 0Jankovskis Dainis
 1Nikolajs Golubevs3 1 : 0Jankovskis Dainis
 2Ramuns Mineikis3 1 : 01Bergs Anrijs-2
 1Ramuns Mineikis3 1 : 02Kasparāns Reinis-1
-7Bergs Anrijs2 0 : 13Kasparāns Reinis 9
 3Freibergs Māris3 1 : 01Ambergs Aksels-3
Freibergs Māris3 1 : 01Skaidrīte Zāģere
 1Freibergs Māris3 1 : 0Torčinskis Staņislavs
Ambergs Aksels3 1 : 01Skaidrīte Zāģere
 1Ambergs Aksels3 1 : 0Torčinskis Staņislavs-1
Skaidrīte Zāģere3 1 : 02Torčinskis Staņislavs
 8Kasparāns Reinis 1 : 0Mirzojans Roberts-6
-3Freibergs Māris 0 : 1Šaroks Arvis 3
 5Krūmiņš Andris 1 : 0Nikolajs Golubevs-5
 5Ambergs Aksels 1 : 0Pāvels Kosopalovs-4
 1Reinholds Dainis 1 : 0Kasparāns Reinis
 6Šaroks Arvis 1 : 0Uģis Plikgalvis-5
 2Ramuns Mineikis 1 : 0Krūmiņš Andris-1
Ambergs Aksels 0 : 1Glazunovs Vitālijs 1
 2Reinholds Dainis 1 : 0Šaroks Arvis-1
 11Ramuns Mineikis 1 : 0Glazunovs Vitālijs-8
-8Reinholds Dainis 0 : 1Ramuns Mineikis 11
-2Šaroks Arvis 0 : 1Glazunovs Vitālijs 2
-1Kasparāns Reinis 0 : 1Uģis Plikgalvis 1
 7Krūmiņš Andris 1 : 0Ambergs Aksels-6
 2Uģis Plikgalvis 1 : 0Krūmiņš Andris-1
 9Kasparāns Reinis 1 : 0Ambergs Aksels-7
-2Mirzojans Roberts 0 : 1Freibergs Māris 3
 7Nikolajs Golubevs 1 : 0Pāvels Kosopalovs-6
 3Freibergs Māris 1 : 0Nikolajs Golubevs-2
 6Mirzojans Roberts 1 : 0Pāvels Kosopalovs-5
Pencis Arvis 1 : 0Homiča Aldona
-3Jankovskis Dainis 0 : 1Torčinskis Staņislavs 3
 8Skaidrīte Zāģere 1 : 0 Ieva Vēja-6
 1Bergs Anrijs 1 : 0Pencis Arvis-1
-1Torčinskis Staņislavs 0 : 1Dvarons Normunds 2
 5Pļuščs Olegs 1 : 0Atmats Edijs-5
Skaidrīte Zāģere 0 : 1Šuvalovs Ivars
-6Bergs Anrijs 0 : 1Dvarons Normunds 8
 4Pļuščs Olegs 1 : 0Šuvalovs Ivars-4
 8Dvarons Normunds 1 : 0Pļuščs Olegs-6
 4Bergs Anrijs 1 : 0Šuvalovs Ivars-4
Atmats Edijs 0 : 1Skaidrīte Zāģere
Pencis Arvis 0 : 1Skaidrīte Zāģere
 9Homiča Aldona 1 : 0 Ieva Vēja-7
Ieva Vēja 1 : 0Jankovskis Dainis
Homiča Aldona 1 : 0Jankovskis Dainis
Ieva Vēja 1 : 0Pencis Arvis