2019. gada 17. augusts
Oļegs, Vineta
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
GTK "Namejs" Latvijas tūre, IV kārta, 12.02.2012 0.50 78

GTK "Namejs" Latvijas tūre, IV kārta, 2012-02-12 11:00:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Aleksandrovs Aleksandrs170949Galda tenisa klubs "OLIISA" 3132-7125
2Bogdanova Baiba200387STSS 613041304 3
3Čaplijevs Vitālijs271071Galda tenisa klubs "OLIISA" 6288-4284
4Eglīte Jānis170768RTU sporta klubs 445 146
5Gmiraks Jevgeņijs180890Kuldīgas rajona Sporta skola 6936 1937
6Homiča Aldona100970Rīga (bez kluba) 4735-2733
7Jučmanis Andris090173GTK Namejs 6139 3142
8Oļegs Kartuzovs090587Sporta klubs "Universitātes sports" 61681-21679 8
9Keņins Nikolajs061185Rīgas 37.vidusskola 51381 101391 6
10Krūmiņš Andris070764Jēkabpils Sporta skola 4721-7714
11Sergejs Kuceba220978Galda tenisa klubs "Namejs" 6816 2818
12Ķuda Māris120783Sporta klubs "Universitātes sports" 71426-31423
13Nikolajs Kuļbins081059Sporta klubs "Universitātes sports" 6599-10589
14Lucenko Viktors060776Sporta klubs "Universitātes sports" 540 1151
15Mahauri Insana 270898Bez kluba 611331133
16Rihards Mencis220484Tukums (bez kluba) 51604 51609 15
17Mirzojans Roberts210668Galda tenisa klubs "Laura" 6826 1827
18Ņefedovs Jurijs101273Bez kluba 61107 21109
19Ņukša Sergejs 090961Bez kluba 6199 21220
20Ogle Juris090346Salaspils Sporta komplekss 4309 8317
21Paščenko Irina050464Sporta klubs "Universitātes sports" 5923 3926
22Reinholds Artūrs090188Laura 41635-41631 5
23Reinholds Ilmārs010855SSO sporta klubs "FloTe" 4181-12169
24RybakasBez kluba 700
25Šāvējs Uģis300774Sporta klubs "Universitātes sports" 61281 91290 4
26Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 6983 1984
27SimanaitisBez kluba 600
28SkaburskisBez kluba 700
29ZiemysBez kluba 400
 
par 1. - 2. vietu
 
Oļegs Kartuzovs ~
Oļegs Kartuzovs
Oļegs Kartuzovs
Krūmiņš Andris
Gmiraks Jevgeņijs
Gmiraks Jevgeņijs
Keņins Nikolajs
Keņins Nikolajs
Keņins Nikolajs
Eglīte Jānis
Keņins Nikolajs
Ņukša Sergejs
Insana Mahauri
Insana Mahauri
Rihards Mencis
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Aleksandrovs Aleksandrs
Šāvējs Uģis
Nikolajs Kuļbins
Šāvējs Uģis
Šāvējs Uģis
Rihards Mencis
Jurijs Ņefedovs
Jurijs Ņefedovs
Sergejs Kuceba
Rihards Mencis
Lucenko Viktors
Rihards Mencis
Rihards Mencis
Ziemys
 
Ziemys ~
Ziemys
Ziemys
Homiča Aldona
Guntis Šēnhofs
Guntis Šēnhofs
Ziemys
Simanaitis
Simanaitis
Ogle Juris
Rybakas
Andris Jučmanis
Rybakas
Rybakas
Ziemys
Skaburskis
Skaburskis
Reinholds Ilmārs
Baiba Bogdasarova
Čaplijevs Vitālijs
Baiba Bogdasarova
Baiba Bogdasarova
Artūrs Reinholds
Paščenko Irina
Mirzojans Roberts
Mirzojans Roberts
Artūrs Reinholds
Artūrs Reinholds
Artūrs Reinholds ~
 
par 3. - 4. vietu
Artūrs Reinholds
Oļegs Kartuzovs
Mirzojans Roberts
Krūmiņš AndrisMirzojans RobertsOļegs KartuzovsOļegs Kartuzovs
Krūmiņš Andris ~
 Skaburskis
Skaburskis
Eglīte JānisSkaburskisOļegs Kartuzovs
Ņukša Sergejs
Ņukša SergejsŠāvējs Uģis
Simanaitis
Aleksandrovs AleksandrsSimanaitisŠāvējs UģisRybakas
Nikolajs Kuļbins
Nikolajs KuļbinsGuntis Šēnhofs
Guntis Šēnhofs
Sergejs KucebaGuntis ŠēnhofsKeņins Nikolajs
Sergejs Kuceba
Lucenko ViktorsRybakas
Jurijs Ņefedovs
Homiča AldonaJurijs ŅefedovsRybakasRybakas
Homiča Aldona ~
 Ķuda Māris
Ķuda Māris
Ogle JurisĶuda MārisRybakas
(w) Andris Jučmanis
Andris JučmanisBaiba Bogdasarova
Insana Mahauri
Reinholds IlmārsInsana MahauriBaiba Bogdasarova
Čaplijevs Vitālijs
Čaplijevs VitālijsGmiraks Jevgeņijs
Gmiraks Jevgeņijs
Paščenko IrinaGmiraks Jevgeņijs
Paščenko Irina ~
 
par 5. - 6. vietu
Artūrs Reinholds
(w) Keņins Nikolajs
Keņins Nikolajs
par 7. - 8. vietu
Šāvējs Uģis
Šāvējs Uģis
Baiba Bogdasarova
par 9. - 10. vietu
Skaburskis
Skaburskis
Guntis Šēnhofs
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Ķuda Māris
Gmiraks Jevgeņijs
par 11. - 12. vietu
Guntis Šēnhofs
(w) Gmiraks Jevgeņijs
Gmiraks Jevgeņijs
par 13. - 14. vietu
Mirzojans Roberts
Simanaitis
Simanaitis
Insana Mahauri
Jurijs Ņefedovs
Insana Mahauri
Insana Mahauri
par 15. - 16. vietu
Mirzojans Roberts
Jurijs Ņefedovs
Jurijs Ņefedovs
par 17. - 18. vietu
Krūmiņš Andris
Krūmiņš Andris
Ņukša Sergejs
Sergejs Kuceba
Nikolajs Kuļbins
Sergejs Kuceba
Sergejs Kuceba
Sergejs Kuceba
Homiča Aldona
Homiča Aldona
Andris Jučmanis
Paščenko Irina
Čaplijevs Vitālijs
Paščenko Irina
Paščenko Irina
par 19. - 20. vietu
Krūmiņš Andris
(w) Krūmiņš Andris
Homiča Aldona
par 21. - 22. vietu
Ņukša Sergejs
Ņukša Sergejs
Nikolajs Kuļbins
Ņukša Sergejs
Andris Jučmanis
Andris Jučmanis
Čaplijevs Vitālijs
par 23. - 24. vietu
Nikolajs Kuļbins
Nikolajs Kuļbins
Čaplijevs Vitālijs
par 25. - 26. vietu
 
Eglīte Jānis ~
Eglīte Jānis
Eglīte Jānis
Aleksandrovs Aleksandrs
Lucenko Viktors
Lucenko Viktors
Ogle Juris
 
Ogle Juris ~
Ogle Juris
Ogle Juris
Reinholds Ilmārs
Reinholds Ilmārs ~
 
par 27. - 28. vietu
Lucenko Viktors
Lucenko Viktors
Reinholds Ilmārs
papildspēle
Ogle Juris
Ogle Juris
Andris Jučmanis
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-2Krūmiņš Andris 0 : 13Gmiraks Jevgeņijs 2
Keņins Nikolajs3 1 : 0Eglīte Jānis
Ņukša Sergejs 0 : 13Mahauri Insana
Ķuda Māris3 1 : 0Aleksandrovs Aleksandrs
Nikolajs Kuļbins 0 : 13Šāvējs Uģis 1
 2Ņefedovs Jurijs3 1 : 02Sergejs Kuceba-2
Lucenko Viktors 0 : 13Rihards Mencis
Homiča Aldona1 0 : 13Šēnhofs Guntis
Simanaitis3 1 : 0Ogle Juris
Jučmanis Andris 0 : 13Rybakas
Skaburskis3 1 : 0Reinholds Ilmārs
Čaplijevs Vitālijs 0 : 13Bogdanova Baiba
Paščenko Irina 0 : 13Mirzojans Roberts
 1Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Gmiraks Jevgeņijs
Keņins Nikolajs3 1 : 0Mahauri Insana
-6Ķuda Māris2 0 : 13Šāvējs Uģis 8
-1Ņefedovs Jurijs 0 : 13Rihards Mencis 1
Ziemys3 1 : 0Šēnhofs Guntis
Simanaitis2 0 : 13Rybakas
Skaburskis 0 : 13Bogdanova Baiba
Mirzojans Roberts 0 : 13Reinholds Artūrs
-9Oļegs Kartuzovs2 0 : 13Keņins Nikolajs 12
-1Šāvējs Uģis 0 : 13Rihards Mencis 2
Ziemys3 1 : 02Rybakas
Bogdanova Baiba 0 : 13Reinholds Artūrs
-2Keņins Nikolajs1 0 : 14Rihards Mencis 2
Ziemys4 1 : 0Reinholds Artūrs
Rihards Mencis 0 : 14Ziemys
-2Eglīte Jānis 0 : 13Ņukša Sergejs 3
-1Aleksandrovs Aleksandrs 0 : 13Nikolajs Kuļbins 1
Sergejs Kuceba3 1 : 0Lucenko Viktors
-3Reinholds Ilmārs 0 : 13Čaplijevs Vitālijs 3
 3Mirzojans Roberts3 1 : 02Krūmiņš Andris-3
Skaburskis3 1 : 0Ņukša Sergejs
Simanaitis3 1 : 02Nikolajs Kuļbins
 3Šēnhofs Guntis3 1 : 0Sergejs Kuceba-2
Ņefedovs Jurijs3 1 : 0Homiča Aldona
Ķuda Māris3 1 : 0Jučmanis Andris
Mahauri Insana3 1 : 0Čaplijevs Vitālijs
Gmiraks Jevgeņijs3 1 : 0Paščenko Irina
Mirzojans Roberts2 0 : 13Skaburskis
Simanaitis2 0 : 13Šēnhofs Guntis
-1Ņefedovs Jurijs1 0 : 13Ķuda Māris 2
Mahauri Insana1 0 : 13Gmiraks Jevgeņijs
Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Skaburskis
 2Šāvējs Uģis3 1 : 0Šēnhofs Guntis-2
Rybakas3 1 : 01Ķuda Māris
Bogdanova Baiba3 1 : 02Gmiraks Jevgeņijs
 2Oļegs Kartuzovs3 1 : 0Šāvējs Uģis-1
Rybakas3 1 : 0Bogdanova Baiba
-4Reinholds Artūrs 0 : 13Oļegs Kartuzovs 4
Keņins Nikolajs 0 : 13Rybakas
Oļegs Kartuzovs1 0 : 14Rybakas
Šāvējs Uģis3 1 : 02Bogdanova Baiba
Skaburskis3 1 : 0Šēnhofs Guntis
 1Ķuda Māris3 1 : 02Gmiraks Jevgeņijs-1
Skaburskis 0 : 13Ķuda Māris
Mirzojans Roberts1 0 : 13Simanaitis
Ņefedovs Jurijs2 0 : 13Mahauri Insana
Simanaitis2 0 : 13Mahauri Insana
-2Mirzojans Roberts 0 : 13Ņefedovs Jurijs 2
 1Krūmiņš Andris3 1 : 0Ņukša Sergejs
-2Nikolajs Kuļbins 0 : 13Sergejs Kuceba 2
Homiča Aldona3 1 : 01Jučmanis Andris
Čaplijevs Vitālijs 0 : 13Paščenko Irina
-3Krūmiņš Andris2 0 : 13Sergejs Kuceba 4
-2Homiča Aldona1 0 : 13Paščenko Irina 3
Sergejs Kuceba3 1 : 01Paščenko Irina
 14Ņukša Sergejs3 1 : 0Nikolajs Kuļbins-11
 8Jučmanis Andris3 1 : 02Čaplijevs Vitālijs-6
 4Ņukša Sergejs3 1 : 02Jučmanis Andris-3
 2Nikolajs Kuļbins3 1 : 0Čaplijevs Vitālijs-1
-6Aleksandrovs Aleksandrs 0 : 13Lucenko Viktors 7
 5Eglīte Jānis3 1 : 01Lucenko Viktors-4
 3Ogle Juris3 1 : 01Reinholds Ilmārs-3
-2Eglīte Jānis2 0 : 13Ogle Juris 2
 8Lucenko Viktors3 1 : 02Reinholds Ilmārs-6
 3Ogle Juris3 1 : 0Jučmanis Andris-2