2019. gada 18. augusts
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene
Nosaukums Laiks Koef. Dal. Sp.
2011.gada Kuldīgas novada atklātais čempionāts galda tenisā, augstākā līga 26.12.2011 0.50 83

2011.gada Kuldīgas novada atklātais čempionāts galda tenisā, augstākā līga 2011-12-26 11:30:00


Spēles
Nr. Vārds Personas kods Klubs Spēles Vecais
reitings
Izm. Jaunais
reitings
bonus
1Šēnhofs Guntis090551Basketbola Akadēmija "Rīga" 9986-14972 8
2Krivods Guntis070765Sporta klubs "Dobele" 7882-2880
3Dvarons Normunds160773Kuldīga (bez kluba) 8614 20634 5
4Avdjukevičs Jānis050976Kuldīga (bez kluba) 7579-5574
5Reinfelds Artūrs 000000Bez kluba 61-20
6Ramuns Mineikis140573Bez kluba 91058 201078 20
7Atmats Edijs190381Sporta klubs "Universitātes sports" 7799 1800
8Kravinskis Kristers240896Kuldīgas rajona Sporta skola 8572 19591 4
9Lepse Ieva151093Kuldīgas rajona Sporta skola 6670670
10Sergejs Borisovs250768Liepāja (bez kluba) 6286-3283
11Šaroks Arvis260676Bez kluba 101044-51039 15
12Pļuščs Olegs071060Liepājas r. SK "Lejaskurzemes sports" 9869 22891 6
13Skore Edgars020694Kuldīgas rajona Sporta skola 7629-16613
14 Ieva Vēja051070Sporta klubs "Universitātes sports" 7869869
15Priede Māris070261Talsu Sporta nama GT sekcija 7355 21376
16Boļšakovs Pāvils060542Sporta klubs "Dobele" 8341341
17Temjaševs Leonīds061266Kuldīga (bez kluba) 10979 9988 10
18Pitkevics Marks230996Kuldīgas rajona Sporta skola 9785-15770 3
19Šikovs Nikolajs040365Sporta klubs "Dobele" 8719719
20Inga Birzniece021198Kuldīgas rajona Sporta skola 5386386
21Tabors Kaspars 201182Bez kluba 8326326
22Jankovskis Dainis280854Saldus (bez kluba) 5299-6293
 
I. apakšgupa
Nr Dalībnieks12345PunktiRangs
1 Guntis Šēnhofs 1
3 : 0
0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
3 (3:3)2
2 Krivods Guntis0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
3 (3:5)3
3 Dvarons Normunds1
3 : 0
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
3 (5:3)1
4 Avdjukevičs Jānis0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
14
5 Artūrs Reinfelds0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
05
II. apakšgupa
Nr Dalībnieks12345PunktiRangs
1 Ramuns Mineikis 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
41
2 Atmats Edijs0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
23
3 Kravinskis Kristers0
0 : 3
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 2
32
4 Lepse Ieva0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
14
5 Sergejs Borisovs0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
0 : 3
05
III. apakšgupa
Nr Dalībnieks123456PunktiRangs
1 Arvis Šaroks 0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
4 (5:4)1
2 Pļuščs Olegs1
3 : 2
1
3 : 1
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
4 (5:5)2
3 Skore Edgars0
1 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
0
1 : 3
1
3 : 2
1 (4:5)6
4 Ieva Vēja0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 1
4 (4:5)3
5 Priede Māris0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 1
0
0 : 3
0
1 : 3
1 (4:4)5
6 Boļšakovs Pāvils0
0 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
0
1 : 3
1
3 : 1
1 (5:4)4
IV. apakšgupa
Nr Dalībnieks123456PunktiRangs
1 Temjaševs Leonīds 1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 1
1
3 : 2
1
3 : 1
51
2 Marks Pitkevics0
0 : 3
1
3 : 1
1
3 : 0
1
3 : 0
1
3 : 0
42
3 Šikovs Nikolajs0
0 : 3
0
1 : 3
1
3 : 0
1
3 : 2
1
3 : 1
33
4 Inga Birzniece0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
15
5 Kaspars Tabors0
2 : 3
0
0 : 3
0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
24
6 Jankovskis Dainis0
1 : 3
0
0 : 3
0
1 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
06
1. pusfināls
Nr Dalībnieks1234PunktiRangs
1 Guntis Šēnhofs 0
2 : 3
1
3 : 1
1
3 : 2
2 (5:4)1
2 Temjaševs Leonīds1
3 : 2
0
2 : 3
1
3 : 0
2 (5:5)2
3 Pļuščs Olegs0
1 : 3
1
3 : 2
1
3 : 0
2 (4:5)3
4 Kravinskis Kristers0
2 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
2. pusfināls
Nr Dalībnieks1234PunktiRangs
1 Ramuns Mineikis 1
3 : 2
1
3 : 0
1
3 : 0
31
2 Arvis Šaroks0
2 : 3
1
3 : 0
1
3 : 0
22
3 Marks Pitkevics0
0 : 3
0
0 : 3
0
0 : 3
04
4 Dvarons Normunds0
0 : 3
0
0 : 3
1
3 : 0
13
par 1. - 2. vietu
Guntis Šēnhofs
Arvis Šaroks
Arvis Šaroks
Ramuns Mineikis
Temjaševs Leonīds
Ramuns Mineikis
Ramuns Mineikis
par 3. - 4. vietu
Guntis Šēnhofs
Temjaševs Leonīds
Temjaševs Leonīds
par 5. - 6. vietu
Pļuščs Olegs
Pļuščs Olegs
Dvarons Normunds
par 7. - 8. vietu
Kravinskis Kristers
Kravinskis Kristers
Marks Pitkevics
par 9. - 10. vietu
Krivods Guntis
Krivods Guntis
Lepse Ieva
Krivods Guntis
Boļšakovs Pāvils
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Atmats Edijs
Ieva Vēja
Kaspars Tabors
Kaspars Tabors
Atmats Edijs
Avdjukevičs Jānis
Atmats Edijs
Atmats Edijs
par 11. - 12. vietu
Šikovs Nikolajs
Šikovs Nikolajs
Kaspars Tabors
par 13. - 14. vietu
Lepse Ieva
Boļšakovs Pāvils
Boļšakovs Pāvils
Avdjukevičs Jānis
Ieva Vēja
Avdjukevičs Jānis
Avdjukevičs Jānis
par 15. - 16. vietu
Lepse Ieva
(w) Lepse Ieva
Ieva Vēja
par 17. - 18. vietu
Artūrs Reinfelds
Skore Edgars
Skore Edgars
Priede Māris
Priede Māris
Priede Māris
Sergejs Borisovs
par 19. - 20. vietu
Artūrs Reinfelds
Sergejs Borisovs
Sergejs Borisovs
Reitinga izmaiņas a Pretinieks a Seti a Uzvarētājs Seti b Pretinieks b Reitinga izmaiņas b
-4Šaroks Arvis1 0 : 13Ramuns Mineikis 5
-5Šēnhofs Guntis1 0 : 13Temjaševs Leonīds 5
 2Pļuščs Olegs3 1 : 0Dvarons Normunds-2
 11Kravinskis Kristers3 1 : 0Pitkevics Marks-8
Krivods Guntis3 1 : 0Lepse Ieva
-1Boļšakovs Pāvils 0 : 13Šikovs Nikolajs 2
Ieva Vēja 0 : 13Tabors Kaspars
-2Avdjukevičs Jānis2 0 : 13Atmats Edijs 2
 3Krivods Guntis3 1 : 01Šikovs Nikolajs-2
-1Tabors Kaspars 0 : 13Atmats Edijs 1
-6Krivods Guntis2 0 : 13Atmats Edijs 7
 2Šikovs Nikolajs3 1 : 01Tabors Kaspars-1
Lepse Ieva 0 : 1Boļšakovs Pāvils
Ieva Vēja 0 : 1Avdjukevičs Jānis
-2Boļšakovs Pāvils1 0 : 13Avdjukevičs Jānis 2
Reinfelds Artūrs 0 : 13Skore Edgars 1
 4Priede Māris3 1 : 0Sergejs Borisovs-3
-8Skore Edgars2 0 : 13Priede Māris 11
-2Reinfelds Artūrs 0 : 1Sergejs Borisovs 2
 3Šēnhofs Guntis3 1 : 0Krivods Guntis-3
-9Šēnhofs Guntis 0 : 13Dvarons Normunds 12
 1Šēnhofs Guntis3 1 : 0Avdjukevičs Jānis-1
Šēnhofs Guntis3 1 : 0Reinfelds Artūrs
 2Krivods Guntis3 1 : 02Dvarons Normunds-2
 2Krivods Guntis3 1 : 01Avdjukevičs Jānis-1
Krivods Guntis3 1 : 0Reinfelds Artūrs
 4Dvarons Normunds3 1 : 0Avdjukevičs Jānis-4
 1Dvarons Normunds3 1 : 0Reinfelds Artūrs
 1Avdjukevičs Jānis3 1 : 0Reinfelds Artūrs
 2Ramuns Mineikis3 1 : 0Atmats Edijs-2
 1Ramuns Mineikis3 1 : 0Kravinskis Kristers-1
Ramuns Mineikis3 1 : 0Lepse Ieva
Ramuns Mineikis3 1 : 0Sergejs Borisovs
-8Atmats Edijs 0 : 13Kravinskis Kristers 11
Atmats Edijs3 1 : 02Lepse Ieva
 1Atmats Edijs3 1 : 0Sergejs Borisovs
Kravinskis Kristers3 1 : 01Lepse Ieva
 2Kravinskis Kristers3 1 : 02Sergejs Borisovs-2
Lepse Ieva3 1 : 0Sergejs Borisovs
-7Šaroks Arvis2 0 : 13Pļuščs Olegs 9
 1Šaroks Arvis3 1 : 01Skore Edgars-1
Šaroks Arvis3 1 : 01 Ieva Vēja
 1Šaroks Arvis3 1 : 0Priede Māris
 1Šaroks Arvis3 1 : 0Boļšakovs Pāvils
 2Pļuščs Olegs3 1 : 01Skore Edgars-2
Pļuščs Olegs2 0 : 13 Ieva Vēja
 1Pļuščs Olegs3 1 : 0Priede Māris
 1Pļuščs Olegs3 1 : 0Boļšakovs Pāvils
Skore Edgars1 0 : 13 Ieva Vēja
-8Skore Edgars1 0 : 13Priede Māris 11
 2Skore Edgars3 1 : 02Boļšakovs Pāvils-2
Ieva Vēja3 1 : 0Priede Māris
Ieva Vēja3 1 : 01Boļšakovs Pāvils
-5Priede Māris1 0 : 13Boļšakovs Pāvils 5
 3Temjaševs Leonīds3 1 : 0Pitkevics Marks-2
 2Temjaševs Leonīds3 1 : 0Šikovs Nikolajs-2
Temjaševs Leonīds3 1 : 01Inga Birzniece
 1Temjaševs Leonīds3 1 : 02Tabors Kaspars
 1Temjaševs Leonīds3 1 : 01Jankovskis Dainis
 4Pitkevics Marks3 1 : 01Šikovs Nikolajs-3
Pitkevics Marks3 1 : 0Inga Birzniece
 1Pitkevics Marks3 1 : 0Tabors Kaspars-1
 1Pitkevics Marks3 1 : 0Jankovskis Dainis-1
Šikovs Nikolajs3 1 : 0Inga Birzniece
 2Šikovs Nikolajs3 1 : 02Tabors Kaspars-1
 1Šikovs Nikolajs3 1 : 01Jankovskis Dainis-1
Inga Birzniece 0 : 13Tabors Kaspars
Inga Birzniece3 1 : 0Jankovskis Dainis
 4Tabors Kaspars3 1 : 0Jankovskis Dainis-4
-5Šēnhofs Guntis2 0 : 13Temjaševs Leonīds 5
 3Šēnhofs Guntis3 1 : 01Pļuščs Olegs-3
 1Šēnhofs Guntis3 1 : 02Kravinskis Kristers-1
-6Temjaševs Leonīds2 0 : 13Pļuščs Olegs 8
 1Temjaševs Leonīds3 1 : 0Kravinskis Kristers-1
 2Pļuščs Olegs3 1 : 0Kravinskis Kristers-2
 5Ramuns Mineikis3 1 : 02Šaroks Arvis-4
 2Ramuns Mineikis3 1 : 0Pitkevics Marks-2
 1Ramuns Mineikis3 1 : 0Dvarons Normunds-1
 2Šaroks Arvis3 1 : 0Pitkevics Marks-2
 1Šaroks Arvis3 1 : 0Dvarons Normunds-1
-7Pitkevics Marks 0 : 13Dvarons Normunds 9
-3Šēnhofs Guntis2 0 : 13Šaroks Arvis 4
-3Temjaševs Leonīds1 0 : 13Ramuns Mineikis 4